Jump to content

Koji 24bit DAC? (split iz SissySIT)

Preporučeni Komentari

• Odgovora 1.5k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

Lepo mi se smuči slušanje bilo kakve muzike, kad pročitam šta sve treba da joj prethodi. Kupovina prosečno dobrog jeftinog sokoćala, odmah zatim izmena kondića za oskone, izmena OP za bolja i sup

Ne, ja sam originalan i crtam svoje crteže i šrafure. Bojanka je za one što vole da apgrejduju 

eve, lemljenje je bilo skoro pa pič... dim, ali dok sam ih oblikovao na dimenziju, uhhh. lemovi su okej nego ni je najtanji tinol što sam imao 0,7mm, a i vrh na lemilici nije baš od najtanjih, mrzelo

Postovane slike

• 5 nedelje kasnije...
On 1/29/2020 at 2:25 PM, Mikorist said:

A njega nema - znači svira za medalju. :happy64:

Sinoć D10 ko sa lanca posle tolike pauze, jeste bio uključivan svakodnevno uz PC, al nije svirao. Drajeveri su apgrejdovani, Branko Bin Serbona je napravio Nad Lautere. Topping je došao sada do punog izražaja, možda je i svakodnevni napon učinio pomak, ko što Mirko kaže. Zna se neki pomak u drajverima, ali oni ne bi reprodukovali ono čega nema, a sada je sve tu, zaokruženo i nadasve, živo, za moj ukus i trenutnu prvu loptu slušanja, ne osećam potrebu za bilo čim dalje.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
8 hours ago, Zen Mod said:

pa to bi bilo lepo za opricati i slikom i recju, naravno u posebnoj temi

Šta znam, zagazilo se u skroz nepoznatu sferu, prvi put čujem, mada znam da postoji kao rešenje. Branko ima već postignute rezultate, ne znam da li su oni u nekom internom krugu kao eksperiment, a moji drajveri kao prvom konzumentu, znamo se tek od skora. Morao bi da popričam sa njim, impresija valja da bude raščlanjena i sa stručnog aspekta, a ja kao slušač nisam merodavan nit pa znam.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Lowther je Paul Voight, juče smo Branko i ja pričali baš o filozofskom pristupu generalno. Mogu da otvorim temu i da napišem u destak rečenica svoje slušne utiske, dalje nit znam niz umem, mora Branko uz sve konsekvence, možda sam ja istrčo ko tele pred rudu, nisam mu ja ništa napomenuo već nehotice, živnuh ovu temu o DAC-u pa uzgred pomenuh činoce radi razgraničenja, a i da malo odganam koronu iz mozga svima kolko tolko.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
  • 1 month later...

ma idi bre, 3 dana već imam DAC, još nisam čuo 5 pesama na njemu, nisam ga još ni nakačio na "glavni sistem", a i čekam da mi se F5 vrati kući. mnogo posla, ne stižem, kad dođem kući samo mi se odmara i kucka po forumu :tongue10: ima se kad...

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Mazn'o si mi dac ispred nosa... Kontaktiram lika, kaže samo što ga prodao... Još se izvinjava... Ako, uživaj u prepravkama... I mene to interesovalo baš da čujem, pošto sa khadasom nisam bio nikako zadovoljan...

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...