Jump to content
Srecko

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Preporučeni Komentari

Bitno je da ima želju da pobedi. E sad što je trenutno na nekih 80% od maksimalnih mogućnosti, to je druga priča.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Evo ovo me nervira.
Nole izlazi na mrežu potpuno nepotrebno a ne može u trećem setu volej da ubode (kao drop šotove) i umesto da je brejk lopta za Noleta, gem lopta je za Tima.
Evo i Nole je pomenuo koliko je linija Tim pogodio gospodine@zika.
To niko ne gađa pa ni Tim.
Cilja se blizina linije.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
36 minutes ago, NIXIE said:

Bitno je da ima želju da pobedi. E sad što je trenutno na nekih 80% od maksimalnih mogućnosti, to je druga priča.

Ni blizu 80%. Na 60 možda. I to je jedino utešno, jer ovi se u top formi muče da dobiju. 

Neki problem definitivno postoji, ako ga reši, eto nas još godinu dana da rušimo rekorde, ako ne, valjda će ovaj u broju nedelja da spiči. 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
9 minutes ago, Kuršum said:

Ni blizu 80%. Na 60 možda. I to je jedino utešno, jer ovi se u top formi muče da dobiju. 

Neki problem definitivno postoji, ako ga reši, eto nas još godinu dana da rušimo rekorde, ako ne, valjda će ovaj u broju nedelja da spiči. 

Mislim da je tacna ova konstatacija. Sto je najgore, Novak je bio bolji u trecem setu (kondicija definitivno nije problem), imao je i 4:0 u Tie Breaku, ali ....

Thiem je takodje bio daleko od svoje najbolje forme tako da je mec po kvalitetu tenisa bio dosta slab. Ali nadamo se da ce Novak u 2021 uci izlecen, odmoran i zeljan pobeda. Ni jedan od ovih igraca nema jos Djokovicev nivo - njega nema trenutno ni Djokovic, ali znamo da moze da ga ima. To daje nadu da ce bar jos godinu dana Novak gospodariti svetskim tenisom.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Dejane ne može Tim ako nije u formi da odigra sjajno protiv Nadala a onda par dana kasnije protiv Noleta nije u formi.
Takođe ste mogli videti Noleta protiv Medvedeva i tako je od prvog meča u Nišu i danas protiv Tima.
Jednostavno Medvedev kada igra svoj najbolji tenis to je bolje od Timovog najboljeg tenisa.
Drugo razlika između No1 na turu i 100, tehnički, po fizičkoj pripremi nije veća od 10% ali je tih 10% dovoljno za 6:1, 6:1.
Jednostavno kad je neko bolji za dlaku dobija sigurno.
Taj brejk je samo pokazao da Nole nije u tenisu uopšte.
Posle 4:0 mogao je praviti pauze koliko je hteo a on je igrao a-tempo.
Jednostavno nije u tenisu.
Zato je i retern nesiguran, izgubio je agresivnost, uvukla mu je se nesigurnost i u servis i u volej i u......
A sve se to stiče nenormalnim brojem ponavljanja na treningu za šta on očito nema vremena.
Ohrabrujuce je sto i ovakvog ne mogu da ga dobiju, jedva.
Naravno za sve što mu se dešava isključivo je "KRIV" on. I za prelepe stvari koje nam je priredio i za ovakve. Ovo je verovatno posledica ovoga što mu se dešava sa asocijacijom ali ja duboko verujem da je to ispravan potez i da će na kraju Nole biti pobednik.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Bolje je ovako nego da Nadal dobije i Medu a dobio bi injega u finalu sigurno zbog istorijske vrednosti njihovog međusobnog skora.
Ako je pametan (a jeste, rezultati to govore) videće da Nadal nikad nije: bolje servirao, bolje se kretao, bio sigurniji; a do toga se dolazi što rekao Beker samo povratkom u kancelariju.
Ako je mogao Nadal može i on sigurno, ako bude to hteo.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Definitivno se danas pokazala zelja, ako uopste pricamo o nekim propustima. Za sve ostalo, sam Novak zna sta mu je ciniti konstruktivne price danas od svih vas. Puno bolje nego ga pljuvati.
Sad malo odmor od tenisa.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Iznenađen sam.
Bio sam ubeđen da će Medvedev dobiti.
Čak je i većim delom meča bolji ali Nadal se ne predaje i igra baš dobro. Nikad brži, servis savršen, standardno naspanovan i Meda samo može da plače i pored brejka koji ima.
Nole stvarno nije na tom nivou, još i da on to shvati i da se vrati u kancelariju.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Odlican mec i dobra pobeda Medvedeva. Na ovaj nacin ne postoji vise mogucnost da Nadal pretekne Novaka do marta 2021, cak iako osvoji AO.

Medvedev igra sjajno i mislim da je on buduci broj 1. Pitanje je samo kada ce Novak to da mu dozvoli ...

Interesantan je servis Medvedeva. Nema nikakve tehnike tu, nema filozofiranja, nema slice, nego se loptica udara brzinom 220 Km/h ravno, cesto po sredini, pa ti onda gledaj sta ces sa tim. Jednostavno i efikasno. Ali treba imati 2m za takvo serviranje.

Odlican mec !

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
13 hours ago, Srecko said:

Evo ovo me nervira.
Nole izlazi na mrežu potpuno nepotrebno a ne može u trećem setu volej da ubode (kao drop šotove) i umesto da je brejk lopta za Noleta, gem lopta je za Tima.
Evo i Nole je pomenuo koliko je linija Tim pogodio gospodine@zika.
To niko ne gađa pa ni Tim.
Cilja se blizina linije.

? Moj comment, na koji mislim da odgovarate, tj. pominjete me, je bio sasvim uopšten, većinom, ako ne i sasvim, šaljiv. Ne gledam pa...

Ja mu, ovde, u ovom razgovoru, dođem kao @Leonardo-v izbor: 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...