Jump to content

Odvojena tema D klasa , X, Y klasa - nestandardne klase pojačala


zek

Preporučeni Komentari

Gospodine Miko molim Vas da kao moderator obrisete ovih nekoliko nesuvislih[emoji3] postova o SIT ampovima iz teme SissySIT koje je g. [mention=1]Mikorist[/mention] napisao; da se vratite na temu i nastavite da pišete postove, sjajne poput prethodnih, o Vašem SissySIT[emoji3].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miko, ovaj, Miko, a zasto bi ti, pored SIT-a, uopste razmisljao o bilo kakvom drugom pojacalu? Mislim, zasto bi uopste razmisljao?

Gospodine [mention=40]Vix[/mention] molim Vas boldujte ovo, ja ne mogu sa telefona[emoji3].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A propo Yamahe ...  Imao sam prilike da nekoliko pesama slusam na 3 way midfield studijskim monitorima ... Neumman i Genelec  8000+ eura i slusao sam ih satima, svaki sekund sam upamtio ... Sta treba da se cuje na levom, sta na desnom, sta u sredini ... Ovi moji zvucnici rade mnogo dobro, naravno nisu na nivou Neumanna ali su vrlo blizu ... Sto znaci da pojacalo radi svoj posao posteno. Izgleda da se lampice za klip ne pale na pravo klipovanje nego kad THD+IM predju 1% ... Ponavljam, to se desava na jacini koja bi za veliku vecinu ljudi bila neprijatna do nesnosna ... Da sam pametan ne bih uzimao jace pojacalo jer vec imam problem sa usima. Vrlo cesto moram da idem na ispiranje i kako mi je lekar objasnio to desava zato sto organizam pokusava da zastiti bubne opne od prejake jacine zvuka tako sto poveca lucenje sekreta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

47 minutes ago, Anubis said:

Duboko sumnjam sa postoje zvucnici toliko boljibod ovih da mogu da ih oduvaju ...

Prirodnije -  bolje - šira pozornica. Detalji u detaljima detalja.  Zvučnici se stapaju sa prostorom. Ne znaš gde se nalaze uopšte.

3D - osećaš muzićari kako se pomeraju po pozornici i gde se nalaze. Čuješ muvu koja sleće violinisti na gudalo.

Sve to i mnogo više. Ne zam da objasnim ljudskim jezikom šta se sve čuje (i na koji način) koliko mu je - zen jebo kevu.

I ja sam nisam verovao pre da je tako nešto moguće. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...