Jump to content

da nema ko .... ?


revox

Preporučeni Komentari

bio je do skora hafler preamp na kp oglasima, kula bese mesto prodavca, znam da je imao bas takav alps black beaty pot,cena od 110 evra za ceo preamp je mozda za dlaku bila veca nego sto sam ja bio spreman dati, pa ga nisam kupio, ali me neka nevidljiva sila vuklja da probam black beaty pot.....bice bice.....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, NIXIE said:

Taj mali Topping je znatno glasniji od mog DAC-a koji može da izbaci 1,4VRMS u kriku. Ne znam šta mu piše u specifikacijama, ali ima dooobar izlaz.

Čuje se razlika između Alps i običnog pota.... 

Kako li tek svira Iron PA SE bez pota :eek:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 8/6/2019 at 9:31 AM, NIXIE said:

ovi alps rh2702 ako mislis na njega ce da pazarim kad se vratm sa odmora ... 10€ valja svaku paru 

On 8/6/2019 at 9:38 AM, Zen Mod said:

ne li je cilj da se gain ne baca lopatom?

jbo atenuacije - da je to resenje , stavi arbitrarno L atenuator izmedju selektora i pota i bogtevido

drug jel atenuacija jel gain jal sto je nemam pojma ... samo sam htio da dobijem veci hod pota na manjim snagama ocu rec kad gurnem jaci signal na amp da mogu potom danadjem odgovarjucu jacinu da nije pomjeranje pota u milimetar e mi ruke drhte pa nikako da zbodem :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Zen Mod said:

ene

nemoj se bolan ni vracati sa sela , samo iz grada donesi sta ti treba

:cheers:

I necu bar 3-4 mjeseca za godinu dvije kad odem u penziju vjeruj mi ... a iz grada mi ne treba niccccccc ... ni telefon necu nosit ... ovo ti je brate vracanje 50-70 godina nazad ... kosis, plastis, cijepas drva, doneses izvorske vode, šediš gledas u brda, niko te ne davi radis sto hoces kad hoces... skuvas krtole I kajmaka ... I tako... što bolje

IMG_20190807_063807.jpg

evo ti jutros u 6,30 h ... pripalis vatr u sporet ... šedes napolje zapalis cigar I bog te veseli :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, revox said:

I necu bar 3-4 mjeseca za godinu dvije kad odem u penziju vjeruj mi ... a iz grada mi ne treba niccccccc ... ni telefon necu nosit ... ovo ti je brate vracanje 50-70 godina nazad ... kosis, plastis, cijepas drva, doneses izvorske vode, šediš gledas u brda, niko te ne davi radis sto hoces kad hoces... skuvas krtole I kajmaka ... I tako... što bolje

IMG_20190807_063807.jpg

evo ti jutros u 6,30 h ... pripalis vatr u sporet ... šedes napolje zapalis cigar I bog te veseli :D

davaj tacnu lokaciju

oli je to blizu Žabljaka?

msm , da se prijavim da cepam drva na leto ....... :Viannen_loungelizard:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...