Jump to content
Srecko

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Preporučeni Komentari

2 hours ago, Kuršum said:

Crni, taj tvoj animozitet prema Đokoviću postaje malo dosadan.

Ajd kad si realan, pa da čovek i razume. Al' ovo sad već spada u domen proseravanja. 

Tvoja je stvar koga voliš, a koga ne (mada to i o tebi dosta govori), al' kad je neko navijački negativan, to je ružno. 

Kad ljubiš, grliš i voliš Federera, to mogu i da razumem. Al' ovo sa poseravanjem na Đokovića kad god ti padne na pamet, postaje malo iritantno. 

imaš ignor listu, upotrebi je

pozz:pivo:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Igra dobro Dijego no više Nadal igra lose.
Mislio sam da nije moguće igrati lošije a dobiti meč nego Nole danas, ali će me izgleda Nadal demantovati.
Viško je oduševljen Dijegovom igrom ali ja mislim da je to ipak samo posledica lose Nadalove igre.
Servis mu nikada nije bio značajno oružje a danas je loš. Forhend ne može da pogodi. Bekend standardan (prosečan kao i uvek). Iznenađujuće loš dropšot. Na mrežu ne može ni da stigne. I najveće iznenađenje za mene, deluje sporo do bola.
Naravno, dobiće neč.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
4 hours ago, Kuršum said:

Crni, taj tvoj animozitet prema Đokoviću postaje malo dosadan.

Ajd kad si realan, pa da čovek i razume. Al' ovo sad već spada u domen proseravanja. 

Tvoja je stvar koga voliš, a koga ne (mada to i o tebi dosta govori), al' kad je neko navijački negativan, to je ružno. 

Kad ljubiš, grliš i voliš Federera, to mogu i da razumem. Al' ovo sa poseravanjem na Đokovića kad god ti padne na pamet, postaje malo iritantno. 

Apsolutno tačno! :):thumbsup:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
Igra dobro Dijego no više Nadal igra lose.
Mislio sam da nije moguće igrati lošije a dobiti meč nego Nole danas, ali će me izgleda Nadal demantovati.
Viško je oduševljen Dijegovom igrom ali ja mislim da je to ipak samo posledica lose Nadalove igre.
Servis mu nikada nije bio značajno oružje a danas je loš. Forhend ne može da pogodi. Bekend standardan (prosečan kao i uvek). Iznenađujuće loš dropšot. Na mrežu ne može ni da stigne. I najveće iznenađenje za mene, deluje sporo do bola.
Naravno, dobiće neč.
Ko je bar malo pratio desavanja zadnjih dana razumece.

https://www.facebook.com/148222491864254/posts/3555676467785489/?app=fbl

Balerinu necemo ni da spominjemo, tek 2021 god je aktivan.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Bravo Dijego!
Do zadnjeg momenta mislio sam da će mu se Nadal izvući ali on je toliko loše igrao da je to bilo nemoguće.
Najlepše je to što čak i da nije Nadal grešio ova njegova igra ni za koga više nije iznenađenje i poprilično je jalova.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
Pobedi Diego Schwartzman. Koliko loših/pogrešnih "procena" nas "stručnjaka"!  
U pravu ste ali je ovo Nadalova UBEDLJIVO najgora igra koju sam gledao.
To apsolutno nije bilo moguce za predvideti.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
9 minutes ago, Zen Mod said:

Ali kako je ubio Rogliča na hronometar, to nisam video do sad. 

Roglič je inače ubio u brdima, što mu i jeste jača strana i poznato je da je lošiji na hronometar, ali imao je 57 sekundi prednosti, a sad ima 50 i kusur zaostatka. Opasan ovaj klinac. 

Dva Slovenca na prva dva mesta, pa svaka čast! 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...