Jump to content

Disco-M Scan-Speak studio monitori


stefaca

Preporučeni Komentari

^ navlaži se malo furnir sa gornje strane (gledao, opet [emoji846]) koliko? bemliga - onoliko koliko je na dodir dovoljno [emoji846] isto tako procenjuje da li je lepak dovoljno odstojao na površini pre lepljenja [emoji846]
A to je ono što razlikuje pravog majstora i mene. Nisam ja dovoljno stručan za takvu rabotu. Ovo mi je prvi projekat da lepim furnir. Zato i nemam predstavu koliko bih vlazio furnir. Neko ko to radi stalno verovatno sve to završi za par minuta za razliku od mene koji stranu lepi 2h :D

Sent from my POCO F1 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma odlično si uradio, samo opušteno - svakog narednog puta bi bilo bolje
Videćemo za sledeće :) Za sada nema planova za menjanje. A što sam naučio: sledeća kutija samo ravna. Nikakve krivine i kosine :D

Sent from my POCO F1 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što tako. Baš te krenulo[emoji3]
Iskreno, plašim se da sam se navukao na lepak. Malo, malo a ja svakog dana "lepim".

Šta bi tek bilo da je podna kutija? Raznitovao bi se. Sledeće nekada u životu bullet kutija. Ali to tamo pred penziju :)

Sent from my POCO F1 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo da se ne nerviraš za te sitne nesavršenosti kako sam i obeć’o...

Mo’š misliti kako sam se iznenadio. 190 slojeva šelaka mi otkine furnir preko noći i nastavi da se skuplja. Prethodni dan je izgledalo savršeno lol. Onaj duboki kičerasti sjaj, glatko kao pasja kesa. I svaki dan sve gore dok nije došlo do ovoga. 

Ovo na kraju sam pokuš’o da zalepim nazad peglom preko papira. Tri vezana frasa sam dobio. Onda sam je bacio u tri p.m. i otuc’o ćošak tako besan, pa ne more da se furnira ponovo, nego da se pravi opet.

Naravoučenije: ne preteruj, us*aćeš se i mani se šelaka, to je za mazohiste

490A87B9-D8EB-4CAA-920F-888A7C26D4D3.jpeg

CA47C0B7-9E63-477D-8D6F-9A3CF07B11FA.jpeg

F77C69E4-CDFA-443B-9AC6-03EEBFCDF89C.jpeg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, gluv_i_udaren said:

Naravoučenije: ne preteruj, us*aćeš se i mani se šelaka, to je za mazohiste

Jeli taj shellac barem dobar da se premazu bakarne zice, za izolaciju da ne oksidira bakar ... ili za to ima neka druga metoda ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, gluv_i_udaren said:

A i ti ćeš hahaha

neka hvala, probacu neku drugu metodu, ima kojekakvih premaza, vec sam gledao al' moram jos da vidim sta mi je tacno raditi.  A zice bih probao.  :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...