Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Srecko

Preporučeni Komentari

12 minutes ago, Aleks said:

Nema, on ima misiju, zadatak, cilj, i svako ko stane na put ka cilju biva likvidiran.

Aha, i koleginici oće da pomogne :wub:

Podeli na ovim sajtovima

Baš ga servira Aca.

No, promenljiva je servis kategorija, a i Đoko ukrotitelj servera.

Ajmo Nolee

Podeli na ovim sajtovima

Desilo mu se da nije imao nijedan malo teži meč do Zvereva. Čak i nakon prvog seta je delovalo da je medalja već oko vrata. A onda je Aca zaigrao na sve ili ništa, i to je to. Da je bilo u 3 dobijena seta ne bih imao dileme ko bi pobedio, Nole bi uspeo da vrati energiju... Dobro, i Aca je odigrao stvarno super.

Dobro, nije ni bronza loša, avaj, treba ju tek zaraditi :)

Podeli na ovim sajtovima

Odlična igra Noleta!
Fenomenalna igra Zvereva, poput one iz finala ATP u Londonu (trebale su mu godine da ponovi onu igru).
Kolege, Vaša želja da Nole dobije čini Vas veoma nekritičnim (osim mene i hifish, koji uglavnom lajkuje takve moje postove, svi ste mislili da će se prošetati kroz olimpijski turnir i to decidno čak i tvrdili).
Zapamtite, svaki meč Noletov sa igračima iz prvih 10: Zverev, Cicipas, Tim, Medvedev, Nadal …..……. je suštinski neizvestan iako Nole dobija možda i oko 80% tih mečeva (pogotovo sa: Cicipas, Zverev, Medvedev zbog njihovih prednosti u fizičkim dispozicijama i godinama).
Već na U.S Open npr. Cicipas može biti taj koji će prekinuti post protiv Noleta (daleko bilo, pu pu pu) kao što je to Zverev uradio sada.
Nole osvajajući najznačajnije turnire mora da pobedi svakog od njih, ko mu se nađe na putu, a oni samo jednog-Noleta.
Ovo je trenutno igra SAM PROTIV SVIH, nezapamćena u istoriji tenisa.

Na početku sam rekao da je velika greška što igra Olimpijadu i ostajem pri tome (Svi prave greške pa i najveći-Nole).
Obrazloziću izneti stav.
1. OI su turnir vrednovan (ako ne grešim) 700 bodova, što govori sve o značaju istog, a i igra se u 2 dobijena seta.
2. Poraz skida Noletu oreol nepobedivosti, značajno komplikuje nastup na U.S Open, i snižava šanse (nisam vidovit za koliko) Noletu za stvarni ulazak u istoriju, mada se nadam da će me Nole (kao i mnogo puta do sada) obradovati.
3. Zbog neučestvovanja velikog broja izuzetno kvalitetnih igrača (ograničenje po broju za države) najveći broj njih dođe do završnih mečeva odmoran, pa su ovakvi ishodi verovatniji nego na GS.
4. Ovaj današnji poraz me je razočarao (kao i sve Srbe) naravno (najviše zbog razočarenja Noleta koje je neminovno) ali za nene ovo nije VELIKO iznenađenje-naprotiv (možete videti iz postova).
5. Patriotski deo (učestvovanje i eventualno osvajanje medalje) ne bih ni komentarisao; da Noleta posle ovog poraza neće pljuvati najviše upravo oni koji su ga do pre 3 sata kovali u zvezde i već videli na pijedestalu (neznalice i duduci koji nikad nisu uzeli reket u ruku i koji bi prodali Srbiju za pivo a to je bar 95% Srba).

Dakle, bravo majstore!!!
Da ponovim, odlična igra.
Pokušaj da se sabereš, da pomogneš Nini Stojanović da joj se ispuni verujem životni san, i da sutra uzmeš bronzu (ako budeš mogao) koja će mene a nadam se i mnoge obradovati kao da je zlato.

IDEMOOOOOOOOO NOLEEEEEEEEE!

Podeli na ovim sajtovima

Desilo mu se da nije imao nijedan malo teži meč do Zvereva. Čak i nakon prvog seta je delovalo da je medalja već oko vrata. A onda je Aca zaigrao na sve ili ništa, i to je to. Da je bilo u 3 dobijena seta ne bih imao dileme ko bi pobedio, Nole bi uspeo da vrati energiju... Dobro, i Aca je odigrao stvarno super.
Dobro, nije ni bronza loša, avaj, treba ju tek zaraditi

Aleks, nemojte se ljutiti, ali to naprosto nije tačno.
Pobediti Štrufa na ovako brzoj podlozi, Nišikorija (koji je i sam izjavio da je pomislio da se vraća na nivo kada je bio finalista U.S Open …… je sve sem lako.
U ovako teškim uslovima samo da izađe na teren i da odservira svoje gemove je preteško.
Potpuno ste u pravu. Neće ni meč sa Bustom biti izvestan.
Po analitici Nole-Busta je trebalo biti finale, ali ovo je sport i neizvesnost je njegova draž.
Podeli na ovim sajtovima

Gori si od navijačkog TV voditelja. :buehehe:

Ako ste mislili na mene, jako ste pogrešili, pre bi se moglo reći da su Vaši stavovi bliski Pešikanovim i viditelju RTS (ne znam mu ime).
Vratite se unazad i pogledajte šta ste Vi pisali a šta ja.
Podeli na ovim sajtovima

Moram da priznam da teško preživljavam poraze Noletove i da mi treba vremena da ih ostavim po strani.
Divim se onima koji posle minut vremena menjaju ploču-raspoloženje, kao da se ništa nije ni desilo uz onu toliko korišćenu floskulu “Pa igrao je za sebe ne za mene; što bih ja to preživljavao”.

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...