Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Srecko

Preporučeni Komentari

2 hours ago, NIXIE said:

koliko vidim ova je neka brazilka...prelepa je

inače, na atp madrid rade kasting i zapošljavaju samo najlepše devojke...to je neka tradicija valjda

Podeli na ovim sajtovima

Edit: (htedoh u gornjrm postu ali nije mi dao)

Najbolje prvensvto do sada. U konkurenciji za titulu je učestvovalo čak petorica vozača, neizvesno do samog kraja. Bez samoproklamovanih, veštački fabrikovanih Goatova i idola. 

Ovakvo MotoGp prvenstvo vraća veru i nadu u pravi sport i viteštvo:D 

Podeli na ovim sajtovima

Najbolje prvensvto do sada. U konkurenciji za titulu je učestvovalo čak petorica vozača, neizvesno do samog kraja. Bez samoproklamovanih, veštački fabrikovanih Goatova i idola. 
Ovakvo MotoGp prvenstvo vraća veru i nadu u pravi sport i viteštvo 
Saglasan.
Mada, kao i svaki pravi Srbin ja nekako volim i kad moto GP ima diktatora (ne mogu da prevalim preko usta kralja iako se tako kaže).
Podeli na ovim sajtovima

Ovakvo MotoGp prvenstvo vraća veru i nadu u pravi sport i viteštvo 
Od kad Tata Markez se polomio, svi, ama bas svi su poceli da veruju kako bi mogli da pobede, zato i ovakav sampionat ove godine, haotican, ali i odlican...
Podeli na ovim sajtovima

Nole, u dobroj formi, trebalo bi da ih oduva.
Nole u formi od poslednjih par turnira može da izgubi od svakog osim Švarcmana.
Videli ste šta posvećenost i trening učiniše od Nadalovog servisa a videsmo šta neposvecenost i ne treniranje učiniše od Noletovog servisa.
Ovo je teren koji definitivno odgovara najviše Noletu (jedan od najbržih mogućih i dvorana).
Sve sem osvajanja turnira za njega je neuspeh sobzirom na ono što rekoh i pokazatelj koliko trenira.
Može on da misli i priča sta hoće ali rezultati neumitno govore o stvarnoj situaciji tj. trening nije ti što sa Krajinovicem izdrma dva sata nego svašta nešto počev od korpi i korpi lopti odserviranih bez protivnika, pa treniranje reterna.............

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...