Jump to content

Babelfish ᄅſ


Zen Mod

Preporučeni Komentari

3 hours ago, Woland said:

F3 je za invalidsku penziju emoji854.png

 

 

Gde da se prijavim, imam jedan već (po)duže vreme? Ako sad nije trenutak ne znam kada je. Manje od 1000 dana do prave. Brojim trocifreno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gde da se prijavim, imam jedan već (po)duže vreme? Ako sad nije trenutak ne znam kada je. Manje od 1000 dana do prave. Brojim trocifreno.
da udružimo F3 u dual mono, pa da se sa komisijom izdžoramo za dve pemzije [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Danas u gostima... 

Miraudio dac+preamp. 

Baš dobro radi sa B2J, ali malo manje ima detalja u poređenju sa chord direct u B2J. 

Kada chord ide preko miraudio preampa, gotovo da ne čujem razliku između njega i integrisanog DAC-a, što je popriličan uspeh za miraudio. 

 

B2J je droga... Nemos se skinut sa njegovog zvuka.

IMG_20200530_111539.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miraudio unutra... 
 
IMG-b38f4126515fed79964dca8db9dc3ac5-V.thumb.jpg.cbbb40f359eea93dc315cadfc1b01713.jpg
Jel ovo neki upakovan kineski kit? Sećam se da je Miro izjavio da ima gotovo sve kineske pločice koje se pojave na ebay/aliex... Čin mi se kod Šćepe u emisiji.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

33 minutes ago, Nesic said:
1 hour ago, chakija said:
Miraudio unutra... 
 
IMG-b38f4126515fed79964dca8db9dc3ac5-V.thumb.jpg.cbbb40f359eea93dc315cadfc1b01713.jpg

Jel ovo neki upakovan kineski kit? Sećam se da je Miro izjavio da ima gotovo sve kineske pločice koje se pojave na ebay/aliex... Čin mi se kod Šćepe u emisiji.

Ne bih znao detalje... Znam da veoma dobro zvuči i da je atenuacija rešena preko releja, a pri tom ima i daljinac 

:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posle 1:0 na domaćem terenu, red je bio da se vidi kako je i u gostima. 

Gostujući teren, ali par poznatih igrača - pre svega svadbarske kutije i OTL by Kenjalo. Takodje prisutan je bio i Power follower kao jedan od suparnika. 

Ukratko, rezultat je 0:2 u gostima. 

Ponovo se pokazalo da mu leži osetljiva kutija sa više drivera. Svadbarska je prosvirala izuzetno. 

 

IMG_20200530_230122.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

power followeri, kad su dobro napravljeni, imaju prilicno malo od svog karaktera i potpuno dominira karakter preampa koji se koristi

tako da to pri evaluaciji treba uzimati u obzir, te navesti koji se preamp koristio

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...