Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Preporučeni Komentari

• Odgovora 5.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

Danas prođoh pored TK “Gazela” - Blok 23, (najlepši teniski klub u BG) koji smo nas nekolicina drugara: Mirko Ratković, Zoran Stanković, Vlada Petkovski, Mile Perišić, Velibor Mikanović, Velibor i And

A Crni kude je?  Na njega kad Nole razguzi ovog njegovog deluje terapeutski. Po nekoliko dana nema potrebu da piše.

Ma nije, sad sam se čuo sa njim. 

Postovane slike

[mention=2304]Srecko[/mention] balerina sad sigurno juri da osvoji Rim i Monte Karlo kako bi mozda sa trecim kompletirao MASTERS

Neki dan je bio intervju sa Federerovim fitnes trenerom Paganinijem koji je otprilike rekao da je u odnosu na prošli povratak kada je osvojio 2 GS (Nole nije igrao) sada znatno teze Federeru jer nisu više mišići oni od ranije ali da Federer pokazuje takvu želju i volju da se vrati da ko je on (Paganini) ili bilo ko drugi da uopšte sumnja da će se Federer vratiti na NEKADAŠNJI nivo.
I ja sam sličnog mišljenja, kao i Paganini pa i Federer, jedino sto Nole nije (što je svima na planeti problem) jer je on bolji nego ikada i to ne malo nego znacajno, Boga mi i celih 20-30%.
Za Federera nažalost to i neće biti problem jer Noleta će moći da vidi samo ba TV posto su i mladi znacajno napredovali i njihov nivo je na Federerovom najboljem nivou ikada, ili čak i za nijansu bolji, te teško da će uopšte dolaziti u poziciju da igra u zavrsnicama turnira (25o-tice eventualnoooo 500-tice mižda).
Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Najbolji mec koji je neki teniser ikada odigrao jeste finale u Dohi, 2016. kada je Novak deklasirao Rafu sa 6:1 6:2 iako Rafa nije igrao lose. Posle meca, na konferenciji za stampu, Rafa je izjavio da nikada u svom zivotu nije video nekoga da igra na takvom nivou kao Novak tog dana. A ako Rafa izjavi tako nesto, onda mu treba verovati ... 

https://m.youtube.com/watch?v=0t8Yj8Xm7jY

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

[mention]DejanM [/mention] da Novak je stvarno odigrao dobro taj meč, no za mene je ovaj poslednji meč odigrao bolje jer je igra Medina sa AO pa i finala bolja od Nadalove tada (bezobrazno mislim da Meda sada igra bolje nego Nadal ikada) pa je logično Noletova igra morala biti na najvišem mogućem nivou za onakvu dominaciju.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
36 minutes ago, DejanM said:

Najbolji mec koji je neki teniser ikada odigrao jeste finale u Dohi, 2016. kada je Novak deklasirao Rafu sa 6:1 6:2 iako Rafa nije igrao lose. Posle meca, na konferenciji za stampu, Rafa je izjavio da nikada u svom zivotu nije video nekoga da igra na takvom nivou kao Novak tog dana. A ako Rafa izjavi tako nesto, onda mu treba verovati ... 

https://m.youtube.com/watch?v=0t8Yj8Xm7jY

ih

ja da igram, ja bih uvek tako igrao :Viannen_loungelizard:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
15 hours ago, Srecko said:

[mention]DejanM [/mention] da Novak je stvarno odigrao dobro taj meč, no za mene je ovaj poslednji meč odigrao bolje jer je igra Medina sa AO pa i finala bolja od Nadalove tada (bezobrazno mislim da Meda sada igra bolje nego Nadal ikada) pa je logično Noletova igra morala biti na najvišem mogućem nivou za onakvu dominaciju.

Naravno da je ova diskusija pomalo bersmislena, ali medju navijacima i nije bas ... :D

Ono sto je mene impresioniralo kod Novakove pobede nad Medvedevim jeste celokupan paket koji je Novak isporucio: taktika, disciplina u igri pri realizaciji te taktike, raznovrsnost udaraca, odlican servis, .... Novak je odigrao jedan vrhunski mec u kom je integrisao sve elemente igre u jednu funkcionalnu celinu.

Mec u Dohi je bio drugaciji. Novak je izasao na teren i poceo da udara lopticu iz sve snage .... i sve je ulazilo. To je jedan od onih dana, kada i iz svlacionice mozete da pogodite cosak terena. Jednostavno je oduvao Nadala snagom i preciznoscu udaraca, stavivsi u stvari tacku na Nadalov image "ratnika". Nadal je bio ozbiljno pometen nakon tog meca i svaka mu cast na iskrenosti na konferenciji za stampu.

Ozbiljan kandidat je svakako i Novakov mec protiv Nadala u finalu AO 2019 - takodje vrhunski odigran mec, atraktivan, protiv dobrog Nadala koji nema resenja za Novakovu igru.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ne želim da komentarišem ovo što je Ljubičić izjavio jer ne volim ni kada neko, sa strane, ružno komentariše Noleta, A IMAO BIH TOLIKO TOGA DA NAPIŠEM, počev od SRAMOTNO ali kao što rekoh za razliku od njih sam fino vaspitan!

https://sport.blic.rs/tenis/ivan-ljubicic-federer-i-nadal-su-stvorili-djokovica-ne-znam-ko-je-najbolji-svih/rter31k

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

• Kreiraj novo...