Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Srecko

Preporučeni Komentari

47 minutes ago, Kuršum said:

Ova racunica je verovatno tacna (nisam proveravao) ali treba uzeti i timing u obzir. Masters u Parizu pocinje u ponedeljak. Odmah nedelju iza toga je turnir u Sofiji. A odmah nedelju iza toga je zavrsni Masters u Londonu. Da bi prestigao Djokovica Nadal bi trebalo da pobedi na sva ta tri turnira, u tri nedelje za redom. To je nemoguca misija. Mislim da on to nece ni pokusati, vec ce igrati Masters u Parizu i zavrsni turnir u Londonu.

Podeli na ovim sajtovima

Hoće li se uopšte igrati masters u Parizu?
Posle svega što im se izdogađalo (Francuzima) treba biti lud pa insistirati na održavanju Mastersa u Parizu, nažalost.... i sam verujem da će ga biti.
Ljudi pa Nadal nikada nije osvojio Završni, ni kada je bio mnogo bolji. Otkud vam ideja da ga samo čeka 1500 bodova, naprotiv.
Pobeda Nadala nad Noletom na RG ne razlikuje se preterano od ove Sonegove.
Nole posle prva dva seta protiv Cicija u polufinalu RG nije vise ni igrao tenis (ne znam kako bih ovo uopšte nazvao ali tenis nije).
Da se Filip I Borna nisu samopobedili realno je trebalo da izgubi sve mečeve.
Zašto Nadalovu pobedu i kvalitet igre razlikujete od Sonegove koja je bila igrački još ubedljivija.
Pa Nadal je prva dva seta imao problema i te kakvih i sa Sinerom a kao najsnažnijem igraču na turu mokre lopte i spor teren RG su idealne za njega sto sam od početka tvrdio (ptelistajte postove pa ćete videti) a na kraju je i sam Nole rekao da je pogrešio misleći da će to njemu odgovarati.
Što se tiče Ivanisevica on nije trener teniski kakvog ovo-moderno doba zahteva što je DejanM lepo rekao. No to i nije preterano bitno problem nije trener nego Nole uvek bio i biće. On sve dobija ali i gubi. Isuviše je to jak ego.

Podeli na ovim sajtovima

Hoće li se uopšte igrati masters u Parizu?
Posle svega što im se izdogađalo (Francuzima) treba biti lud pa insistirati na održavanju Mastersa u Parizu, nažalost.... i sam verujem da će ga biti.
Ljudi pa Nadal nikada nije osvojio Završni, ni kada je bio mnogo bolji. Otkud vam ideja da ga samo čeka 1500 bodova, naprotiv.
Pobeda Nadala nad Noletom na RG ne razlikuje se preterano od ove Sonegove.
Nole posle prva dva seta protiv Cicija u polufinalu RG nije vise ni igrao tenis (ne znam kako bih ovo uopšte nazvao ali tenis nije).
Da se Filip I Borna nisu samopobedili realno je trebalo da izgubi sve mečeve.
Zašto Nadalovu pobedu i kvalitet igre razlikujete od Sonegove koja je bila igrački još ubedljivija.
Pa Nadal je prva dva seta imao problema i te kakvih i sa Sinerom a kao najsnažnijem igraču na turu mokre lopte i spor teren RG su idealne za njega sto sam od početka tvrdio (ptelistajte postove pa ćete videti) a na kraju je i sam Nole rekao da je pogrešio misleći da će to njemu odgovarati.
Što se tiče Ivanisevica on nije trener teniski kakvog ovo-moderno doba zahteva što je DejanM lepo rekao. No to i nije preterano bitno problem nije trener nego Nole uvek bio i biće. On sve dobija ali i gubi. Isuviše je to jak ego.
Sramota da onako izjavi, da mu se nije igralo. Ko ce vise da ga voli, strasno
Ne prilici to jednom sampionu, vec obicnom coveku
Podeli na ovim sajtovima

Ja ću Noleta i dalje voleti.
Naravno da mi se ne dopada: njegova izjava u Beču, ponašanje na terenu, komunikacija sa dečacima koji dodaju lopte, imitacije, lomljenje reketa, dernjava na terenu, prepotentnost...... i uvek cu ga zbog takvih stvari kritikovati.
Teško da bi iko, posle viđenog tokom poslednjih 15 godina, mogao nekoga mladog savetovati da se ugleda na Noleta.
No takav tenis niko nikada do sada nije igrao i naprosto je teško da Vam posle njega bilo ko zadrži pažnju.
Takođe mislim da je jako dobar čovek i veoma korektan u svakom pogledu ali to jako dobro krije čim izađe na teren.
Idemooooooo Nole.

Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Srecko said:

Ja ću Noleta i dalje voleti.
Naravno da mi se ne dopada: njegova izjava u Beču, ponašanje na terenu, komunikacija sa dečacima koji dodaju lopte, imitacije, lomljenje reketa, dernjava na terenu, prepotentnost...... i uvek cu ga zbog takvih stvari kritikovati.
Teško da bi iko, posle viđenog tokom poslednjih 15 godina, mogao nekoga mladog savetovati da se ugleda na Noleta.
No takav tenis niko nikada do sada nije igrao i naprosto je teško da Vam posle njega bilo ko zadrži pažnju.
Takođe mislim da je jako dobar čovek i veoma korektan u svakom pogledu ali to jako dobro krije emoji16.png čim izađe na teren.
Idemooooooo Nole.

Sve u svemu kad se sabere i oduzme, opasan glumac, samo prebacuje lopticu preko mreze ?

Podeli na ovim sajtovima

43 minutes ago, Srecko said:

njegova izjava u Beču, ponašanje na terenu, komunikacija sa dečacima koji dodaju lopte, imitacije, lomljenje reketa, dernjava na terenu, prepotentnost.....

jednom rečju, đubre...ja ti lepo rekoh:buehehe:

Podeli na ovim sajtovima

Izgleda da ću ipak morati da prestanem da budem fan Noletov.

Ovo je, PO MOJIM MERILIMA, dno dna.

https://sport.blic.rs/tenis/novak-djokovic-najnovije-vesti-branimir-nestorovic-planovi-sa-novakom-medicina/k5v3gj2

Nemoguće je više žmuriti na njegovim anti vakcinaškim stavovima i dovođenju osnovnih naučnih postulata u pitanje.

S'kim si onakav si.

Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, Srecko said:

Izgleda da ću ipak morati da prestanem da budem fan Noletov.

Ovo je, PO MOJIM MERILIMA, dno dna.

https://sport.blic.rs/tenis/novak-djokovic-najnovije-vesti-branimir-nestorovic-planovi-sa-novakom-medicina/k5v3gj2

Nemoguće je više žmuriti na njegovim anti vakcinaškim stavovima i dovođenju osnovnih naučnih postulata u pitanje.

S'kim si onakav si.

Nole je tu maskota

nego, ne pravimo i ne ocekujmo sveca od decka, nije posteno ....... dopustimo mu pravo da bude covek i ima svoje tripove, kao i bilo ko drugi

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...