Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Srecko

Preporučeni Komentari

Ovaj ženski tenis je postao sprdnja. Govorilo se o tome da se i njima povećaju premije, približe muškima, a izgleda ih je i ovo što sad imaju upropastilo. Osvoje Gren Slem ili dva i odma salce, opuštencija. Finale na Flešing Medousu igraju 73. i 150. na svetu. Pa to nikad nije bilo. 

Pa Mats reče da je to odlično jer govori o dubini ženskog tenisa.
Ja nisam Mats
Podeli na ovim sajtovima

Nešto razmišljam ovaj U.S Open ipak nije imao kvalitet.
Osim Noleta (Rune, Nišikori, Bruksbi i Beretini) niko nije odigrao ni jedan ozbiljan meč ili u tim mecevima su protivnici igrali jako loše.
Cicipas ispade odmah, Alkaraz neprepiznatljiv a niko ne vide kad je se i šta povredio, Šapovalov katastrofa, Rubljev i Kačanov jad božji, Hurkač iz faze kada ni mene be bi mogao da dobije, Siner stagnira čak nazaduje, Rud potpuno razočaranje, Busta ne znam ni šta bih rekao za njegov nastup, Opelka, Fric i Izner zalutali; i mogao bi da ih ređam tako ihaj ………..
Nasuprot tome svi Noletovi protivnici su igrali jako dobro, znatno iznad onoga sto su do tada prikazivali. Beretini je čak rekao da je bolje odigrao nego na Vimbldonu.
Želim da se nadam da je to dobro i da je Nole ipak ušao u formu i da je na prepoznatljivom nivou.
Rekoh, Medvedev je odigrao neverovatnih poena u ova dva seta ali mu je i Aliasim pogodan protivnik za demonstraciju onoga što može jer je stvarno zalutao u ove polufinalne mečeve.
Brzo ćemo videti da li Medvedev i Zverev igraju fenomenalno ili su im protivnici bili “po meri”.

Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, NIXIE said:

Medvedev stvarno ima sreće, ko da je zalutao na ATP250.:haha:

Ne bih rekao. Nikad ni za koga ko puca na pehar nije bilo dobro da se proseta do finala bez da se oznoji i da stvarno oseti teren / reket / lopticu. 

Podeli na ovim sajtovima

Šteta za ova dva promašaja. Ne može da ga probije sa osnovne. Odlično se kreće Zverev. Novak se puno troši. Novaka samo servis drži u igri.
Evo ode set...

Podeli na ovim sajtovima

Mora da igra agresivno-riskantno.
Zverev je neverovatno poboljšao igru sa base line i to nije od juče, ne zaboravite da je vodio na AO dva puta i Nole je i tada imao problem da osvaja poene sa base line.
Mislim da bi ipak manje malo trebalo da forsira jer ovako Zverev se neće ni umoriti da bi pao u igri.
Nažalost i retern Zvereva je znacajno bolji do sada naravno prvenstveno zbog servisa.

Podeli na ovim sajtovima

Ako u drugom setu ne bude bilo dugih razmena, mrka kapa.
Neće Zverevu pasti znacajno ni procenat prvog servisa niti brzina, suština je da počne da greši sa osnovne linije; zato trebaju duže razmene.
Do sada Zverev dobija malte ne sve razmene.

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

• Kreiraj novo...