Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Srecko

Preporučeni Komentari

Rusima zabranili učešće, ni Kinezi nisu daleko od neke zabrane; a NBA igrači u Riu nisu bbili ni testirani.
O komitet i njihove produžene ruke tipa WADA su veoma problematičnog kredibiliteta.
Isuviše je politike u olimpijskom pokretu za moj ukus.
Verujem da ste procitali i izjavu Bolta o sprintericama.
Kao mali sam učio i razumeo da je olimpijski pokret nastao u Grčkoj, da je bio sveopšteg karaktera i da su zbog njega i ratovi zaustavljani.
To više nije to po mom mišljenju!
Mi, Srbija i slični samo smo dekor i pružamo legitimitet sadasnjem OK koji je kao sto ste videli u maniru viđenog dodelio organizaciju OI za 2032 Brizbejnu (treći put Australija u kratkom periodu) a UN imaju skoro 200 članica.
Ne mogu da se otmem utisku da su to OI jednog dela planete.
Tenis je još i najkorektnije zastupljen, gledajući sastav po državama, ali po kvalitetu znacajno ispod svakog Mastersa (zbog ogranicenja broja igrača po državama).
Tako ja gledam na ovakve OI (za koje jos uvek nismo sigurni ni da će biti održane) i medalju sa olimpijade u tenisu.

Podeli na ovim sajtovima

Nije mi jasno zašto napadaju Hamiltona za onaj incident sa Verstapenom u Engleskoj, već ga je prošao unutrašnjom stranom krivine kad je mali dodao gas i uleteo u krivinu sekući putanju Hamiltonu, izleteo bi verovatno i ovako i onako. Pre toga ga je blokirao vozeći cik cak i ako je bilo jasno da je Hamilton brži u tom trenutku.

Podeli na ovim sajtovima

U Egiptu-Kairu su mi objasnili da postoji samo jedno pravilo u saobraćaju (semafor treba da tražite) a to je da je u pravu onaj čiji je točak i za santimetar ispred onog drugog.
Čak i da ste Vi NIXIE (tj. Hamilton) u pravu, da li to znači da je Hamilton trebalo da “ubije” Verstapena; a malo je falilo.

Podeli na ovim sajtovima

Cuo sam od nekih ljudi sto su radili u obezbedjenju ranije olimpijade da u olimpijskom selu sve prsti od seksa. Sta ce drugo mladi, jaki, lepi i napeti...

Kako drugacije do vrhunskih rezultata...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Podeli na ovim sajtovima

58 minutes ago, Srecko said:

U Egiptu-Kairu su mi objasnili da postoji samo jedno pravilo u saobraćaju (semafor treba da tražiteemoji16.png) a to je da je u pravu onaj čiji je točak i za santimetar ispred onog drugog.
Čak i da ste Vi NIXIE (tj. Hamilton) u pravu, da li to znači da je Hamilton trebalo da “ubije” Verstapena; a malo je falilo.

Skroz dobro. Hamilton pre Engleske je bio toliko sterilan da ga je bilo uzasno gledati. Ako je pokazao 'zube'...neka se razmisljaju u Red bull 😁

Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Srecko said:

U Egiptu-Kairu su mi objasnili da postoji samo jedno pravilo u saobraćaju (semafor treba da tražiteemoji16.png) a to je da je u pravu onaj čiji je točak i za santimetar ispred onog drugog.

Sem ako jedan od vozača nije podigao prst ka nebu, što znači da prepušta Alahu da odluči ko je u pravu.

Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, Srecko reče

da li to znači da je Hamilton trebalo da “ubije” Verstapena; a malo je falilo.

Malo je falilo jer Verstapen voli da puno rizikuje. Evo malo dužeg snimka, vidi se da je u jednoj od prethodnih  desnih krivina uspeo da iseče Hamiltona, a u ovoj je opet pokušao isto to, ali mu ovog puta nije uspelo. Hamilton ide svojom putanjom, a mali ga seče na reskir. A malo pre toga ga gura u bankinu, sve na ivici noža. Osim toga, mogli su obojica da izlete.

https://www.youtube.com/watch?v=kzGd-kOSQLM

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

• Kreiraj novo...