Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Srecko

Preporučeni Komentari

1 hour ago, shonne said:

ko vama brani bilo sta da pisete. Evo ja vec nekoliko dana cekam @vladd da pise kako je Anthony dobio po njusku :D

Pa ne znam sta da kazem, kao kada bi Nole izgubio od nekog 180-og na listi. :) 

Cinjenice su da Ukrajina ima vrhunsku skolu boksa, i cinjenica je da je teska borba sa kontrasem, levakom, gde je desna prednja ruka, a leva zadnja. Zbog malog broja kontrasa, oni vezbaju protiv desnjaka,  a sva kretanja desnjaka za odbranu i stav, moraju da budu zaboravljena i uvezbana za novu situaciju. Prednja noga, pivot, sve mora da dobije drugaciju formu. Kontre su takodje problem. Smekerski i naviknuti fili sel je smrtonosan...za onoga ko to proba sa kontrasem, kao penal...

Tako je i AJ izgledao kao da se boksom bavi par meseci, sa tim skolskim stavom i nikakvim, redukovanim asortimanom kretnje, ni pivot ni uzmicanje, nista nije pokazao, pri tom, morao je da izbaci naucene rucne blokade, i drzi neprirodan pocetnicki stav, bez prednje ruke. Sto umara vise nego promasaji.  I usporava, pa je delovao kao da boksuje duplo rundi.

Trapava taktika, tim je izgubio ne bas samo AJ.

Izmenjeno od vladd
Podeli na ovim sajtovima

Kakva gomila gluposti recena.

Joshua je tehnicki los bokser, tipican bodibilder, pajvan kao i svi koji misle da su gomila misica bitna, sa ili bez sporta, i bez grama bokserske inteligencije. Njega je klicko nadboksovao u 40oj godini. Ruiz ga je 4 puta nokautirao. hahahaha

A sada ga je Izlupao kruzeras, i to tehnicki ga je prejebao.

Usyk-a poredis kao neko 180na listi u tenisi. juuuu. 

Podeli na ovim sajtovima

On 1/5/2021 at 12:21 AM, vinko said:

Huh, meni bas i nije ovako. 

Fjuri je tehnicki daleko bolji borac od Joshue. Takticki takodje,

Joshua je upravo poznat da je veoma los po pitanju taktike.

Fjuri je opet poznat po svojoj brzini.

Boxerski IQ je u desetinama na strani Fjurija.

Manje vise se svi slazu da bi Fjuri nadboksovao Joshuu (sto je samo dokaz bolje tehnike i taktike i brzine)

i da Joshua jedino sto moze da ide na sirovu snagu na cemu mu se i zasniva ceo pristup (sto je ok, ali to je treba da je svima jasno)

sve dok ga prvi put ne klepi FJuri u bradu (nije bitna jacina), posle toga se se stopiraju noge joshue i onda je gotovo.

I fjuri moze da odboksuje sve runde, joshua ne.

Ozbiljniji tehnicki trenutno bolji teskas je Usyk, opet on je digao kategoriju (ko ne zna to je neporazeni kruzeras sa svim prstenovima)

i jos se nije namestio sa kilazom za tesku kategoriju, mada je vec stekao pravo da izaziva joshuu i to pre Fjuria, ali ce zbog unifikacije prepustiti mec.

Po pound for pound rangiranjima Usyk je 4. daleko ispred obojice, Fjuri je 8. a Joshue nema ni na jednoj listi sto govori dosta.

Fjuri moze samog sebe da sjebe neozbiljnoscu ili cime vec, al ako se spremi moj glas ide njemu. 

:)

A o Usyk sam pisao i ranije za one koji ne prate ili se ne razumeju u boks

Podeli na ovim sajtovima

Mozes li ti to pristojnije ili  provansa i nevaspitanje kulja nezadrzivo.

Ali je to valjda moderno, kada se pojma nema da se bude geak?

Izmenjeno od vladd
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Srecko said:

Da, Hamilton je divan, za razliku od Verstapena.
Izbaci Verstapena iz trke (ne jednom) i osvoji bodove.
Ma duša od čoveka.
A onaj divljak Verstapen, ipak je majstor.
“Reši” da mu se popenje na glavu i uspeemoji16.png!

Ti to malo navijacki Srecko. Ferstapen je mnogo drcan, ne ustupa ni kada su pravila u igri. Previse agresivan vozac 😁😛

Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, shonne said:

Vreme je da se pocne se gleda MMA i da se ovde komentarise 😁💪😛

Samo da zaratimo na tudji red, kada neko ne razume prostoprosirenu recenicu. Namerno ili slucajno, nebitno.;)

Izmenjeno od vladd
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, vladd said:

Pa ne znam sta da kazem, kao kada bi Nole izgubio od nekog 180-og na listi. :) 

Cinjenice su da Ukrajina ima vrhunsku skolu boksa, i cinjenica je da je teska borba sa kontrasem, levakom, gde je desna prednja ruka, a leva zadnja. Zbog malog broja kontrasa, oni vezbaju protiv desnjaka,  a sva kretanja desnjaka za odbranu i stav, moraju da budu zaboravljena i uvezbana za novu situaciju. Prednja noga, pivot, sve mora da dobije drugaciju formu. Kontre su takodje problem. Smekerski i naviknuti fili sel je smrtonosan...za onoga ko to proba sa kontrasem, kao penal...

Tako je i AJ izgledao kao da se boksom bavi par meseci, sa tim skolskim stavom i nikakvim, redukovanim asortimanom kretnje, ni pivot ni uzmicanje, nista nije pokazao, pri tom, morao je da izbaci naucene rucne blokade, i drzi neprirodan pocetnicki stav, bez prednje ruke. Sto umara vise nego promasaji.  I usporava, pa je delovao kao da boksuje duplo rundi.

Trapava taktika, tim je izgubio ne bas samo AJ.

Cekam februar - mart da popravi utisak. Celu borbu nisam odgledao uopste, imao obaveze (drva, baba). Sednem, nadjem torrent i natenane. Obratim paznju sta si pisao. 

Mnogo lako gubi titule, vec dva poraza, uopste mi se to ne svidja. 

Podeli na ovim sajtovima

Pa nisam hteo da budem grub i posumnjam da je u pitanju politicka titula, to je sada moderno, ali je cinjenica da klasican boks nema puno resenja za borbu protiv levaka. To je Klej mogao svojim talentom , inventivnoscu i brzinom da kompenzuje, ali ako tim odluci da se boksuje po protokolu, bez inovacija i rizika, onda je mec takav kakav je.

Odluke sudija su bile tesne, ali su dominirale kratke serije ukrajinca i sporost Josue. Ja licno ne volim boksera koji skakuce(a da nije Ali) i bezi po ringu kao ukrajinac, onako malo se gubi borilacko dostojanstvo, ali teska je to kategorija, u delicu sekunde se udje u problem.

Izmenjeno od vladd
Podeli na ovim sajtovima

Gospodine@shonne.
Juče gledam Rublev-Nori.
Tragično.
Nori ga razbi očas posla i ne samo njega.
Ili su ipak svi oni slabi (kad Nori dobija mnoge) ili se ja ne razumem u tenis ič.
Naš Noca (kaže Blic) odmara se ovoliko samo kad je povređen (ja dodajem u glavu).
Što se tiče tenisa baš dobro sto ga nema. Svi samo pocupkujemo čekajući da čujemo tu mrgu od ampa.
Obezbedili smo Vam da Vas ništa ne ometa, ukinuli smo čak i tenis (Noleta).

Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, Srecko said:

Naš Noca (kaže Blic) odmara se ovoliko samo kad je povređen (ja dodajem u glavu)emoji16.png..

Ako vec povredjen "u glavu" sad je vreme kada se pece rakija i cepaju se drva za stare i bolesne, zacas se izbaci sva negativna energija :D

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...