Jump to content

Disco-M Scan-Speak studio monitori


stefaca

Preporučeni Komentari

Posle vise godina krenuh sa projektom: bookself monitori sa Scan-Speak driverima (D2604/833000  sa WG i 22W/4534G00). Za sada radovi na kutijama u toku. Prednje slede (kada budem nasao frejzer).

Generalno link ka projektu: Disco-M

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, kupio sam projekat. Mislim da nisam dovoljno strucan da sam pravim odnosno racunam skretnicu a sa druge strane nisu driveri jeftini da se igram i eksperimentisem. Tako da sam vise isao na sigurnu varijantu i platio usluge merenja i racunanja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bio sam zainteresovan za ovaj projekat davno, ali sad si me skroz ubacio ponovo :)

Imam odlična iskustva sa tim Scan Disco jedinicama, te ne sumnjam da je i ova osmica vrhunska. Ako Hajsman tako kaže, onda nema šta dodati na to. Ovaj visoki u ZVUkovodu jednostavno briljira i tu je kraj priče. Povrh svega, kutija je jedna lepa kompresija.

Summa summarum - upravo kupih i ja projekat :) . Ima se šta raditi od septembra.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

38 minutes ago, Nesic said:

Bio sam zainteresovan za ovaj projekat davno, ali sad si me skroz ubacio ponovo :)

Imam odlična iskustva sa tim Scan Disco jedinicama, te ne sumnjam da je i ova osmica vrhunska. Ako Hajsman tako kaže, onda nema šta dodati na to. Ovaj visoki u ZVUkovodu jednostavno briljira i tu je kraj priče. Povrh svega, kutija je jedna lepa kompresija.

Summa summarum - upravo kupih i ja projekat :) . Ima se šta raditi od septembra.

Gledam sta da napisem posto su mi pomesana osecanja. Sa jedne strane drago mi je sto ces poceti da radis a sa druge sad polako pocinjem da osecam pritisak i strah. Znam da sve sto sklopis je cisto savrsenstvo sto u meni sad budi malog Acu da napravim nesto sto ce biti slicno tvom kvalitetu rada. 

Ali sto bi rekli nista pritisak sad. Samo polako i sigurno. No, stvarno mi je drago sto ce biti vise primeraka ove kutije u nas :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 5 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...