Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Preporučeni Komentari

• Odgovora 5.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

Danas prođoh pored TK “Gazela” - Blok 23, (najlepši teniski klub u BG) koji smo nas nekolicina drugara: Mirko Ratković, Zoran Stanković, Vlada Petkovski, Mile Perišić, Velibor Mikanović, Velibor i And

A Crni kude je?  Na njega kad Nole razguzi ovog njegovog deluje terapeutski. Po nekoliko dana nema potrebu da piše.

Ma nije, sad sam se čuo sa njim. 

Postovane slike

14 hours ago, Srecko said:

Ne želim da komentarišem ovo što je Ljubičić izjavio jer ne volim ni kada neko, sa strane, ružno komentariše Noleta, A IMAO BIH TOLIKO TOGA DA NAPIŠEM, počev od SRAMOTNO ali kao što rekoh za razliku od njih sam fino vaspitanemoji16.png!

https://sport.blic.rs/tenis/ivan-ljubicic-federer-i-nadal-su-stvorili-djokovica-ne-znam-ko-je-najbolji-svih/rter31k

Ja nisam fino vaspitan. Ljubicic je obicna budala i dupelizac. Vec sam napisao i opet sam. 😁💪

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Statistika-Zašto je Nole ubedljivi GOAT!

https://sport.blic.rs/tenis/novak-djokovic-najnovije-vesti-rodzer-federer-ucinak-protiv-top-10-igraca/g9xjqmn

Moderatori, kad nećete da odbanujete Crnog, dajte nekome zadatak da zastupa Federera na forumu, ne možemo da se raspravljamo sami sa sobom.
Mislim možemo mi i da se raspravljamo sa samim sobom, ali bi to bila loša reklama za forum.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Mislio sam da Duci nema ni promil šanse.........
Tim pre svaka čast Duci za pobedu i prvenstveno za izvanrednu igru!
Pobediti Medu, koliko god on igrao loše (Meda nikada ne mize da igra neznam koliko loše) je neverovatan rezultat.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
19 minutes ago, Srecko said:

Mislio sam da Duci nema ni promil šanse.........
Tim pre svaka čast Duci za pobedu i prvenstveno za izvanrednu igru!
Pobediti Medu, koliko god on igrao loše (Meda nikada ne mize da igra neznam koliko loše) je neverovatan rezultat.

Opet uvwli neki zasticeni sistem bodovanja? Deda balerina ce da bude tu...nego ovaj nas nece da se skine sa vrha jos godinu dana kako se meni cini 😁

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Vuk dlaku menja al ćud nikako; te tako i Piter Bodo i Cicipas.
Počinju da se šaltaju ali nekako ne mogu da progutaju da je Nole već ubedljivo GOAT po svim kriterijumima (čak i po lepoti).

https://sport.blic.rs/tenis/peter-bodo-predvideo-2007-da-ce-novak-djokovic-biti-najbolji-na-svetu/0k41fvr

https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2021&mm=03&dd=03&nav_id=1820663

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

[mention]shonne [/mention] , [mention]DejanM [/mention] ............... vi ste krivi sto ATP Federeru, sa ovim suludim izmenama bodovanja, i dalje omogućava da ne igra kvalifikacije.
Ja se ubih, pljujući i ATP, ESPN, EuroSport, i sve novinare raznih engleskih novina ...... na svim mogucim forumima (sto sam i dokumentivao) a vi ništa.
Uvalili ste se u fotelje i pišete samo na diyaudio.rs.
Imaće, doduše, potencijalnu korist i: Nole (1500 poena za Madrid i Wimbledon) i Nadal i ....... ali Nole će ionako na ta 2 turnira uzeti 3000 poena pa mu to ni neće trebati; ali Feki, bez toga bi bio blizu kvalifikacija.
Olovke u ruke (digitalne naravno) i na pisanje svi mi.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
13 minutes ago, Srecko said:

[mention]shonne [/mention] , [mention]DejanM [/mention] ............... vi ste krivi sto ATP Federeru, sa ovim suludim izmenama bodovanja, i dalje omogućava da ne igra kvalifikacijeemoji16.pngemoji16.pngemoji16.png.
Ja se ubih, pljujući i ATP, ESPN, EuroSport, i sve novinare raznih engleskih novina ...... na svim mogucim forumima (sto sam i dokumentivaoemoji16.png) a vi ništa.
Uvalili ste se u fotelje i pišete samo na diyaudio.rsemoji16.png.
Imaće, doduše, potencijalnu korist i: Nole (1500 poena za Madrid i Wimbledon) i Nadal i ....... ali Nole će ionako na ta 2 turnira uzeti 3000 poena pa mu to ni neće trebatiemoji16.png; ali Feki, bez toga bi bio blizu kvalifikacijaemoji16.pngemoji16.pngemoji16.png.
Olovke u ruke (digitalne naravno) i na pisanje svi miemoji16.png.

ja vec pitao danas o tome, ti ne pratis :D

ja zrtvujem Wimbledon samo da Nadala ove godine skine sa RG trona :D

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2021&mm=03&dd=03&nav_id=1820754

Nole ima baš veliku q*** izgleda, i stoji im baš duboko nabijena, da prostite na rečniku. Već im smeta i dok hodaju, tek ne mogu da sede niti obavljaju osnovne životne radnje :D

Nole, ne vadi!! :D

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
ja vec pitao danas o tome, ti ne pratis
ja zrtvujem Wimbledon samo da Nadala ove godine skine sa RG trona

Kako nisam video kad sam lajkovao post.
Optuzujete me da ne pratim na času bez argumenata i kakve veze ima to sa tim da ih pljujemo po forumima njihovim.
Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

• Kreiraj novo...