Jump to content

.iso to DSD


Woland

Preporučeni Komentari

Većina gore navedenog je tačna sem da nije poznato na kojim kutijama je slušano. Ali opis P.L.  je zapravo opis nekih 90% PP lampaških pojačala koje ili viliš ili ne voliš.  Mada text dobija malo negativnu konotaciju spram Prima Luna subjektivan je to stav pogotovo nekog ko je navikao na solid state pojačala.
Priključim ja A clasu pojačalo i momentalno se čuje razlika u kontroli bass-a. To kako odrađuje A klasa neće ni jedan lampaš. Nebo zemlja ali zato su  srednji i visoki na strani svetlećeg pojačala.
Što se Foobara i JRivera tiče i ti i ja smo  robovi navike, ili samo ja [emoji3] ali u principu se držim onog " što dobro radi ne diraj i ne čačkaj"
15 godina druženja sa njim nije mala stvar :worship:
na jedno 5-10 sistema smo probavali jriver, i nekako uvek ostao taj kao default layer posle...iako mu je interface sranje u početku....ima i on neki folder mode al ga ne koristim....

http://cicsmemoryplayer.com/

mi je bio bolji ali vidim da sad ne može da se skine sa neta i ograničen je samo na flac i waw fajlove, malko je komplikovan, ali se iisplati njakati sa njim.....ako nadjem instalaciju na kompovima negde uploadujem

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima 4 exe fajla u odnosu na procesor koji imate (amd intel 32 64bitni), instalirajte redom, prosto ako se uključi onda je za vaš, ako ne onda sledeći...

 

ja bolju reprodukciju sa kompa nisam čuo od ovog....pa sad vi procenite ako vas ne mrzi da se igrate

cPlay_2_0b39_sse2_setup.exe

cPlay_2_0b39_sse3_setup.exe

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...