Jump to content

Fane Sovereign 15...Lii Audio F-15.....halucinacije


Mikorist

Preporučeni Komentari

pre 5 minuta, Doktor reče

Slusao slicnu kombinaciju kod N. Napijala pre par godina ( Raal , Volt bass, ne secam se koji bese mid ? ).

Izuzetno iskustvo. Naravno, pozitivno. 
Mana - košta, ali ko može da dobaci, why not. :Viannen_loungelizard:

Verovatno smo slušali iste ili slične kutije. I srednji je Volt. Vilica mi ispala iz ležišta. :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, Mikorist said:

Znaš šta radi Volt bass ?? Slušao ja....a i srednji nije normalan. Ako ideš na RAAL greota bilo šta drugo.

"Losije" je stavio sam aleksandar na svoju limitiranu seriju sto je uradio 😁 Ako se ima novca, i moze se ispruziti super ako ne, purifi drajveri rade odlican posao i moze to jako lep dvosistemac da se skocka za prostorije do 20 kvadrata :) Meni posle dac-a, ide projekat zvucnika, to mi je trenutno najlosija karika sistema i bice neka varijacija na temu sa raal-om. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Mikorist said:

Izgleda da neču ni zvučnike. Kupim onaj KHL lepo

WWW.STEREOPHILE.COM

In May of 2019, I heard about a promising jazz vinyl and hi-fi estate sale happening on New York's Upper East Side. Little did I know then what treasures the dig would yield. Jazz Record Center's Fred Cohen had called from the UES apartment, the former residence of late CBS Records and Sony Entertainment mastering engineer Harry N. Fein...

:smesna:

samo se ti zezaj na racun tih KLH...bili su tu izlozeni na sajmu,pre 3 nedelje,u totalno neaudiofiljistickom sistemu ...nisam bio jedini koji je na celom tom sajmu,Model 5 proglasio apsolutnim best buyom na celom sajmu...bez audifiljisticke sminke francuskih,italijanskih,britanskih itd njesra proizvodjaca danasnjice,to svira za svaku kintu..koncepcijski gledano,kompresione,trosistemske kutije,mene su strasno podsecale na legendarne AR3,AR12,AR11 i tu skolu zvuka sa blagim podsecanjima na originalne JBL L100/L112..sve u svemu bombona zvuk....

:drinking-2:

klh.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mikumov problem je sto mora da saceka da resi stvari na bazicnom nivou - kuca na dedinju, pa onda po razlicit sistem u svaku sobu

tek tako moze da ima sve sto se njemu svidjava

meni licno fali samo jos pola kuce, pa da u jednu sobu mogu KH, a u drugu VoT

mada, ne bi bilo lose u trecu sobu i Jubilee

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 52 minuta, Zen Mod reče

Mikumov problem je sto mora da saceka da resi stvari na bazicnom nivou - kuca na dedinju, pa onda po razlicit sistem u svaku sobu

tek tako moze da ima sve sto se njemu svidjava

meni licno fali samo jos pola kuce, pa da u jednu sobu mogu KH, a u drugu VoT

mada, ne bi bilo lose u trecu sobu i Jubilee

 

 

 


:risitas:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...