Jump to content

Gosha u poseti Mokrinu i 2a3


2a3

Preporučeni Komentari

Danas lepo iznenadjenje.Drugar Gosha bio u posetui Mokrinu i  Mokrin Hausu gde je bilo eto potencijalno okupljanje za Fak.Javio mi se bio kod mene malo popricali malo culi i nesto uredjaja sto se vidi iz prilozenih slicica.Veoma je bio kratko jer je vremenski bio ogranicen pa smo veoma malo i slusali muziku.Utiske iz Mokrin Hausa nek vam on iznese ako hoce jer sam misljenja da ona ponuda nije bila skupa e sad vecina odlucuje.

DSC_0128.JPG

DSC_0129.JPG

DSC_0131.JPG

DSC_0132.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Resise moje kolege da bildujemo tim u Mokrinu u vec pominjanom objektu Mokrin House.

Ajd kad sam vec tu, zasto se ne bih javio nasem drugaru sa foruma, jer sam stekao utisak na predhonim FAK-ovima na kojima smo imali prilike da se vidimo, da je veoma druzeljubiv covek. Nisam se ni malo prevario u proceni. Docekao me je veoma ljubazan domacin spreman za casicu razgovora .

O spravama necu  da pricam, jer zbog njih i nisam isao vec je u prvom planu bilo druzenje (rece jednom Zen u Sisevcu: "hebes sprave, vazno je druzenje", sto u potpunosti podrzavam).

Malo smo poslusali muziku a malo je bilo i live:

 

2A3.jpg

Hvala druze na gostoprimstvu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, zek said:

... a šta je bilo na drugom kraju plavog kabla? :guitarplayer:

Na drugom kraju kabla je bio banana prikljucak :)

Salim se malo, bilo je neko pojacalo SEPP sa EL84, samogradnja. Mogu samo da kazem, izuva iz papuca, pardon, cipela. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Gosha said:

Resise moje kolege da bildujemo tim u Mokrinu u vec pominjanom objektu Mokrin House.

Ajd kad sam vec tu, zasto se ne bih javio nasem drugaru sa foruma, jer sam stekao utisak na predhonim FAK-ovima na kojima smo imali prilike da se vidimo, da je veoma druzeljubiv covek. Nisam se ni malo prevario u proceni. Docekao me je veoma ljubazan domacin spreman za casicu razgovora .

O spravama necu  da pricam, jer zbog njih i nisam isao vec je u prvom planu bilo druzenje (rece jednom Zen u Sisevcu: "hebes sprave, vazno je druzenje", sto u potpunosti podrzavam).

Malo smo poslusali muziku a malo je bilo i live:

 

2A3.jpg

Hvala druze na gostoprimstvu.

Nema na cemu Gosho samo da je bar bilo vise vremena, ovako na brzinu.Cucemo se mi jos.:hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 hours ago, 2a3 said:

Ako hoce neka Gosha kaze par reci o utiscima iz Mokrin Hausa gde smo trebalai odrazati Fak.

Ne znam koliko sada ima svrhe pricati  o Mokrin House, jer to je izgleda zavrsena prica sto se forumskog okupljanja tice, ili se meni tako ucinilo.

Ali evo da napisem koju.

Sto se mene licno tice, mesto je veoma pristojno uredjeno, jeste malo neuobicajeno i specificno ali sve je na svom mestu.

Specificno je npr. sto su neki objekti napravljeni poput nekih baraka, sa metalnim krovom a unutra su metalni kreveti na sprat poput onih u bivsoj JNA.

Nisu sve sobe takve, to je bila jedna sestokrevetna. Ja sam imao normalnu dvokrevetnu sobu, a moja koleginica sobu sa ljuljaskom na sred sobe.

To su neke specificnosti koje nisam sretao na drugim mestima gde sam konacio.

Dvoriste je ogromno sa prelepim travnjakom po kome mozete normalno da idete i autom jer je armiran sa nekom mrezom kroz koju prolazi trava.

Imaju i bazen sa hidromasazerima, koji zbog vremenskih (ne)prilika nije bio u funkciji.

Meni se najvise dopao bilijar sto pored kojeg sam proveo najvise vremena. 

Sto se tice prostora koji bi vas mozda najvise interesovao (mene ne), za slusanje naprava,

ne znam sta da vam kazem.  Nisam mnogo ni obracao paznju na to ali verujem da bi moglo nesto da se pronadje da bude adekvatno. Ima jedno zanimljivo podrumce u okviru stare kuce koje je veoma interesantno. 

Ja bih tamo prvenstveno otisao zbog zezanja i druzenja sa drugarima.

Potpuno podrzavam ideju da se tamo organizuje neki naredni FAK, bez obzira sto mi je to nekih skoro 400Km od Nisa na tam' i jos tolika na ovam'.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...