Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Srecko

Preporučeni Komentari

7 minutes ago, shonne said:

Ako je neko sampion u vreme Federera i Nadala, koji se ne samo borio za sebe i vec protiv njih dvojice i u njihovoj da kazem eri...onda je to NOVAK.

Jebo vas Nadal kao primer sampiona. Koja glupost od veceras. 

Ja Nadala pomenuo večeras nisam, bar ne u pozitivnom kontekstu.

Podeli na ovim sajtovima

Nadal je jedva preziveo Medvedeva u finalu UO. Nole je pokusao da ga dobije istom taktikom kao u finalu AO, tada ga je iznenadio. Posle dva izgubljena GS finala, Meda nije bio spreman da izgubi i trece, sigurno ne na isti nacin kao u Australiji. Bio je odmorniji i pod manjim pritiskom. Noletu svaka cast, biti na domak kalendarskog slema u 34 godini je naucna fantastika. 

Od 4 GS ove godine samo je Wimbledon dobio lako, sve ostalo se gadno mucio.

Podeli na ovim sajtovima

Nadal je jedva preziveo Medvedeva u finalu UO. Nole je pokusao da ga dobije istom taktikom kao u finalu AO, tada ga je iznenadio. Posle dva izgubljena GS finala, Meda nije bio spreman da izgubi i trece, sigurno ne na isti nacin kao u Australiji. Bio je odmorniji i pod manjim pritiskom. Noletu svaka cast, biti na domak kalendarskog slema u 34 godini je naucna fantastika. 
Od 4 GS ove godine samo je Wimbledon dobio lako, sve ostalo se gadno mucio.

+1000
Podeli na ovim sajtovima

IZVINJAVAM SE SVIMA, KOJI SU SE OSETILI UVREĐENIM, ZBOG POSTOVA KOJE SAM NOĆAS NAPISAO!
NIJE MI TO BILA NAMERA, NARAVNO!
Nemam nerava da prelistam postove i da to učinim ličnije preko PP.
Treba vremena (bar meni) da se ovo preboli!!!

Podeli na ovim sajtovima

pre 37 minuta, hifista reče

samo je Wimbledon dobio lako

Mene je iznenadilo što je Nole dobio RG, stvarno to nisam očekivao. Na AO i Wimbledon je uvek bio bolji. U svakom slučaju, Medvedev je bio u velikoj prednosti juče i iskoristio je svoju priliku. Sada očekujem da padne na neko vreme, kao i većina ovih mlađih. Ako ne padne, osvojiće puno GS u karijeri čime će se izdvojiti iz te gomile.

Podeli na ovim sajtovima

...

Zbog čega od rđe tražiš milosrđe,

a od idiota moliš dan života?

Čuj, ispravi kičmu, u glavu ga drkni, 

pokaži mu zube i ponosno crkni. 

Neka te pokradu, nek ti ormu ženu, 

shvati da ti tako samo dižu cenu. 

Neka ti se krišom iza leđa smeju,

Samo od baraba sačuvaj ideju. 

Ne znam što sam ove Čorbine stihove napisao, al' svakako je povezano sa publikom u Njujorku. 

Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, Srecko said:

emoji16.png. Šta treba da pljuje po nedužnim ljudima.

Daleko bilo, niko nije rekao da je trebalo da pljuje po njima. Samo ne da u suzama zahvaljuje. Za šta? Što ga 15 godina šikaniraju i zajebavaju. Da ga nisu možda posle 15 godina iskreno prihvatili? 

Neće oni ništa shvatiti ni nakon što bude prestao da igra. 

Izmenjeno od Kuršum
Podeli na ovim sajtovima

Brate Kuršume, previše ovo detaljno analiziraš. Publika, a ppgotovu američka, navija kako vetar dune. Njih zabole da li je na terenu sinoć bio Novak, mogao je da bude i Laslo Đere, da je Đere uzeo AO, RG i WM navijali bi glasno za njega samo da bi prisustvovali stvaranju istorije tu na američkom tlu i eto da bi bili viđeni da su došli na tu svečanost. One holivudske zvezde, pa baš Bred Pit voli Novaka Đokovića - zabole ga. Nego eto čisto, kud svi tu i mali Mujo, kolko već danas je zaboravljeno sve, a bilo bi i da je Nole osvojio, bilo bi isto. 

Sve je kod njih show business pa i to, nema tu ljubavi, a nema ni mržnje, nego ima samo show biz. Lepo rekao Milićić: Ameri te ono tapšu po leđima a ustvari ih zabole za tebe. Bitno je ako može da se naplati trenutak i koliko može da se unovči nešto, ako ne može daj nešto drugo. To je to.

Previše smo mi Srbi opterećeni time, pa tek Novak kao jedan od nas Srbendi, to je mislim jedino što mu zameram u njegovoj karijeri. Slanje srca i iskanje ljubavi.

Tolko o toj temi, kakva crna ljubav i mržnja, jedino što mi je žao, najlepše što si kazao, ostaje žal jer eto mogli smo da se kurčimo kalendarskim slemom narednih 100 godina, ništa više od toga :)

Podeli na ovim sajtovima

pre 31 minuta, Aleks reče

Ameri te ono tapšu po leđima a ustvari ih zabole za tebe.

Misliš da je u Srbiji drugačije? I ovde te svi tapšu dok pljuješ lovu da kreneš od sopstvene familije pa na dalje.

Jedino što je naš show biz (korist) upakovan u drugačije oblande. :buehehe:

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

• Kreiraj novo...