Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Srecko

Preporučeni Komentari

Ne ocekujem da u odredjenoj ekipi na forumu ima "pristalica" teorija zavere, ali to ne znaci da nema zavera ili da lose ili vantematske namere ne treba uzeti u razmatranje...nekada ih nema u prvim momentima, pa nekome sine ideja zloupotrebe...

Izmenjeno od vladd
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, Woland said:

previše nepotrebne filozofije oko udaranja loptice reketom

Ne slazem se. Svako ima svoj trip, svako...

Vasi postovi u muzici kada pocnete da izbacujete, je uzivanje. Nauci se svasta. A moglo bi da se kaze suprotno. 

Neka ljudi uzivaju dok mogu 😛

Podeli na ovim sajtovima

20 hours ago, Aleks said:

@ninja

Gle... tebi je to tako prosto, i to je u redu. Meni je isto prosto to da bilo kakav single end svira bolje od bilo kakvog push pulla - i to je isto u redu.

Mislim da je u redu i što je Rasel Westbruk juče obukao belu suknju i čizme martinke i tako šetao Vašingtonom.

Svakom svoje.

Baš to, lepo si pomenuo... individualni sport. Nebitno, i da je timski, al to individualni ističe jednu drugu karakteristiku - sportista kao individualac, a posebno je to izraženo u tenisu gde nema koučinga, je odgovoran u potpunosti sam za svoje uspehe ili neuspehe. Onda je nama navijačima lakše da se poistovetimo sa njime i uporedimo naše lične uspehe.

Možda će bezveze zvučati ovo sada ovako, ali recimo da sam lično ja nalazio inspiraciju u Đokoviću kada mi loše ide u nečemu. A znam da nisam jedini. Nole je jedan od retkih sportista koji je uspevao mentalno da se izdigne onda kada niko drugi ne vidi nadu, pa onda i tek što je naš, to ti da nekakvu mentalnu jačinu.

Znam još par ljudi kojima je Novak neposredno na ovaj način pomagao, zapravo je lepo kada ti je neki sportista inspiracija. Ne kažem idol ili obožavani lik, već inspiracija.

I mislim da je to u redu.

241827096_4705194226198831_1843368048577941673_n.jpg

Ne nije mi nošenje suknje i martinki inspiracija, nego samo da ubacim sliku kad sam već pomenuo :D 

Ali msm svakom svoje. Mir svim dobrim ljudima :)

Ne znam koje je boje bilo Noletovo g**** jutros to nisam išao da proverim... :rofl:

Sve to otislo u...kad imas pare izgleda da ne znas sta ces sa sobom. 😁

Malo suknjice i na drugu stranu 😛

332178476.thumb.jpg.05b3fa3becc08139fcaf084bc7db058c.jpg

814026422.thumb.jpg.8db96daefc8d3dbc652a051c7fc71bc0.jpg

Podeli na ovim sajtovima

Pročitao sam@shonne .
Nažalost, ja Federeru verujem kao dnevniku RTS.
Suština onoga što mene brine je, sa izuzetkom ovogodišnjeg finala AO, da je Nole u poslednjih 5 mečeva sa Medvedevom uvek bio ubedljivo nadigran i ja ne vidim kako to on može da promeni i što je još gore ne vidim-shvatam zašto je to tako; šta više mislim da bi ti mečevi trebali da budu upravo kao finale AO tj. da je Noletova igra upravo recept kako dobiti Medvedeva (jedino što osim na finalu AO, Nole je u mečevima sa Medvedevom bio kao neki drugi igrač i nije igrao svoju prepoznatljivu igru).

Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, Srecko said:

Pročitao sam@shonne .
Nažalost, ja Federeru verujem kao dnevniku RTSemoji16.png.
Suština onoga što mene brine je, sa izuzetkom ovogodišnjeg finala AO, da je Nole u poslednjih 5 mečeva sa Medvedevom uvek bio ubedljivo nadigran i ja ne vidim kako to on može da promeni i što je još gore ne vidim-shvatam zašto je to tako; šta više mislim da bi ti mečevi trebali da budu upravo kao finale AO tj. da je Noletova igra upravo recept kako dobiti Medvedeva (jedino što osim na finalu AO, Nole je u mečevima sa Medvedevom bio kao neki drugi igrač i nije igrao svoju prepoznatljivu igru).

Malo umor, malo pritisak i eto nema ih noge vise. 

Bice sve ok @Srecko, eno ga opet po piramide se bakce. To mu je dobitni recept 😁💪

Podeli na ovim sajtovima

Iz Vaših usta u Božje uši, ali i dalje mislim da su mu izbori katastrofalni (učešće na OI) i da mu pored njega samog ne trebaju neprijatelji.

Podeli na ovim sajtovima

Učešće u miks dublu ga je koštalo zlatne medalje i US opena, ma koliko to smešno zvučalo kada se sa ove distance pogleda, izgleda kao jako tačno.

Uprkos učešću na OI, Nole ne bi bio umoran, da je igrao tamo samo singl sigurno bi bio svež za polufinale gde bi pomeo Zvereva, a onda na USO ni Zverev ne bi bio toliko ubedljiv protiv njega (ne bi bio toliko motivisan), i bio bi i odmorniji za finale sa Medom. Uzevši u obzir da su u finišu trećeg seta Danilu krenuli problemi sa grčevima, ovaj naš bi, da je makar malo uspeo da produži meč, sigurno preokrenuo.

Ja sam siguran da ga je mix dubl koštao zlatnog slema, a bi kako 'oćete :D

Podeli na ovim sajtovima

Ne mislim tako@Aleks.
Miks dubl ga je moguće koštao meča protiv Zvereva a time i zlatne medalje na OI, ali samo učešće na OI ga je koštalo U.S Opena i to sam rekao isti dan kada je rekao da će ucestvovati na OI (prvo je izjavio da neće) a sada sam potpuno ubeđen da sam u pravu.

Podeli na ovim sajtovima

Ne ložim se.
Naprosto mi je žao kada neko donese lošu odluku-e i ne ostvari potencijal koji poseduje.
To je generalni stav, ovde samo pričamo o jednom posebnom sportisti Novaku Đokoviću.
Nova titula na AO i ostale koje će nadam se uslediti i kojima ćemo se radovati, ne mogu promeniti ono što je se već desilo, gubitak U.S Open-Kalendarskog GS.

Podeli na ovim sajtovima

Nije Nole izgubio kalendarski GS. Nije ga imao, pa ga izgubio, to je pogrešan stav, i znam da i Novak tako razmišlja (pričao je jednom prilikom da ne dolazi nikada na turnir da "brani" titulu nego da osvaja novu i da mnogo mrzi izraz "odbrana titule").

Bože zdravlje, osvojiće kalendarski odgodine. Ako hoće.

Ako je to bitno uopšte?

Podeli na ovim sajtovima

Ove godine je Novak sebi stvorio šansu, da osvoji K GS, prešavši 27 stepenika od 28.
Da li će nekome drugom to poći za rukom da osvoji K GS u preostalom delu veka, ne znam. Novak, siguran sam neće moći.
Treba se pomiriti sa tim da on sledeće godine puni 35 godina i da ne može biti sve bolji, naprotiv; pri čemu mladi igraju izuzetnooooooo.
Naravno svako ima svoje mišljenje a ja sam svoje X puta iskazao tj. da je Novak imao ogromnuuuuuuu-istorijsku šansu da osvoji K GS i da ju je izgubio zbog loših odluka koje je doneo.

Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)

Da te je neko pitao pre godinu dana - isto bi rekao da je nemoguce, pogotovo posle onakvog ispadanja sa USO, tako da... psssst! :)

Izmenjeno od Delija
Podeli na ovim sajtovima

Jako je lepo sto me tako dobro poznajete.
E pa da Vas iznenadim, od 2011. čekam da Nole osvoji K GS.
To, svi moji drugari znaju!!!
Naravno nisam vidovit, samo sam smatrao da Novak ima kvalitet za takav rezultat, naravno uz dozu sreće neophodne za takav podvig (Povreda trbušnog zida na AO koju mu je fizio ipak uspeo da “sredi”, RG serija iscrpljujućih mečeva: Museti, Beretini, Nadal, Cicipas čiji se rezultat ne može nikakvim modelima predvideti ……) da to učini za razliku od FeDal.
Uostalom “Novak SLAM” i ovih 27 od 28 mečeva govore da ta moja procena i nije bila tako navijačka (epitet koji mi je gidinama “prišivan”), pre bih rekao racionalna.
Dakle, JA sam bio jedan od retkih koji je deceniju VEROVAO DA NOVAK MOŽE UZETI K GS, za razliku od mnogih; i JA SAM POGREŠIO A ONI SU BILI U PRAVU, jer Novak NAŽALOST neće uzeti K GS.

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...