Jump to content

Fane Sovereign 15...Lii Audio F-15.....halucinacije


Mikorist

Preporučeni Komentari

59 minutes ago, чика-Брка said:

zelis da ih otudjis ?

Kao sto rece Zen, malo teze. U Francuskoj sam. A sutra cu mozda naci vremena, jedan "visokotonac" se ne cuje, treba videcu da li je do njega ili do kondenzatora u skretnici. A ovaj veliki je neki wide-range. Bas nije bas, nego samo pasivna membrana. Efiksan jeste, ali su srednji vise izdignuti  nego "normalno". Kutija je dosta tanka i lagana. Slikacu sutra, ili mozda i veceras....

Bilo kako, nije po mom ukusu, a ni zena nije bas nesto odusevljena :D

AJd sve to, nego ne gine im ili prodaja, ili mozda samo zadrzim drajvere, a ostalo bacim. Razlog: SMRAD. Uzasno smrde, po svemu sudeci na macji pisanjak...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 17.5.2021. at 21:35, Vix reče

Mislis ulazna? Malo ce da zvoni stepeniste.. .:laugh1tooht::buehehe:



Tako je! Na ulazna vrata, a stubište će biti horna, pa je na prvom katu slušaonica! :D 
 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
pre 10 časa, Srecko reče

Onda nije dobro slušao, čim i dalje pominje Tannoy kao referencu, te ga treba vratiti na ponovno slušanjeemoji16.png.

Fane je referenca sad... Nije bitno gde sam cuo ali cuo sam 15.... Ma idi begaj....Pomera temelje zgrade u kutiji od 250 L:sarcastic_hand:

p.s.

Pravi Disko zvucnik (ogroman zvuk) - nije samo za ciguliganje na uvo - mada sam slusao i bass gitaru u istoj seansi:buehehe:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jok. Blagi zemljotres jačine 2,4 stepena:buehehe:

 

Aj sad salu na stranu.... Nista losije ne svira od Tannoy. Mozda za picajzle fali supertviter - ali i na Tannoy fali.

Za te pare jbt ne mozes da pogresis. Naravno ako je kutjetina dovoljno velika :hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, Mikorist said:

 

Za te pare jbt ne mozes da pogresis. Naravno ako je kutjetina dovoljno velika :hihihihi:

A cekaj, ono, nazalni prizvuk ono ko PA, nista? 

A problem je kutjetina...ali ipak manja neg' one japanske :laugh1tooht:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...