Jump to content

Koji 24bit DAC? (split iz SissySIT)


shonne

Preporučeni Komentari

ono jes, čak je i jednostavno za raskačiti iznutra, ali sviđa mi se portabilnost kutijice pa ne bih voleo da mi zavisi od specijalnog napajanja sa više napona, biće dobro i ovako, usb kabl za inject 5V, a opet uvek mogu da ga raskačim, stavim u džep i nakačim na drugi komp samo sa USBom i opet će da radi.

doduše mogao bi da dođe neki relej pa kad se izvadi custom napajanje da se vrati na ugrađenih +-8v, hmm,hmmm,hmm, :innocent::sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Mikorist said:

Kome ne treba toslink - duvaljku na 280 C i odlemiti ga. Za koplje bolje svira bez tog potrošača :thumbsup:

 

 

oprezno sa duvaljkom da ne oduvaš pola elemenata s ploče :download:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A i koristi se alu folija preko ostalih komponenti, lepo se formira, stoji za vreme progrevanja, ako se nesto malo vruceg vazduha i podvuce, nije strasno ohladi se brzo. Bitno je da ne pregreva okolis i ne ostecuje plastike.

Nesto nalik videu, mada je lakse sa kuhinjskom :) 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mikume- provereno malopre , Topping D10 , 0db sine 1K , ima 2Vrms na izlazima

 

optrt

 

bice da je kako rekoh - opciono - kratak spoj izmedju dve sluske

trazi problem gde moze biti - ili u glavi ili u software-u

 

obavi merenja ponovo, mora biti 2V - chipove jesi menjao ali nisi menjao vrednosti otpora

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 17 časa, Mikorist reče

ma više ništa ja ne merim. sve sam namestio kako mi odgovara. sad samo uživancija :thumbsup: 

 

 

pre 1 sat, Zen Mod reče

u software-u

moguće da je softver. ali neću da menjam softver. da idem na windows zbog 6db - jok:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ustanovi sta je

ja ne prihvatam projektni zadatak da ti nadoknadjujem 6 ili 9db koje ti vec moras da imas a nemas ih iz nekog nebuloznog razloga

u Toppingu nemas headrooma za 4Vrms ; Iron Pumpkin nije optimizovan za vise od 9db, svirace i ako ti spojim da imas 12db ali ne pristajem na kompromis te vrste

u Sissy sto imas gaina, imas - nema odakle da se poveca

 

trazi zasto nemas 2Vrms na izlazu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ostavices nas na cedilu onda, odvuce te neka nova igracka poput hackintosha .... necemo moci da te nadjemo ako bilo sta stucne u software-u .........

 

ovako moras da se behave, cekajuci Pumpkina

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, Doktor said:

Uhhhhhhhhh .....emoji15.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

nisi ga pitao koliko me placa za izrady Sissija i Pumpkina ?

 

:smesna:

 

isto koliko i ja njega za ovo webhamsterovanje 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i jedna proba dok je otvoren pa da ga više ne čačkam i zatvorim :D već sam mu vratio LME, izveštio sam se već, skinem ga s duvaljkom za 5 sekundi i zalemim lemilicom za jedno 15.

šta ga znam AD826 malo tanje radi u toj poziciji sa običnim usb kablom, sa injectovanim 5V rade isto, kod LME ne čujem razliku između običnog kabla i linearnog napajanja osim što nema onog PC garbage noisa kad se odvrne amp do kraja, pre će biti da je AD osetljiviji na napajanje nego da imaju "drugačiji zvuk"

eto, i inače nisam neki beleiver u opamp rollingovanje, ali ajde reko da mu čačnem nešto, sad ću ga zatvorim i to mu je to...

IMG_20200603_152202_crop_73.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...