Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Srecko

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Kuršum said:

Ma jebi se Novače. Lego na njihovu igru. Rekli mu nemoj da uzmeš kalendarski slem, nek ostane to nama, uzećeš sve ostalo.

A uzeo bi svakako. Nemoguće da ovako loše igra. Medvedev ne igra ništa. Nagodio se. 

"Zamišljao sam oba scenarija, šta da kažem ovde pred vama, a ono što hoću da kažem da iako nisam pobedio - najsrećniji sam čovek na svetu jer ste me učinili da se osećam posebno".

"Nikad se nisam ovako osećao u Njujorku, hvala vam i volim vas", zaključio je on.

O ovome pričam. On je srećan što su mu aplaudirali ovi pederi što ga mrze. Ne shvata da su mu zato i aplaudirali. 

Šta dalje da kažem. 

Izmenjeno od Kuršum
Podeli na ovim sajtovima

Nadal je po meni veliki šampion jer je u stanju da i mečeve gde nije favorit, gde je totalno otpisan, dobije. Nije mi cilj da provociram nikog ovom izjavom.

Podeli na ovim sajtovima

"Zamišljao sam oba scenarija, šta da kažem ovde pred vama, a ono što hoću da kažem da iako nisam pobedio - najsrećniji sam čovek na svetu jer ste me učinili da se osećam posebno".

"Nikad se nisam ovako osećao u Njujorku, hvala vam i volim vas", zaključio je on.

O ovome pričam. On je srećan što su mu aplaudirali ovi pederi što ga mrze. Ne shvata da su mu zato i aplaudirali. 

Šta dalje da kažem. 

I meni se smučilo. I još plače zbog toga. Stvarno je neverovatan.
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Nesic said:

Nadal je po meni veliki šampion jer je u stanju da i mečeve gde nije favorit, gde je totalno otpisan, dobije. Nije mi cilj da provociram nikog ovom izjavom.

Nismo isprovocirani, al' me zanima u kom kontekstu se ovde Nadal pominje. 

On je daleko od ovih rekorda miljama. 

A drugo, koji su to mečevi gde je bio otpisan, a dobio ih je? 

Izmenjeno od Kuršum
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, Nesic said:
8 minutes ago, Kuršum said:

I meni se smučilo. I još plače zbog toga. Stvarno je neverovatan.

Ko iz Balkanskog Špijuna, Đura će ti oprostiti što te je tukao.... 

Izmenjeno od Kuršum
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Srecko said:

Eto koliko smo različiti, takođe bez namere da se sporim sa Vašim stavom. Čista konstatacija.
Meni je to uz izjavu-iskaz poštovanja Medvedeva Noletu, najbolji mogući novi početak posle najtežeg poraza u karijeri.

Sasvim je u redu šta je Medvedev rekao, al' nije u redu šta je Novak rekao. 

Još pre par sati sam napisao, oni mu aplaudiraju da bi izgubio. I stojim iza toga. 

Izmenjeno od Kuršum
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Aleks said:

Jao vidi stvarno debila.

Mamicu im je**em imbecilnu.

E ajd sad najbolje da mu je on kriv. I baš neobično da ambasador gleda ova meč. Ok je ako su Bred Pit i Bredli Kuper tu, al'.... 

Mislim, ajd' da ne preterujemo. Nije to Toma baksuz. :)

Izmenjeno od Kuršum
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Srecko said:

POSLE STANDING OVATIONS STADIONA, DA JE NOLE GOAT, IMA LI SMISLA UOPŠTE POMINJATI FEDERERA I NADALA ILI BILO KOGA DRUGOG; U VEZI SA BILO ČIME U TENISU!!!

To će već sutra u medijima da izgleda drugačije. 

Juče je Rojters objavio članak gde ga je svaki drugi anketirani navijač pljuvao.

Zato su i bile standig ovations, što nije pobedio. 

Ako mu je to satisfakcija, onda super.

Ja sam sve ovo večeras pisao, jer drugačije posmatram stvari. 

Izmenjeno od Kuršum
Podeli na ovim sajtovima

Sasvim je u redu šta je Medvedev rekao, al' nije u redu šta je Novak rekao. 
Još pre par sati sam napisao, oni mu aplaudiraju da bi izgubio. I stojim iza toga. 

Za moje poimanje, percepcija te situacije, vam je najblaže rečeno dijametralno različita od moje.
Podeli na ovim sajtovima

Licemeri. Za koga bi navijali da je igrao protiv nekog zapadnjaka? Pa oni su skandirali Rodžeru i ako je Novak igrao protiv nekog trećeg igrača, na ovom istom terenu.

Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, Srecko said:

Za moje poimanje, percepcija te situacije, vam je najblaže rečeno dijametralno različita od moje.

12 minutes ago, Kuršum said:

Pa to je sasvim u redu, to je lepota pluralizma. Cenim vaše mišljenje. 

Ali u odbranu svog stava i u skladu sa svojim trenutnim geografskim položajem:

Quidquid id est, timeo Danaos et dona ferentes.

Izmenjeno od Kuršum
Podeli na ovim sajtovima

To će već sutra u medijima da izgleda drugačije. 
Juče je Rojters objavio članak gde ga je svaki drugi anketirani navijač pljuvao.

Šta je tu čudno?
Pa svi pišu ono što im se plati!
O čemu mi ovde pričamo.
Nole je izgubio meč od večeras dosta boljeg protivnika.
Jednostavno je bio lošiji i izgubio.
Niti je to planirao, niti hteo niti želeo …… rekoh jednostavno je izgubio od boljeg.
Šta je trebao da publiku koja ga je sjajno bodrila, patila sa njim zbog gubitka meča i pozdravila ga kao najrođenijeg naruži?
Pa u toj publici možda nema ni procenat onih koji su ranije (u doba Federera) navijali protiv njega. Možda ih je korona sorečila. Šta treba da pljuje po nedužnim ljudima.
Stvarno ne razumem Vaš način razmišljanja.
Rojters, CNN, ESPN (pretpostavljam da pročitaste da je Pol Pirs rekao kad su ga izbacili sa ESPN da tamo mogu da rade samo oni koji veličaju lik i delo Lebrona Džejmsa) su pisali, pišu i pisaće ono što se naruči i to nema nikakve veze sa plebiscitarnim stavom da je Nole GOAT svih normalnih ljudi.
Ništa nije večito pa i to može biti revidirano kampanjompropagandnom moćnika ali tu ne bi pomogao ni kakendarski GS ni 30 GS titula ni bilo šta osim da Nole sutra prihvati USA drzavljanstvo i uzme nekoliko GS pod njihovom zastavom (poput Monike) što znate da nije opcija.
Podeli na ovim sajtovima

Ma nije trebao da plače pred ovom publikom koja bi ga govnima gađala u drugoj situaciji. Ubija ga ta želja da bude voljen.

Super što se ovo završilo da se vratimo audio projektima.

Laku noć.

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...