Jump to content

Koji 24bit DAC? (split iz SissySIT)


shonne

Preporučeni Komentari

ma idi bre, 3 dana već imam DAC, još nisam čuo 5 pesama na njemu, nisam ga još ni nakačio na "glavni sistem", a i čekam da mi se F5 vrati kući. mnogo posla, ne stižem, kad dođem kući samo mi se odmara i kucka po forumu :tongue10: ima se kad...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mazn'o si mi dac ispred nosa... Kontaktiram lika, kaže samo što ga prodao... Još se izvinjava... Ako, uživaj u prepravkama... I mene to interesovalo baš da čujem, pošto sa khadasom nisam bio nikako zadovoljan...

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Molim misljenja za sledece konvertere, ukoliko je neko naravno imao prilike da se druzi sa njima. Sta bi bio najbolji izbor?

Parasound Z-dac

Audiolab m-dac

Hegel hd 10

Hegel hd 11

Project dac box DS

Music Hall dac 25.3

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, kilder said:

Mazn'o si mi dac ispred nosa... Kontaktiram lika, kaže samo što ga prodao... Još se izvinjava... Ako, uživaj u prepravkama... I mene to interesovalo baš da čujem, pošto sa khadasom nisam bio nikako zadovoljan...

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 

e sorry, ali znaš kako, meni kad nešto ode ispred nosa obično ubrzo naleti neki još bolji i drugačiji deal  pa i tebi to isto želim :music:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 minuta, Mikorist reče

ne mora da ima pot. mož da ga staviš na max - a da DAC reguliše volume. tako peva NAJBOLJE

Wrong. (i onaj zvuk: EEEEK)

Ajd ponovo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...