Jump to content
Srecko

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Preporučeni Komentari

Obratite paznju kako on gotovo uvek pravi blok (obicno Murray-ju) i onda njih dvojica naprave kombinaciju u kojoj jedan ostane slobodan - obicno ispred reketa ili na ulazu pod kos. To je ono sto je meni nedostajalo u igri nase reprezentacije. Jokic je pod vodjstvom Djordjevica uglavnom bio ostavljan sam sebi i cak mu je sa klupe dobacivano da sam ide pod kos i resava situacije. Nisam video u nasoj reprezentaciji ni jednu slicnu kombinaciju recimo izmedju Bogdanovica i Jokica. Vic je u tome sto je Jokic, kada ostane sam ispred reketa, veoma opasan jer ima i ulaz i sut (sa zemlje pa je tesko uociti da li ce da sutne ili ce da doda loptu).

U svakom slucaju ovom Francuzu, koji ga je cuvao, je spakovao 30 lakih komada ...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

^^ U prve dve pripremne utakmice protiv Litvanije Jokić je pokazao svoju pravu igru i imao je skoro desetak tih kombinacija sa Bogdanovićem.

Par dana nakon toga bila je Salova izjava, između redova je poručio nešto tipa da nije bitno gde ko igra u klubu, ovde je drugačiji sistem.

Evo, nađoh: https://www.b92.net/sport/kina2019/vesti.php?nav_id=1577074

" Mene ne zanima gde ko igra. Ja ih treniram, tražim da se uklope u nasu igru, da zaborave klupske obaveze već da se uključe u ovo sto mi igramo. "

Dakle, između redova, "može Jokara da bude najbolji centar najbolje lige, kod mene će igrati krilnog centra i neće biti starter".

Nakon te izjave Jokić više nije bio isti igrač. Sve do kraja prvenstva.

Neki zluradi komentari kažu, nije to igrač ako ne može da se uklopi na bilo koju poziciju.

Pa dobro, uzmi formulu i stavi joj plug i pošalji je na njivu. Pa kakvo je sad to superiorno vozilo kad ne može da poore njivu :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
^^ U prve dve pripremne utakmice protiv Litvanije Jokić je pokazao svoju pravu igru i imao je skoro desetak tih kombinacija sa Bogdanovićem.
Par dana nakon toga bila je Salova izjava, između redova je poručio nešto tipa da nije bitno gde ko igra u klubu, ovde je drugačiji sistem.
" Mene ne zanima gde ko igra. Ja ih treniram, tražim da se uklope u nasu igru, da zaborave klupske obaveze već da se uključe u ovo sto mi igramo. "
Dakle, između redova, "može Jokara da bude najbolji centar najbolje lige, kod mene će igrati krilnog centra i neće biti starter".
Neki zluradi komentari kažu, nije to igrač ako ne može da se uklopi na bilo koju poziciju.
Pa dobro, uzmi formulu i stavi joj plug i pošalji je na njivu. Pa kakvo je sad to superiorno vozilo kad ne može da poore njivu

Bravo Aleks!
Odavno ne procitah lepšu analizu neuspeha.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
16 hours ago, Aleks said:

Pa dobro, uzmi formulu i stavi joj plug i pošalji je na njivu. Pa kakvo je sad to superiorno vozilo kad ne može da poore njivu :)

Dobar primer. Kao kad bi levo-nogog fudbalera stavio da igra desno krilo. Trener mora da uzme u obzir specificnosti igraca sa kojima raspolaze. Jokic moze puno toga da igra ali postoje seme i pozicije koje mu vise odgovaraju i poenta organizacije igre i jeste u tome da se svaki kosarkas nalazi u poziciji u kojoj se najbolje snalazi.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Sale je za mene apsolutno najomiljeniji (da ne kažem najbolji i otvorim diskusiju) igrač.

Nazalost ne mislim da je i dobar trener.

Prostački Trinkijeri ga dobi kod kuće a budžeti (kvalitet timova) Virtus-Partizan je neuporediv.

Ima tu nešto sto je kod njega problem.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
16 minutes ago, Srecko said:

Sale je za mene apsolutno najomiljeniji (da ne kažem najbolji i otvorim diskusiju) igrač.

Prostački Trinkijeri ga dobi kod kuće a budžeti (kvalitet timova) Virtus-Partizan je neuporediv.

Kada sam gledao prvu utakmicu u Beogradu, imao sam utisak da Italijani igraju kao nasa reprezentacija: nekako pogubljeni na terenu bez ideje sta treba da rade. Tamo ima nekoliko jako dobrih igraca, to se vidi, ali oni nikako nisu mogli da dodju do izrazaja. Doduse i Partizan je tu utakmicu odigrao stvarno sjajno.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
21 minutes ago, Srecko said:

:huh:

Čime je Debeli Hrčak zaslužio ovakav epitet ?

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
:huh:
Čime je Debeli Hrčak zaslužio ovakav epitet ?

Nije epitet Trinkijeriju nego je u smislu jednostavno jer je i sam Trinkijeri rekao da su igrači dobili utakmicu i da nije “morao da se meša”.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Interesantni statisticki podaci koji pokazuju zasto je odabran za najboljeg tenisera u poslednjih 10 godina:

Narocto Head to head statistika izmedju prva tri igraca je neverovatna u korist Djokovica ...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Da li je i ovo bilo prostacki od D. Hrcka ili ne, eto nas, samujemo na provom mestu ABA lige. :grino:

SPORTKLUB.RS

U derbiju 19. kola i dosadašnjeg toka prvenstva ABA lige Partizan je na domaćem terenu savladao Budućnost rezultatom 87:82 i...

Sada lagano gledamo ove dole, kako ce i sta ce. 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Od zadnja 65 grend slema u 16 godina, 55 su osvojila samo 3 čoveka.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...