Jump to content

Bitka nacija u Smederevskoj tvrdjavi 02-05. maj


Preporučeni Komentari

odrzava se od 2. - 5. maja u Smederevskoj tvrdjavi.

moja firma obezbedjuje tvrdjavu.

video tusta i tma raznih ljudi i nacija.

tek se bili postavljali.

rusi i poljaci me odusevili sa kolicinom konzumiranja alkohola. :)

bice veoma interesantno, ko bude zainteresovan, od 2. - 5. maja

od 08 - 22h. cene ulaznica : 400 za odrasle, 200 za decu do 16 god.

a za decicu do 6 god. gratis. 

:drinks:

http://www.podunavlje.info/dir/2019/02/25/ostvarenje-decackih-snova-bitka-nacija-u-smederevskoj-tvrdjavi/

 

 

 

IMG_20190501_072335124.jpg

IMG_20190501_072600309.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bio sam u subotu.nisam ocekivao takvo nesto .2000 takmicara,40 zemalja ucestvuje,mnogo publike.obavezno pogledati,ko moze.jes sada pada kisa,u nedelju,jbg,tako je.al nemojte da se sekirate,oklopi nece da im zardjaju,uglavnom su od titanijuma.ima dosta tezgi sa oklopima,macevima i itd...saxa nisam video,verovatno je bio ispod oklopa,u srpskoj ekipi,30 ljudi protiv isto toliko protivnika.stvarno se lupaju sekirama,macevima,buzdovanima,samo zvekece sa svih strana.padaju u nesvest od udaraca.bili i kinezi u njihovim oklopima protiv ukrajinaca.izgleda da su ovi ukrajinci to ozbiljno shvatili,razbucase kineze -potpomognuti australijancima?,ko panta pitu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima neke japanke u kimonima,valjda gejse,ko porculanske lutke.devojaka lepih na sve strane,sunce ih razgolitilo ko kad sa gu50 skines onaj oklop.samuraje nisam video,al pivo na tocenje,0.5l crno i svetlo  200 din,ulaz 400,rostilj cene uobicajene 200 din.gur.plj,dom.kobasice i slicno.isped ulaza u tvrdjavu gde se sve to odvijalo,mala kafanica,150 din 0.5l tuborg.popio jedno desetak razno raznih piva.gledo srbe protiv francuza ,30 na 30,mi izgubili al kad bi francuzi skinuli slemove mislim da bi velika vecina francuza bila tamne puti,valjda od sunca.al posteno su pobedili.a u vezi oruzja, jeste zatupljeno ali pravo.kad te onaj zvizne sa sekirom na drsci od 2 m. mozes da imas na glavi i vasionski skafander ima da osetis udarac.svi slemovi udubljeni,pa ti vidi.a sta mislite rusi,belorusi protiv ukrajinaca,poljaka,finaca itd..to je pomalo gruba predstava.a tek zvukovi kad ona sekira ili mac bubne o slem,idi begaj..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre par godina bio i Manasiji kad je organizovano nešto slično (isto). Došli iz raznih zemalja gde postoji tradicija tih okupljanja i tradicija srednjevekovnog viteštva: Francuske, Belgije, pa Madjari, Rumuni,...

Bilo svašta i radionice izrade oklopa i pancira, pa neke srednjevekovne društvene igre (ko naše Mice).

Medjutim nakupile se i neke budale koje došle da se biju legalno.  Makljaju one jadnike, udaraju istinski, ubiše dušu,...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...