Jump to content

FS: Boenicke W5 by Alex


Aleks

Preporučeni Komentari

Na prodaju par kutija iz naslova. U viđenom stanju (sa sve stalcima), nije to sve baš vizuelno najbolje, ali zvučno svira baš :)

Kutije ispunjavaju basem i veće prostorije (a ne kao kad napišu za Seas monitor sa 4" basićem da pokriva prostoriju 16m2). Ovo je stvarno prodigy u 16m2. Ljudi su slušali na FAK-u i da ne bih ja hvalio pročitajte sami utiske / raspitajte se.

20190515_152307.jpg20190515_152313.jpg20190515_152800.jpg20190515_152814.jpg20190515_153019.jpg20190515_153025.jpg

Evo na FAKu kako je to ličilo, da se vidi koliki su to zvučnici:

IMG_6242.jpg

Cena koliko vi kažete, a kažete meni na pp. Ne šaljem na slušanje, ne primam kod mene na slušanje (ne postoji mogućnost, iz pozadine slika vidi se i zašto).

Može neki klip onako:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za nekog koga mrzi da pravi, ili nema vremena, a zbog okolnosti mora da ima mali zvucnik koji se cuje kao veci, ovo je prava stvar. Cuo na FAK-u, zao mi je sto su na prodaju, valjda ce ih zameniti nesto (jos) bolje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A bre, ko što rekoh, nisu nešto vizuelno, a nemam vremena da završim kutiju od punog jasena na cnc-u, tako da to je to, cena delova + muzički dinar, za forumaše 300e :)

Ispod ne može, sve i da hoće...

Pajz, nove kod Svena 5000e, ima polovne za 2500e, ima Aurisove za 3500, na kp onaj reže na CNCu za 1500e, a kod Aleksa 300. Bruka.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa i jeste džaba...kakav je njegov ne znam, ali ne sumnjam da je dobar...slušao sam original i pao u nesvest

ja pitao za prodaju kad je pravio i tada nije bio raspoložen, a sad ja imam drugo pa mi ne treba

nadam se da će neko to da iskoristi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema tu grafik. Ovo su zvučnici koji prkose logici. Ja sam ih napravio iz zjebancije ne očekujući ništa, očekujući da ih brzo prodam; dobio sam mnogo, toliko da su me uveseljavali pune 3 godine i ne pomišljajući na nešto drugo.

Ipak, diyer ko diyer, ne drži ga mesto, a ovo ti je sufinansiranje sledećeg projekta, jbg :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, bnb said:

Slušao sam ih na hajfals šou sa onim moćnim PP Aurisom.Neverovatno kako to dobro svira.Očekivao sam neku cenu oko 700-800 eura,a ovo za 3 stotke je djaba.

Ovo je cena za forumaše. Ne želim da zarađujem ovde, zato je ta cena. Nešto malo više od cene delova, jer mislim da sam prvi koji je na ovim prostorima uradio 1:1 reverse engineering, a skretnica u njima je verzija 5, koja nije objavljena javno nigde. Zbog pojedinih, koji kloniraju samo radi novca, konačna skretnica neće ni biti objavljena. Mogu samo da kažem da sam uvozio sliku skretnice u 3ds max, a zatim merio u 3D komponente da bih prema katalozima našao vrednosti, pa onda još 2 meseca preko toga štelovanje "na uvce", jer merenja kod ovih kutija nisu mnogo merodavna. Rezultat - čuli ljudi na FAKu...

I da, stvar jeste malo hitna, što je još jedan razlog ove cene. Ako ne ode za ovoliko, povući će se iz prodaje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...