Jump to content

Dynaudio Monster.... na kraju T+A Criterion TAL 160


Anubis

Preporučeni Komentari

Dodjoh do skretnice ... Ima ih dve ... Sam da otkacim zice i vratim ih posle je iznad mojih mogucnosti ... Mnogo ih ima ... Kondovi su ulepljeni da bog sacuva tako da ni to ne mogu ... Jel moguce utvrditi jesu li u granicama bez da se skidaju?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, Anubis said:

Kondovi su ulepljeni

Medvedja dzigerica u masti od bika...sa malo meda? :D 

To je vec prvi znakic za "ne dirati" ili na engleskom "no piping", ako nisi u posebnom svajs treningu :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, Anubis said:

To su podesavanja za visoke, srednje i niske ...-1.5 0 +1.5 ... Kao sto ima na pro monitorima

Joj sto bi bilo lepo da mi neko pomogne oko ovih kondenzatora :help:

kako bez slika?

ako oces bez slika , uplacuj 100E , da saljem kristalkuglu na laštenje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, ManicP said:

Auuu, sad kad raspale trolovi na temu tih klema i prekidača, te uticaju istih... :D

Ma za  Cecu može i čelične kleme i prekidači, nema uticaja nikakih.:guns2:

 

17 hours ago, Anubis said:

Sviri fenomenalno ... Skoro da mogu da osetim Cecine :svakatidala: Kad pustim idi dok si mlad:D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Anubis said:

Dodjoh do skretnice ... Ima ih dve ... Sam da otkacim zice i vratim ih posle je iznad mojih mogucnosti ... Mnogo ih ima ... Kondovi su ulepljeni da bog sacuva tako da ni to ne mogu ... Jel moguce utvrditi jesu li u granicama bez da se skidaju?

Znači ima još tih klema? :krstix:

Ti ćeš to odmah pokvariti, vidim ja.:rasta:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Anubis said:

Jel moguce utvrditi jesu li u granicama bez da se skidaju?

U principu mora jedan kraj bilo kog elementa da se otkači da bi moglo bilo šta da se meri. Postoje i izuzeci kad može i bez odvajanja. Daj slike da vidimo to čudo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam o kakvom upgrade-u pricate ... Ja bih samo da zamenim kondenzatore identicnim zato sto su stari 20 god

 

Stizu slike ... Mada mislim da ce morati neko da dodje da to skine, zameni kondove i vrati, ja sam necu moci.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upgrade može da bude u smislu da se zamene kondovi, a onda se kutije premere, pa poskidaju drajveri, premere, pa projekat nove skretnice, pa štelovanje "na uvce", merenje, menjanje, pa 300 muda... Uglavnom skup, moguće i neizvestan proces. Može nekad da proizvede fantastičan rezultat, a nekad nikakvo poboljšanje - a puko si para i vremena. Može da bude i pitanje isplativosti uloženo/dobijeno. Pukneš 500e i mesec dana, a boljitak 5%.

Pomenjaj kondove i uživaj.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam sta se podrazumeva pod upgrade ... To je bilo upuceno @Mikorist ... Zato i kazem samo hocu da zamenim kondenzatore identicnim ... Zna li neko gospodina koji zivi na Vidikovcu, nick mu je "Zvu" ... Dobio sam preporuku za njega i zivimo zgrada do zgrade ... Nije aktivan na forumu odavno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...