Jump to content

Dayton iMM-6


NIXIE

Preporučeni Komentari

Gde nabaviti najpovoljnije Dayton IMM-6 mikrofon.

Ja nađoh za sada ovo kao najpovoljnije, oko 40$ sve zajedno sa poštarinom.

https://www.ebay.com/itm/Dayton-Audio-iMM-6-Calibrated-Measurement-Microphone-for-iPhone-Android-Tablet/232286103061?epid=1310162638&hash=item361554a615:g:NvMAAOSwzgBY2uRh

Probao sam i Amazon, izbacio mi neku cifru 70$ ???

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

stvar je cene gde je prikazano da ima uračunat porez a gde nema. ono inc i excl.

poštarina je stvar izbora kao i adresa di ćeš da šalju. budeš krativan malko.

 

uostalom, ako ti je usa cena najbolja (hehehehe) slobodno naruči odande

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, guja011 said:

stvar je cene gde je prikazano da ima uračunat porez a gde nema. ono inc i excl.

poštarina je stvar izbora kao i adresa di ćeš da šalju. budeš krativan malko.

 

uostalom, ako ti je usa cena najbolja (hehehehe) slobodno naruči odande

 

Naručiću verovatno od Francuza sa još nekim sitnicama pa će da dođe jeftinija poštarina, bitno je da ne šalju DHL-om nego običnom poštom, inače ne bih uzimao kod njih.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moja preporuka, nabavi pravi merni mikrofon sa XLR konekcijom, ovo deluje kao igrackica. Ja sam nasao na KP za 45 eur Superlux ECM-999,  isti je kao Behringer ECM8000, sluzi me izvrsno godinama. A, i lakse je sto se tice montaze na stalak. Nije neka velika razlika u novcu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, NIXIE said:

Naručiću verovatno od Francuza sa još nekim sitnicama pa će da dođe jeftinija poštarina, bitno je da ne šalju DHL-om nego običnom poštom, inače ne bih uzimao kod njih.

Poruči bals schuko :good:

https://www.audiophonics.fr/en/fiches-secteur-connecteurs-schucko/bals-connector-schuko-250v-16a-o15mm-black-p-3164.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, damic said:

Moja preporuka, nabavi pravi merni mikrofon sa XLR konekcijom, ovo deluje kao igrackica. Ja sam nasao na KP za 45 eur Superlux ECM-999,  isti je kao Behringer ECM8000, sluzi me izvrsno godinama. A, i lakse je sto se tice montaze na stalak. Nije neka velika razlika u novcu.

Imam ja sve što mi treba odavno, nego to je jedna kabasta skalamerija koju nije lako nositi (stalak, mikrofon, pojačalo, kablovi, eksterna kartica, JIG, mikrofonsko pretpojačalo,laptop), ovo mi je zgodnije za merenje na brzaka. Recimo u kombinaciji sa bluettoth DAC-om SMSL B1 ne treba ni kabal, samo telefon i mikrofon.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...