Jump to content
Srecko

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Srecko said:

@shonne na US Open je bio Benoa Per pozitivan iako je prethodno u istom mehuru igrao Sinsinati masters i izgubio (predao Ćoruću u prvom kolu).
Dakle Per nije trebalo da može da se zarazi, jer je bio u mehuru, a zarazio se i to su se svi pitali kako.
Naravno da je to odmah otvorilo pitanje daljeg učešća tenisera i teniserki koji su se družili sa Perom, valjda njih 6 (Manarino koji do 15 minuta pred meč sa Zverevom nije znao da li će moći da igra, Mladenović....).
Pričalo se da je Per bez problema izašao iz hotela (a kao pazili su na njih 24 sata) otišao na Tajm Skver i tamo se zarazio.
Najsramnije je to što su ta 2 hotela u kojima su bili smešteni igrači primali i druge goste (shvatih da igrači nisu bili izdvojeni) a da su se u jednom od hotela i venčanja organizovala.
Roland Garos je zato kao odlučio da poostri uslove u odnosu na one koji su bili u NY.
Ako ste me ovo pitali, nadam se da sam pomogao.

da, sve mi je to znano i jasno. Samo se pitam sta ce da se desi na sledeci GS, videli smo sta je bilo na USO.

ne zaboravi od pre neki dan sliku Bika sa Maljorke...French connection :)

Novak cini mi se da trazi iste uslove kao i svi drugi :)

Da li ce to da mu bude pruzeno, videcemo narednih dana. Pogledaj samo danas sta je radio sudija sa ona 3-4 bitna poena.

Screenshot_20200920-170948.thumb.png.c379a010b4f716c07fe27e081f5f6499.png

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

@shonne borba je počela.
Sam je izabrao trenutak da krene na ATP i vlasnike turnira.
Da sam ja na njihovom mestu "udario" bih ga i žešće. Kad mi napadneš novčanik reagujem kao.....
Nije mali znao je u šta se upušta i ne verujem da je krenuo golim grudima.
Adel Nur (po meni) je dobar sudija. Ne može me niko ubediti da su greške u procenjivanju auta na šljaci slucajne.
Tek sledi igranka u Parizu, sigurno.

Pade mi na pamet da bi Nole stvarno trebalo da odvoji grupu tenisera i da naprave svoje turnire i takmičenja.
Takav pristup u boksu omogućio je ogromne zarade (WBC, WBA,...) u borbama za titulu apsolutnog šampiona.
Zamislite Nole na kraju godine bude najbolji u FTPA konkurenciju a Nadal u ATP; mislim da bi meč za apsolutnu titulu vredeo između 0.5-1 bilion dolara.
Baš sam pokvaren.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
@shonne borba je počela.
Da sam ja na njihovom mestu "udario" bih ga i žešće. Kad mi napadneš novčanik reagujem kao.....
Adel Nur (po meni) je dobar sudija. Ne može me niko ubediti da su greške u procenjivanju auta na šljaci slucajne.

Pade mi na pamet da bi Nole stvarno trebalo da odvoji grupu tenisera i da naprave svoje turnire i takmičenja.
Takav pristup u boksu omogućio je ogromne zarade (WBC, WBA,...) u borbama za titulu apsolutnog šampiona.
Zamislite Nole na kraju godine bude najbolji u FTPA konkurenciju a Nadal u ATP; mislim da bi meč za apsolutnu titulu vredeo između 0.5-1 bilion dolara.
Baš sam pokvaren.
http://sportklub.rs/Tenis/Grand-Slam/Roland-Garros/a343197-Dzumhur-Razocaran-sam-sigurno-je-rezultat-testa-lazan.html

Pocelo je sa tim

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
2 hours ago, Srecko said:

@shonne borba je počela.

Baš sam pokvarenemoji16.png.

Novaku se pridruzilo vec 200 igraca. To je dosta veliki broj. I to je odredjena snaga. Tako da otvoreno laziranje meceva nece ici bas tako lako. ATP mora da igra diplomatski ako ne zeli da dodje do raspada sistema.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 2 časa, Srecko reče

Pitam se, u čijoj su ingerenciji grend slemovi? Nisu ATP, oni su sami za sebe?

Tipa, teniseri FTPA imaju svoje turnire, ATP svoje, ali na GS-ima bi bili pod istim krovom?

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Da upravo tako kako ste rekli.
Samo GS su upravo nosioci nipodastavanja igrača a ne ostali turniri.
PFTP je i formiran najviše da bi se sprečila samovolje GS turnira, pa ne verujem da bi oni dozvolili igranje bilo kom iz PTFP kada bi organizovali svoj tur.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 44 minuta, shonne reče

I momci...sta se ocekuje u finale? Ajde neki tip sta i kako, nemoj da ste se stisnuli emoji854.png

Đ:Š 7:6, 5:7, 6:2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Dobiće Nole.
Koliko god da ga obožavam toliko me neke njegove reakcije nerviraju da nije normalno.
Čuste li ga, kao da Švarcmanu ne pada kiša.
Strašno je sto ga ta njegova borba za rekorde toliko frustrira i inhibira. Kao da je sputan, prestravljen da li će ili nece, što bi Ana rekla uopšte ne uživa na terenu.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ne mogu da shvatim da Nole ne može da prihvati da kad bi mogao-pokušao da se otrese ovog njegovog: ludovanja, nervoze i frustracije, da više meč ne bi izgubio.

Rekoh, najveći protivnik je sam sebi ubedljivo.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Jako lepo sto to izjaviste a ništa ne znate o meni.
Inače pretpostavljam da znate da je Federer na početku karijere lomio reketa više nego Nole, drao se svašta radio a onda "dobio pomoć" i danas se ponaša tako kako se ponaša; ali mu to sigurno ne šteti u igri.
Inače poslednji reket Federer je polomio u Majamiju baš protiv Noleta.
Verujem da ste mi ovo rekli navijački I u redu je.
Ja se Vama izvinjavam ako sam Vas iznervirao jer u ovoj temi pišem (zato sam je otvorio, i kolege sa foruma su navikle na mene bar se nadam) svašta nešto, lakše mi je a i ne moram da pijem bensedin.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   1 član

• Kreiraj novo...