Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Srecko

Preporučeni Komentari

Daleko bilo, niko nije rekao da je trebalo da pljuje po njima. Samo ne da u suzama zahvaljuje. Za šta? Što ga 15 godina šikaniraju i zajebavaju. Da ga nisu možda posle 15 godina iskreno prihvatili? 
Neće oni ništa shvatiti ni nakon što bude prestao da igra. 

Pa nije to ta publika Kuršume.
Juče su svi bili na stadionu zbog Noleta (istorije).
Nikada toliko poznatih nije bilo i rekoh dišli su zbog njega.
Tamo je bilo 25000 ljudi od 330 miliona Amerikanaca od kojih je bar 90% normalno kao Vi i ja.
Juče i nije bilo onih koji navijaju za Federera i Nadala (bolje reći navijaju protiv Noleta). Oni su tugovali kod kuće verovatno.
Ljudi na stadionu su došli da podrže baš Noleta i zbog Noleta, pa svi smo to videli. Zviždali su Medvedevu pri servisu ometajuci ga na razne načine (baš ružno) više nego Noletu zbog Federera.
Pa šta je trebalo da kaže ljudima koji su bili utučeni kao Vi i ja. Videste li face Breda Pita i društva uz Holivuda. Opšta tuga.
Podeli na ovim sajtovima

Pitanje za gospodina Srećka iz Vašeg dugogodišnjeg iskustva,koji vam  je sport dobar za odmor od tenisa, neki gde se manje mozga?

Nazalost nema takvog.
Problem je u meni (i meni sličnima) ne u sportu!
Naravno hvala Bogu da sport postoji (da možemo živote da transponujemo u paralelni svet sporta) jer zamislite da ga nije bilo ovih poslednjih tridesetak godina malo bi nas preteklo bez tog ventila.
Podeli na ovim sajtovima

Ne slažem se sa vama dvojicom. Novak je do sada pokazao da može brzo da preboli izgubljeno i da krene dalje, zato je najveći, slično ostaloj dvojici velike trojke. Nadam se da ćemo dogodine opet gledati osvajanje barem 2-3 GS, biće usput nerviranja ko i do sada naravno. Oplakivanje propuštenih prilika ostaće publici. :shinymj5:

Izmenjeno od NIXIE
Podeli na ovim sajtovima

Pitanje za gospodina Srećka iz Vašeg dugogodišnjeg iskustva,koji vam  je sport dobar za odmor od tenisa, neki gde se manje mozga?

Gospodine dejanco32 izvinjavam se na brzipletom odgovoru.
Razmislio sam o onome što ste pitali i sada bih rekao da su sportovi koje bih predložio za odmor od tenisa i odmor uopšte:
1. Američki fudbal
2. Sumo rvanje
Nekoliko je razloga zašto gledam (volim da gledam ove sportove):
1. Nisu nam civilizacijski bliski, teško nam je se povezati sa njima (treba vremenaaaa) te ni nemamo najčešće ljubimce (timove ili pojedince).
2. Sportovi su kontaktni, rekao bih čak grubi (muški) i nemate potrebu da se poistovecujete sa sportistima.
3. Učinjeno je sve (kao i u tenisu) da suđenje bude sto je moguće više objektivizirano (za razliku od fudbala)
4. Ni domicilna publika poraze svojih miljenika ne prima teško naprotiv, te sve deluje više kao zabava
5. Neverovatno, zavolite da ih gledate (moja zena je npr. počela samnom da gleda Sumo i voli da ga gleda gotovo više nego ja).

Izvinjavam se još jednom zbog brzopletog odgovora
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Srecko said:

Budimo iskreni mi ćemo ovo relativno brzo svi preboleti a Nole će ceo život proživljavali sinoćno veče.

Njemu ce malo lakse ici - samo krene da broji milione i brzo ce zaboraviti :D

Podeli na ovim sajtovima

Njemu ce malo lakse ici - samo krene da broji milione i brzo ce zaboraviti

Svi smo različiti!
Moj sin je napisao nešto što je trenutno veoma uspešan proizvod firme.
Pitao sam ga, posto je CEO poslao cirkularni mail da obavesti zaposlene o poslovnom uspehu firme i čestitao mu u mailu uspešno realizovan projekat, da li ga je pozvao, razgovarao sa njim i pohvalio ga; na šta mi je on (verujem u Vašem stilu) ladno odgovorio da jeste i dodao “videću u martu po bonusu koliko je bio ozbiljan”.
E pa ja mislim da moj sin i Vi niste u pravu i da se život ne može toliko simplifikovati isključivo na novac!
Brojanje miliona, siguran sam, neće zalečiti ovu traumu Noletu, a vreme, porodica, empatija ljudi do kojih mu je stalo … da-hoće.
Podeli na ovim sajtovima

Posle duzeg vremena odgledah jedan teniski mec. Nekad sam bio vise zaludjen i redovno gledao sve sto mi se uklapalo u slobodno vreme.

Pazljivo sam citao sta ste pisali u vezi sinocnjeg poraza Novaka Djokovica. Moj komentar je "jos jedan tezak dan na poslu" toliko tezak da je u jednom trenutku polomio osnovno "sredstvo za rad". Ne videh ni jedan komentar povodom divljackog i neprimerenog lomljenja reketa u drugom setu. Meni je doslo da ugasim TV i odem na spavanje ali sam ipak sacekao do kraja, znatizelja je nadjacala.

p.s. Djokovic je kaznjen sa 5000$, pa predlazem da ovde prikupimo deo sredstava za pomoc , nesto poput donacije za forum.

Podeli na ovim sajtovima

Ja razumjem navijanje i strast ali je ovo prevrsilo svaku mjeru... jos od odraslih, "matorih" ljudi.  :oldtimer:

Tu samo ima jedno ispravno tumačenje: Da je sinoć bio bolji, pobjedio bi.

Nije izgubio zbog nekog drugog... ili bolje rečeno, ipak je izgubio zbog nekog drugog, sinoć boljeg od njega. 

Podeli na ovim sajtovima

Kome navijanje nije ok neka ne čita ovde, aman... Ja ne čitam teme o kablovima :buehehe:

@Srecko

"Kada sam bio mlad, mislio sam da je sve u novcu. Sada kada sam ostario, znam da jeste."

Oskar Vajld

S'izvinjavam - ne mora da znači ni da smo ja ili pokojni čiča Oskar u pravu, a ne mora da znači ni da nismo. :D

Podeli na ovim sajtovima

Novak je u stvari bio blizu preokreta, ali je Medved to dobro sakrio.

Grčevi su počeli kad sam vodio sa 5:3 u poslednjem setu. Mislim da zbog pritiska nisam uspeo da pri vođstvu od 5:2 rešim meč na svoj servis. Noge su mi otišle posle 5:3. Na 5:4, leva noga, skoro da nisam mogao da hodam. Ako zaista pogledate snimak, kada idem po peškir, leva noga mi zaostaje", otkrio je Medvedev.

Podeli na ovim sajtovima

Ja razumjem navijanje i strast ali je ovo prevrsilo svaku mjeru... jos od odraslih, "matorih" ljudi.  default_oldtimer.gif
Tu samo ima jedno ispravno tumačenje: Da je sinoć bio bolji, pobjedio bi.
Nije izgubio zbog nekog drugog... ili bolje rečeno, ipak je izgubio zbog nekog drugog, sinoć boljeg od njega. 

Interesantan Vam je zaključak, jer implicite sugeriše da je 25000 ljudi na stadionu Artur Eš i kako rekoste mi “matori” ljudi na forumu potpuno neispravno protumačilo sinoćni meč.
Ne videh ni jedan post sinoć koji nije bio decidan da je Medvedev bio bolji čak da je “razbio” Noleta.
Diskusija je vođena uglavnom o razlozima Noletovog najtežeg poraza u karijeri i naravno odisala je navijačkom “tugom” i razočaranjem.
Da li ste možda sebi postavili pitanje šta je razlog takvog ponašanja tih 25000+Plus ljudi i velikog dela planete, da toliko pogrešno protumače sinoćni meč ili da možda ipak postoji neki promil šanse da Vaši zaključci nisu dobri ili da bar niste imali dovoljno podataka izvodeći ih samo na osnovu finalnog meča.
I na kraju pitanje za Vas, da li ste odgledali U.S Open uopšte (bar mečeve na Eurosport 1 i 2 ne mora Eurosport Player) prvenstveno Novakove mečeve ako već diskutujemo o Noletu i uzrocima UBEDLJIVOG PORAZA?
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

• Kreiraj novo...