Jump to content

Koji 24bit DAC? (split iz SissySIT)

Preporučeni Komentari

• Odgovora 1.5k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

Lepo mi se smuči slušanje bilo kakve muzike, kad pročitam šta sve treba da joj prethodi. Kupovina prosečno dobrog jeftinog sokoćala, odmah zatim izmena kondića za oskone, izmena OP za bolja i sup

Ne, ja sam originalan i crtam svoje crteže i šrafure. Bojanka je za one što vole da apgrejduju 

eve, lemljenje je bilo skoro pa pič... dim, ali dok sam ih oblikovao na dimenziju, uhhh. lemovi su okej nego ni je najtanji tinol što sam imao 0,7mm, a i vrh na lemilici nije baš od najtanjih, mrzelo

Postovane slike

bila tema onomad , prevideo si.

jeste, velike ribe jedu male tako da BB nema još poodavno, ugazio ih texas.

samo ukazujem na ovaku vrstu oglasa koja ide na p. živac, i najgore narod pada na to.

znači sasvim korektno je napisati "prodajem original teksas opa" a ne pljuvati po žutaćima kako uvek valjaju fake.

to je stil na koji ameri kupci padaju ko muve na g.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
44 minutes ago, guja011 said:

znači sasvim korektno je napisati "prodajem original teksas opa" a ne pljuvati po žutaćima kako uvek valjaju fake.

E pa to su trgovci, mora da se naglasi. Treba mi jedan jedini komad sa adapterom SOIC8/DIP8 da probam kako zvuči protiv OPA2604.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
5 minutes ago, guja011 said:

neki raspar je bio kod mike, al dal je uvaljao ili ne nemam pojma.

adaptere soic na dip imam ja nešto

Pitaću Miku da mi da onaj jedan iz DAC-a sa sve adapterom, na pola sata, samo da čujem dal je bolji od  starca. :D

Da ne bacam pare ako ne valja.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
On 1/29/2020 at 2:25 PM, Mikorist said:

A njega nema - znači svira za medalju. :happy64:

Ma svira žena, za dve, tj. nema takve medalje :placeem:Pukla sofa u rasklopljenom stanju, nema slušanja već neki period, ne pitaj.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
  • 2 nedelje kasnije...

Zna li neko nešto o ovome? Ima funkciju pretpojačala i bluetooth, zato je zanimljivo. Line izlaz sa OPA1612. Pitam za druga.:lol:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 11 minuta, Mikorist reče

Meni to sve isto druže @NIXIE. Sve od Topping kad staviš 1612 na izlaz svira skoro isto.

Merenja pokazuju to. 

Mada kapiram da su DAC-ovi u koji nije sabijeno pretpojačalo  i bluetooth na takom malom prostoru bolja. 

Reče jedan na hifiles forumu da je to najgoru Topping što je imao prilike da čuje. Šteta, baš je praktičan. Tražim dalje.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 7 časa, NIXIE reče

Reče jedan na hifiles forumu da je to najgoru Topping što je imao prilike da čuje. Šteta, baš je praktičan. Tražim dalje.

Evo šta kaže

IIWIREVIEWS.COM

Topping DX3 pro is a feature packed DAC/headphone amp combo from Topping. In this review I'll try to cover it's...

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Mene zanima ovaj Topping d90. Ishvališe ga svuda maksimalno, čak mu i BT pohvališe...mada mi ta opcija ne treba. Zanima me čisto kao dac. Nije skup ako je stvarno toliko dobar, ali nije ni jeftin za uzimanje na neviđeno...

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...