Jump to content

Babelfish ᄅſ


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Preko svakog konda 33mf 25V zalemio u paralelu ovaj 4.7 63V...Dobio opet kik-a u bassu, a nisam izgubio toliko na timbar-u i prostoru. Detalja kolko oš.

Pomenjao sam i wime u skretnici na kompresionom...Odlični kondovi! Best buy u univerzumu!!!

EDIT: ne znam da li sam već negde pomenuo...ovo je Zenov najbolji amp i istovremenu najbolji tranzistorski u multiverzumu :wild:

Izmenjeno od chakija
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 minutes ago, chakija said:

Čuda stvara, ali isto tako ne svira svaki isto...

Ovi kondići su odličan "kompromis" s obzirom da ne zauzimaju pola kutije, a efekat veoma čujan. Takođe, benefit je manje žičurina koji idu do "eksternih" tegli.

ih sad

ima i malih motor run , od 10u

:smesna: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Miko said:

ama zvekneš ove

clarity-cap-csa-250v-800.jpg

:msn-rofl:

To ti je pravi Motor run. Prave ih od smotuljaka firme ICW u zajednickim pogonima u Wrexhamu u Velsu. Mozes i sam da raspakujes kondove Ducati i Icaro, bacis metalne konektore, izvuces zicku koja je provucena kroz sredinu da budu aksijalni kontakti, ubacis u tanku plasticnu ili kartonsku cevku, zalijes epoxijem sa obe strane i imas Mudendorf.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, mutayu reče

To ti je pravi Motor run. Prave ih od smotuljaka firme ICW u zajednickim pogonima u Wrexhamu u Velsu. Mozes i sam da raspakujes kondove Ducati i Icaro, bacis metalne konektore, izvuces zicku koja je provucena kroz sredinu da budu aksijalni kontakti, ubacis u tanku plasticnu ili kartonsku cevku, zalijes epoxijem sa obe strane i imas Mudendorf.

 

Oćeš da kažeš da plaćamo razliku samo na bakarne žice na izvodima?

Screen Shot 2022-01-27 at 09.57.17.png

Pa nema šta ka Englez smisli ekstra izvor zarade ma koliko bio bizaran možeš samo da mu čestitaš.:smesna:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 minuta, Miko reče

Oćeš da kažeš da plaćamo razliku samo na bakarne žice na izvodima?

Nekad i za srebrne izvode plaćaš, recimo Jantzen Superior Z i Silver Z su identični, samo ovaj drugi ima izvode od čistog srebra te je malo skuplji. Da li se to čuje ne znam, jer nisam nikada imao ove prve, ali sam čuo od drugih da ima sasvim male razlike. Sad me živo zanima, kad bi rasturio motorrun (imam ih gomilu) i uradio ovo što @mutayu predlaže, šta bih još dobio osim čudnog izgleda DIY kondenzatora?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 18 minuta, NIXIE reče

Popodne razvaljujem jedan motorrun da vidim šta ima unutra. Dok čekam iz Kine onaj čip za punjenje baterije, i to 10kom. jer ne može manje da se naruči.  :laugh1:

Izmeri ga pre nego što ga rasturiš. Da vidimo odziv . A onda posle modifikovan sa bakarnim izvodima.:laugh1:

Ovo je sve samo placebo.:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajd da napravimo mesecnu akciju ( pa da je ponavljamo svakih par meseci)

da se svako trudi da razmislja i raspravlja malo o semama i topologijama, da se uci nesto i proba ...... sa sve delovima u fioci koji i nekostaju puno

 

da vidis zabave ...... 

zagubiste se brte u detaljima, vecina postade specijalista za kablove i kondove i zagusiste svaku temu gde neko nesto pokusava i zeli da napravi

aloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!

 

tacno mi dodje da napravim - ne subforum - nego jednu jedinu temu pod naslovom ĐINĐUVE i da svako levo skretanje prebacujem djumle u istu

nemo da ja navucem kozni mantil, Mika ce vam bude MalaMaca sa svojim pisanjembrisanjem

:Viannen_loungelizard:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...