Jump to content

Dynaudio Monster.... na kraju T+A Criterion TAL 160


Anubis

Preporučeni Komentari

36 minutes ago, Anubis said:

Ako ne gresim svi su od istog proizvodjaca ... Ako su ta dva ok, onda moze da se da pretpostavi da su i drugi ok ... Meni bi to bilo dovoljno.

 

Moraju se svi skinuti i premeriti, a kad to uradiš glupo ih je vraćati. Sve novo ili ništa. :bilder: Imaš tri proizvođača koliko sam video.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kuku meni ... Najvise u muzici uzivaju oni sto kupe mini liniju ...
ma jok - to je urbana legenda, ja svoju hifu merim na kilo.. hmm na desetine kila - više od 150 na tezgi.. ali slušam muziku svakog dana.. a i ploča imam, i ni jedan sampler
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, vladd said:

:buehehe:

 

Prosle godine napazarih neku gomilicu..... mladjih od 30 :D 

Pretpostavljam da si osigurao nekretninu. I stvari. Za svaki slučaj ako neko slučajno uključi tu spravu dok te nema da paziš.:doh:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Mikorist said:

Boli me briga za temperatuuruu kad imam na dve frekfencije na levom i desnom kanalu kondezatore uparene na 0.2% :blum3:

Znaš kakva je separacija. Sceče dlake na glavi na pola. :buehehe:

 

Jesi li izmjerio koliko je odstupanje paralelnosti bocnih zidova sobe? :tongue10:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Anubis said:

Jel moze prevod za nas koji nismo regularni i ne razumemo ove interne sale?

Mozda slika pomogne

Redom, sleva nadesno, '60-e, '70-e. 80'-e i i dalje nam je do sale

:D 

 

Elko.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, Mikorist said:

Ma ovo je muzej kondeztora. Pogle kako se smanjuju svakih 10 godina. Za 100 godina će da budu nevidljivi :buehehe:

Prvi je iz doba Kubanske krize, drugi iz doba Apolo programa i odlaska na mesec (ako su stvarno bili), a treći, pa recimo pad Berlinskog zida.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Anubis said:

Nastavite da se salite ... Ja vas vise ne bih zadrzav'o ...

Poenta je da ne panicis, vec da uzivas u spravi i muzici, i ne kukumavcis.

Ne moras da ih menjas ako su dobri, ali ako hoces da si "miran", a nisi, nabavi sveze, istog kvaliteta ili bolje, ali se javlja nemir troska.

E sad, niko ne menja klipove i hilzne na novokupljenom polovnjaku, da bi mu motor bio u punoj kondiciji, vec koristi kako jeste, posto dodatni trosak moze da bude zbunjujuci. A da se samo zameni reda radi, da bi bilo "novo" a losije, ili bez revizije svega ostalog, mislim da nije posao.

Mada, u hifi mora da bude sve savrseno sto je proglaseno da treba da bude presavrseno, samo su korisnici nesavrseni :) 

 

Uzivaj u zvucnicima, proveri sta treba i smanji nemire, a ako hoces i zamene, onda to i uradi kako je najbolje ali sacuvaj vedar duh... :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...