Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Preporučeni Komentari

• Odgovora 5.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

Danas prođoh pored TK “Gazela” - Blok 23, (najlepši teniski klub u BG) koji smo nas nekolicina drugara: Mirko Ratković, Zoran Stanković, Vlada Petkovski, Mile Perišić, Velibor Mikanović, Velibor i And

Ma nije, sad sam se čuo sa njim. 

Postovane slike

Sem što je pandemska ovo je i vrlo čudna godina za sportske i reumatske probleme. Jako puno sportista se povredjuje, mnogo više ljudi se žali na reumatske tegobe. Drugo turniri su previše opterećeni zatvorskim protokolima. Iz pomenutih razloga većina sportista manje nastupa.

Buduci da ce imati redom Rim, RG, Wimbledon i Olimpijadu imace dovoljno vremena da udje u formu. 

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Problem sa Novakom u ovom trenutku jeste sto se razvukao na hiljadu strana: kupovina kuce i imanja na Kosmaju, fenomenalan ugovor sa Raiffeisenom, organizovanje ATP turnira u Beogradu, pravljenje akademije u Beogradu, .... plus preganjanje sa ATPom. Osim toga, on u Beogradu mnogima izlazi u susret, razvlace ga na sto strana i vremena za trening ima sve manje. Za njegov tenis bi bilo najbolje da ode iz Beograda i da u Monte Carlu ili negde drugde konacno pocne vredno da trenira.

Novakova reakcija nakon poraza protiv Karatseva takodje nije bila dobra (svaljivao krivicu na druge) i ja se nadam da ce on brzo shvatiti gde lezi problem. Medjutim on voli da bude u Beogradu, da se druzi sa prijateljima, .... Osim toga Beograd u ovo vreme Corone i zakljucavanja po Evropi izgleda kao obecana zemlja.

Dobro je sto ne igra Madrid ali Rim i RG ce morati da igra. Nadamo se svemu najboljem ...

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Neprijatno sam iznenađen kvalitetom igre Nadala.
Nikad bolje nije igrao i još iz meča u meč napreduje.
Danas je protiv malog Karlosa Alkazara, koji je igrao sasvim pristojno (uvek igrate koliko Vam protivnik dozvoli), briljirao; pokazavši da mu je teško uzeti i gem a ne set.
Da li je ovo izdanje Nadala, posledica treninga za koji je ovaj put (zbog pandemije) za razliku od ranijih sezona, baš imao vremena, ili je NOVI REKET (koji je pre koji mesec nahvalio onoliko) đavo bi ga znao.
Kako god konkurentima, uključujući i Noleta, ne pise se dobro.
Bojom se da su mu šanse ZZ novi RG ogromne.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Sramota da Nadal osvojio nagradu, sramota. Aj mozda i Djokica nije zaluzio, ali bilo je i drugih imena koji su bili jednostasvno bolji. SRAMOTA!!!

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Arman Duplantis obori svetski rekord u skoku motkom star bezmalo 30 godina i ne dobije Laureus.
Pa šta čovek treba da uradi u sportu?
Nadal ne da nije najbolji u tenisu nego mu je realna pozicija 7-8 da ATP nije uvodio ove gluposti sa bodovima, a dobije Laureus.
SRAMOTA!!!
Miko, ko pomene Nadala na ovom forumu, treba da dobije upozorenje pred ban.
Te članove Laureusa, ne smem da kažem šta mislim o njima, neću ni da komentarišem ali je NADAL MORAO DA ODBIJE NAGRADU.
Naravno za takav tip ljudi mi imamo odličan naziv GNJ.DA!

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 54 minuta, shonne reče

Sramota da Nadal osvojio nagradu, sramota. Aj mozda i Djokica nije zaluzio, ali bilo je i drugih imena koji su bili jednostasvno bolji. SRAMOTA!!!

Samo da nije onako udario lopticu i zveknuo sudiju - verovatno bi i uzeo taj USO - i najverovatnije dobio i Larueauareues (kako se vec kaze)

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...