Jump to content

Babelfish ᄅſ


Zen Mod

Preporučeni Komentari

sta te briga , to je zabava , nije neophodno ko leba i pelene

sto ti treba napravis i super

a spretnu su sve mogucnosti otvorene - sve ono sto se ne isplati praviti moze da se nadje za tepsiju ribe , kad znas sta trazis ...... ili imas strpljenja da prepoznas kad naleti

a i kulturan izvor nikad nije bio jeftiniji

ja u pocecima nisam mogao da dobacim dalje od Turandota 41 , pa ti vidi ...... a kad malo skontam - s obzirom kako sam bio balav , nisam ja tada ni kupio najvece djubre ....... bilo je bogatuna koji su sprave kupovali ko knjige na metar

ono , sad kad okrenuh pun krug - bio bi ja zadovoljan da nemam nista drugo do taj isti turandot kao pojacalo i par iskri zvucnjaka ........ i od toga bi se sklepalo da milozvuci srcu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
On 10/13/2019 at 8:52 AM, Woland said:

...

sve to BJ2 ima, ima to i Sirotinjski J2, i to u velikoj meri u odnosu na J2, po onom što sam za kratko vreme čuo sa T beda

...

Izvinjavam se sto nisam pazio na casu... ali koja je razlika izmedju sirotinjskog J2, ne-sirotinjskog J2 i BJ2 ?

Kroz čitanje kojekakvih review-a cini mi se da bi mi zvuk J2 najvise odgovarao...mada mislim da je i XA25 toliko nahajpovan da bi greota bilo da se i to ne čuje kako radi :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, chakija said:

Izvinjavam se sto nisam pazio na casu... ali koja je razlika izmedju sirotinjskog J2, ne-sirotinjskog J2 i BJ2 ?

Kroz čitanje kojekakvih review-a cini mi se da bi mi zvuk J2 najvise odgovarao...mada mislim da je i XA25 toliko nahajpovan da bi greota bilo da se i to ne čuje kako radi :)

:Viannen_loungelizard:

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, Aleks said:

Ma nije nenađijum, al preskupium

https://www.ebay.com/itm/SemiSouth-JFET-Transistor-SJEP120R100-High-Performance-Audio-Amp-New-Matched-x-2-/193117062592

Mislim da zvučna razlika između 800 din i 400+ eur ne vredi toliko... barem u ovom slučaju.

jes poskupo, ali pogle: https://www.ebay.com/itm/NEW-Match-PAIR-Emission-Lab-300b-Vacuum-Tube/273808315843?hash=item3fc03f55c3:g:bhgAAOSwBc9ctPzD

:Viannen_loungelizard:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možda je jadničak promašio “oblast”[emoji4]?

Šteta, a tako je kreativan i kvalitetan.

Verovatno da bi u auto-moto dogurao mnogo, mnogo dalje; možda cak i do influencera[emoji4].

Mogu misliti kako “ribe” otkidaju na one brkove koji vire iz kacige[emoji4]; a nažalost to se ovde (u HiFi) sa ovim matorcima ne da ne pika nego je i kontraproduktivno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...