Jump to content

Koji 24bit DAC? (split iz SissySIT)


shonne

Preporučeni Komentari

pre 3 časa, Mikorist reče

Ma nema aivio saobraćaja koji će da dobaci to. Ukinut je i kopneneni. Brodovi idu samo do luka pod uslovom da osoblje ne izlazi zajedno sa robom.

Kapram da kontejnere sa robom samo istovare dizalicom i posle gasiraju :D

Naručio sam par sitnica, za test, USB konektore i snake skin. APP (ako prođe prošlo je).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
2 minutes ago, doubleM said:

Da li ima neka kit varijanta DAC-a, da je neko probao, koja radi posao bolje od topping-a?

Zavisi od kog Toppinga, imaš recimo Khadas tone board (bolji od D10 i D30, ali nije od D50S).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, zek said:

Zavisi od kog Toppinga, imaš recimo Khadas tone board (bolji od D10 i D30, ali nije od D50S).

Na D10/30 sam mislio. Ali bolje pitanje je da li može da se kupi u iznosu od 110€, koliko košta D30, kit koji je bolji zvučno?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 nedelje kasnije...
On 1/29/2020 at 2:25 PM, Mikorist said:

A njega nema - znači svira za medalju. :happy64:

Sinoć D10 ko sa lanca posle tolike pauze, jeste bio uključivan svakodnevno uz PC, al nije svirao. Drajeveri su apgrejdovani, Branko Bin Serbona je napravio Nad Lautere. Topping je došao sada do punog izražaja, možda je i svakodnevni napon učinio pomak, ko što Mirko kaže. Zna se neki pomak u drajverima, ali oni ne bi reprodukovali ono čega nema, a sada je sve tu, zaokruženo i nadasve, živo, za moj ukus i trenutnu prvu loptu slušanja, ne osećam potrebu za bilo čim dalje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Zen Mod said:

pa to bi bilo lepo za opricati i slikom i recju, naravno u posebnoj temi

Šta znam, zagazilo se u skroz nepoznatu sferu, prvi put čujem, mada znam da postoji kao rešenje. Branko ima već postignute rezultate, ne znam da li su oni u nekom internom krugu kao eksperiment, a moji drajveri kao prvom konzumentu, znamo se tek od skora. Morao bi da popričam sa njim, impresija valja da bude raščlanjena i sa stručnog aspekta, a ja kao slušač nisam merodavan nit pa znam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lowther je Paul Voight, juče smo Branko i ja pričali baš o filozofskom pristupu generalno. Mogu da otvorim temu i da napišem u destak rečenica svoje slušne utiske, dalje nit znam niz umem, mora Branko uz sve konsekvence, možda sam ja istrčo ko tele pred rudu, nisam mu ja ništa napomenuo već nehotice, živnuh ovu temu o DAC-u pa uzgred pomenuh činoce radi razgraničenja, a i da malo odganam koronu iz mozga svima kolko tolko.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...