Jump to content

sonic frontiers anthem pre 1L


revox

Preporučeni Komentari

kupih ovo napamet prije neki dan ... evo ga samnom na Zablaku ... sto ce bude ce vidim kad ga spojim ... ubacujem opet siemens e88cc iz 61

IMG_20190817_125831.jpg

IMG-755cd0ac4ffd74ef9fd2d9a13d5b05b7-V.jpg

trebalo bi dobro da se sklopi sa AR PH3SE riaa ... ima podesavanje gaina 8-16-24

ima li ko iskustvo sa ovim ... vidim po forumima da valja zamjeniti ova dva konda (zuta) od 2 mf sa V-cap od 1mf ... vele osjetno poboljsanje 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, ninja said:

DSC_0640.JPG

Taj mi sledeci target da je crn spopa bi te odma za prodaju/kupovinu ... al ima kad :D

a kad bolje razmislis ... sto ce ti to ... kad si uzeo ove sisije ili kak se vec zovu :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Doktor said:

:clapping:

Odlicna kupovina. 

Savet : ne ostavljaj to na Zabljaku, vrci kuci pod hitno i kaci u sistem. :)

sjutra se vracamo ... bilo dasta 20 dana ... ce ga odma probam ... 

Izgleda imam vise srece no pameti ... nikad cuo za firmu al mi se ucinje da je uradjeno da valja pa dogovorih sa momkom trgovinu ... korektan on korektan ja I zavrsismo ... ja kupih na nevidjeno ... na rijec ... bez probe .... za sad je sve kako je receno

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 minutes ago, revox said:

Taj mi sledeci target da je crn spopa bi te odma za prodaju/kupovinu ... al ima kad :D

a kad bolje razmislis ... sto ce ti to ... kad si uzeo ove sisije ili kak se vec zovu :smesna:

Ne treba mi, prodajem ga, u stvari, sve viškove prodajem. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, revox said:

sjutra se vracamo ... bilo dasta 20 dana ... ce ga odma probam ... 

Izgleda imam vise srece no pameti ... nikad cuo za firmu al mi se ucinje da je uradjeno da valja pa dogovorih sa momkom trgovinu ... korektan on korektan ja I zavrsismo ... ja kupih na nevidjeno ... na rijec ... bez probe .... za sad je sve kako je receno

Sledeci put vikni turu momku ( naravno, i tebi :) ). Zasluzio je.

Firma nije bas toliko nepoznata. Ono bar za one iz ovog sektora, foruma, tj. diy-ere aka svajsere aka lemilicare. 

Bese nekad, mozda postoji i sad', ne pratim, SF ( Sonic Frontiers ) Parts&Express  ili nesto tako u Kanadi.

90-tih narucivasmo silne zice, elemente odatle. MIT, Discovery Cable, Cardas, ostalo . . .  uostalom, @Dumus to bolje zna od mene. :D

Ubrzo je stigao i Anthem . . .  bilo u kit-u, a i gotovo. 

Uzivaj. :beach:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Al kod mene samo šminka unutra, Mundorf, srebro i tako to... naletih i ja na kondenzatorsku minu pa se sad čudim svojoj gluposti :)... i to me sam konstruktor na to "nagovorio" ... naravno, on drži sada firmu parts-express gdje ih I prodaje ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, ninja said:

Al kod mene samo šminka unutra, uMundorf, srebro i tako to... naletih i ja na kondenzatorsku minu pa se sad čudim svojoj gluposti :)... i to me sam konstruktor na to "nagovorio" ... naravno, on drži sada firmu parts-express gdje ih I prodaje ?

Vrni ga u fabricko stanje pa da se dogovaramo :smesna::smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ne prodajem to ja ovdje, skuplja pita od tepsije... iako nije skup tako i da nema veze ako se ne proda. Nije on uopšte los no ja imam previše a i bolje. 

Pita žena sinoć, sta je ono, ja amp, a ono, ja amp a ono dole, ja amp a ono na drugoj polici gore, ja amp, a ono ispod, ja pre, a ono dole na dnu, ja pre... i tako jos par puta .... a za zvučnike i ispod kreveta nije pitala a u garažu nije nikad ni ušla :rofl:... a ako počne da prati forum, nahebon sam  :notthinking:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, ninja said:

Ma ne prodajem to ja ovdje, skuplja pita od tepsije... iako nije skup tako i da nema veze ako se ne proda. Nije on uopšte los no ja imam previše a i bolje. 

Pita žena sinoć, sta je ono, ja amp, a ono, ja amp a ono dole, ja amp a ono na drugoj polici gore, ja amp, a ono ispod, ja pre, a ono dole na dnu, ja pre... i tako jos par puta .... a za zvučnike i ispod kreveta nije pitala a u garažu nije nikad ni ušla :rofl:... a ako počne da prati forum, nahebon sam  :notthinking:

najebo si garant ... samo da joj se poslozi sto je cula :boast:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

52 minutes ago, Doktor said:

. . . 

Firma nije bas toliko nepoznata. Ono bar za one iz ovog sektora, foruma, tj. diy-ere aka svajsere aka lemilicare. 

Bese nekad, mozda postoji i sad', ne pratim, SF ( Sonic Frontiers ) Parts&Express  ili nesto tako u Kanadi.

. . . 

Mala ispravka ( nadjo' :) ) :

Sonic Frontiers Repair Parts Parts Connexion

http://ns2.partsconnexion.com/parts_sonic_frontiers.html

To je TO. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 hours ago, revox said:

Taj mi sledeci target da je crn spopa bi te odma za prodaju/kupovinu ... al ima kad :D

a kad bolje razmislis ... sto ce ti to ... kad si uzeo ove sisije ili kak se vec zovu :smesna:

ta idji bre,drugaru su radili kompletnu novu prednju plocu za Herron Audio phono,isto je bio silver oridji,pa se menjalo na crno...nije nesto extra komplikovano kako vidim ta prednja ploca,nadjes jod dobrog stampara za to,i voila...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...