Jump to content

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Srecko

Preporučeni Komentari

14 hours ago, Srecko said:

Dobiće Nole i Krajinovica sutra a i Ćorića u narednom kolu.

jel to kao što je bolje da nole dobije nadala u finalu nego tima, jer je nadal lak protivnik?

najviše volim tvoje prognoze:buehehe:

:pivo:

Podeli na ovim sajtovima

Gledam ovu igru protiv Filipa, kao i u Rimu i na RG bira lose udarce koje odigrava.

Takođe prvi servis koji mu je u prvom delu sezone ulazio 65-70 % sad kao da ne može da pogodi. Nema lakih poena zato.

Primetno mu je pala forma od DNF.

Ne mogu da ne primetim da je to sve učinak posle korone sa izuzetkom Sinsinatija koji je bio prvi turnir posle bolesti.

Naravno da je to smešno reči pošto je Rim osvojio a igrao finale RG.

Podeli na ovim sajtovima

I pored toga što Nole nije bio na vrhunskom nivou, veoma lep meč za gledanje i odlična Filipova igra tokom većeg dela meča.

Bio sam ponosan što Srbija ima tako dobre igrače koji su gledaocima u Beču priredili odličnu prrdstavu i pri tome još i Derea, Kecmanovica, Lajovica, Milojevića....

Podeli na ovim sajtovima

I pored toga što Nole nije bio na vrhunskom nivou, veoma lep meč za gledanje i odlična Filipova igra tokom većeg dela meča.
Bio sam ponosan što Srbija ima tako dobre igrače koji su gledaocima u Beču priredili odličnu prrdstavu i pri tome još i Derea, Kecmanovica, Lajovica, Milojevića....
Srecko, sta se desava sa Ivanisevicem?
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, shonne said:
11 hours ago, Srecko said:

Srecko, sta se desava sa Ivanisevicem?

U Becu je, zajedno sa Miljanom.

Podeli na ovim sajtovima

Borni korona kao da je prijala.
Odličan tenis.
Nole bas deluje umorno (gledam ga sad u pauzi posle prvog seta).
Umesto da ga kritikujem trebalo bi da ga kao otac razumem. On ne može više da odvoji onoliko vremena kao nekad za trening, porodica je tu.
Bravo majstore, mora da se navikavamo i na ovakva tvoja izdanja.

Podeli na ovim sajtovima

Daleko je Novak od svoje forme ali je opet pobedio. Malo sreca, malo iskustvo, .... i kao i protiv Filipa nekako se izglavinjao iz Tie Breaka. Drugi set protiv Borne je nagovestio da mozda moze bolje. Videcemo ... Ali ni ostali na trurniru bas ne briljiraju. Pored Shapovalova i Katchanova koji su ispali, gledao sam i Cipiripija i on na mene nije ostavio neki narocit utisak. Promena podloge, ludilo sa Koronom, neigranje 6 meseci, ... ostavili su traga na svima.

Ovde su se svi nalozili na finale Djokovic vs. Thiem ali je jos dug put do finala. Thiem takodje nije briljirao protiv outsidera u prvom mecu.

Podeli na ovim sajtovima

Gledam juče tekmu : Juve - Barsa.

Stadion prazan, sa razglasa huk i navijanje. 

O tenisu nemam šta pisati. Mučenje i "silovanje" po turnirima. Trajno poremećen kalendar turnira i grend slemova za 2020 god., sigurno i 2021 god.

Testiranje, testiranje, .... testiranje . . . bljak.

Sport komplet je generano otišao u qrtz. 

Bez publike, vatrenih navijača, to nije TO. Kao neko dobro jelo bez soli i esencijalnih začina.

Btw, sport mi ne nedostaje toliko.

Ali, ista je situacija sa koncertima, dešavanjima u malim prostorima kao što su pabovi, kafići, gde je nekada gruvala dobra "živa" muzika.

Tražili ste virtuelno, dobili ste. 

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...