Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Srecko

Preporučeni Komentari

5 minutes ago, Srecko said:

Kad se već spremate za navijanje možda bi bilo pametno da nađete bar jedan od ova dva reketa sa kojima je poslednje nešto osvojio (radi uroka)emoji16.png.
1ca9e21c6fbe1bb182f19288c54c0c5b.jpg
0bc603412d87533b4b060add3a61f05c.jpg
Sa ovim novim, nema vajde.

Bolje da ide da slusa muziku na Wilsone nego sto sa ovim udara loptice 😁

Podeli na ovim sajtovima

Aleks, ma gde slušate Višketa.
Gaske je bio dobar kao junior jer u tom uzrastu neki ljudi i fizički i psihički brze odrastu pa imaju prednost.
Naš primer Bruno Orešar koji je osvojio sve Orange Bowl-s (mislilo se biće No1) a kada su i ostali “porasli” gubio je od tih istih glat.
Gaske nema ništa po čemu bi ga neko mogao svrstati ne u odličnog već dobrog igrača.
Svih 15 titula su mu 250 turniri a u njegovo doba ne znam ko nije bio uspešniji od njega: Conga, Monfis. Simon, ….. da ne navodim.
Sto se udaraca tiče ko god ima stvarno dobar backhand i igra Gaskeu na backhand on pukne posle 4-5 udaraca.
Forehand mu je bez veze.
Servis za zilet frajera i koje kako.
Kretanje mu je užasno zbog čega su mu i udarci takvi kakvi su.
Smešan igrač.

Podeli na ovim sajtovima

Često sam se raspravljao sa pokojnim ocem o Nemcima (ja kao pristalica Obrenovicevskog poimanja politike i on kao Karađorđevićevac, inače smo naravno Republikanci).
Nekako sam njegov animozitet prema Nemcima opravdavao time sto je bio u koncentracionom logoru Mauthauzen od 1942-1945.
Sada (kao starac) vidim da je bio potpuno u pravu.
Nemci, čak ni Vili Brant tipa, ne da nam nisu i nikada neće biti prijatelji naprotiv apsolutno su nam neprijatelji br1.
Ovo pišem zbog efemernog intervjua nemačkog tenisera Otte-a koji je juče izgubio od Mari-ja iz koga izbija neverovatan animozitet i to sve od čoveka koji po izgledu a i po tome kako igra tenis nema nikakvu težinu.
Naravno radi se o njegovom mišljenju ko je GOAT (on misli da je Federer zato sto je DIVAN a Nole je skandal majstor).
Interesantno je da su posetioci sajta metro.co.uk u kome je objavljen taj intervju mišljenja da je Nole GOAT sa 55% a Federer ima 39% glasova dok je jadni Nadal ostao na 6% glasova.

https://metro.co.uk/2021/07/01/andy-murrays-beaten-opponent-on-why-federer-is-greater-than-djokovic-14857990/

66bdaafde86e2181c0291db03cb499db.jpg

Podeli na ovim sajtovima

@Srecko Pročitao sam Otte-ov intervju, rekao je da on nije objektivan i da po njemu je Federer najbolji.

Znači da je recimo bio objektivan, istina je samo jedna, i od toga se ne može pobeći.

Podeli na ovim sajtovima

Sramotno je to sto govore i ne samo OTTE.
To ne mogu biti dobri ljudi.
Istina je samo jedna a matematika-statistika jasna i niko tu nije glup da to ne shvata pa ni OTTE i njemu slični, samo su LOŠI po svim osnovama.

Podeli na ovim sajtovima

13 hours ago, Srecko said:

Sramotno je to sto govore i ne samo OTTE.
To ne mogu biti dobri ljudi.
Istina je samo jedna a matematika-statistika jasna i niko tu nije glup da to ne shvata pa ni OTTE i njemu slični, samo su LOŠI po svim osnovama.

Dobar komentar...

634214596_Screenshot_20210702-1433352.png.d53f06c21c2d8e2f0a930b41150af2ba.png

Podeli na ovim sajtovima

Jeste 2:0 i dobiće meč ali ovo što danas Nole igra baš me je zabrinulo.
Kudla je dobar igrač (mnogo bolji od ranka) i danas igra dobro ali Noletova loša igra nema nikakve veze sa tim.
Kao da ga je pritisak savladao.

Podeli na ovim sajtovima

Mora on da odigra jedan loš meč na svakom GS.

Neka je ovo najgori sada.

Neka jeee, amiiin.

Podeli na ovim sajtovima

Jako loša igra a retern katastrofalan
Baš zabrinjavajuće.
Tačno je da Kudla servira iz sve snage (zato mali procenat prvog servisa) i nisko baca loptu pa reterner nema vremena za retern čak i kad pročita servis ali toliko puta ubaciti u mrežu drugi, nezapamćeno.

Podeli na ovim sajtovima

E samo da zaboravio sam sliku, imam i dalji tip:

208478668_4299014946828048_375402758573564601_n.jpg

Opet sam na startu uspesan kao i prosli put, videcemo znaci za dalje :)

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...