Jump to content

Diy Kimber power cable


Preporučeni Komentari

Ponukan iskustvom koje sam imap sa Asnuz powe kabelom, a isti prodao zbog komleksne finansijske konstrukcije, odlucio sam da napravim slican kabel, barem po konstrukciji, jer, Ansuz,  kako sam samim rasrafrivanjem ukapirao i video,za fazu i nulu je koristio po jedan provodnik precnika, odokativnim metodom mereno, oko 1 mm kvadratnog, a za uzemljenje po 3 zile.....ja sam u mojoj konstrukciji za fazu i nulu koristio kimber 4tc kabel, po dve zile (kad se ufrkaju to ispadne nesto malo jace od 1 mm kvadratnog), a za zemlju po tri, s tom razlikom da je za zemlju, pored dve zile koje su kimber, trecu sam stavio posrebreni provodnik (uvucen u termobuzir).

Pa svaki vod, posebno uvukao u sirm ,skinut sa antenskog kabela i kao takav formiran kabel uvukao u gumeno providno crevo.

Evo kako to izgleda u par slika opisano....sa svojim vernim pomocnikom, naravno....

 

IMG_20190723_121424.jpg

IMG_20190723_133506.jpg

IMG_20190726_124743.jpg

IMG_20190726_124806.jpg

IMG_20190726_124817.jpg

IMG_20190726_124821.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E sad, ono najbitnije, promena u zvuku koju kabel daje.

Ima je.

U odnosu na one obicne, da, daje lepsi, cistiji zvuk. 

Ako neko ima zelju, volju ,moze slobodno doci i testirati neki svoj brand ili diy power kabel.

Probacu nabaviti barem dva brand kabela pa testirati u odnosu na njih, to ce biti zanimljiv test.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...