Jump to content
Srecko

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Preporučeni Komentari

Realno gledano, od svih Rusa, sto pravih a sto pokondirenih, jedino Medvedev predstavlja problem. Strahovit igrac sa neverovatnim kretanjem za njegovu visinu. Ja njega vidim kao br.1 kandidata za buduceg br.1. Djokovic ga je sad dobio ali ovo je ipak samo uvertira za AO. Ipak, najvise zavisi od Djokovica. Ako bude servirao kao sto je to uradio juce, i ako bude igrao u svojoj najboljoj formi, tesko da ce tu i Medvedev moci puno da uradi.

Interesantno je da je i Cipiripi pola Rus. Majka mu je bila poznata Sovjetska teniserka.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Bice interesantno videti kako ce igrati Dule Lajovic na AO. Da li ce, kao sto je Djokovic najavio, ovaj uspeh dati dodatni push svima koji su bili deo te ekipe, ili ce pak, zbog emotivnog praznjenja, doci do pada. Videcemo ...

Dule medjutim ima dobrog trenera (Spanac) i ja verujem da cemo mi jos cuti o njemu. Trenutno je usao medju prvih 30.

Cacic je za mene bio nepoznanica. Dubl je odigrao dobro - dobio je 4 meca zajedno sa Troickim. Bilo bi super kada bi i on krenuo stazama Kecmanovica, Djerea, i ostalih ...

Kada samo pomislim da jedna Engleska trenutno ima kao svog najboljeg igraca Edmunda ... ??? Ovi nasi kao da su sa Marsa pali - toliko su dobri.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
Realno gledano, od svih Rusa, sto pravih a sto pokondirenih, jedino Medvedev predstavlja problem. Strahovit igrac sa neverovatnim kretanjem za njegovu visinu. Ja njega vidim kao br.1 kandidata za buduceg br.1. Djokovic ga je sad dobio ali ovo je ipak samo uvertira za AO. Ipak, najvise zavisi od Djokovica. Ako bude servirao kao sto je to uradio juce, i ako bude igrao u svojoj najboljoj formi, tesko da ce tu i Medvedev moci puno da uradi.
Interesantno je da je i Cipiripi pola Rus. Majka mu je bila poznata Sovjetska teniserka.

DejaneM, ako Nole bude igrao kao juče, nemojte da brinete o Medvedevu uopšte. Može samo da bude bolje-ubedljivije.
Sto više puta budu igrali to su Medine šanse manje (privikavanje na servis). Isto važi i za Šapovalova. Cicipas od trnja do zvezda. Tim, njega se i ponajviše plašim jer je smiren bez dimenzije “ludila” karakteristične za prvu trojicu.
Najviše se pribojavam Federera. Već je na Wimbledone bio blizu sto je na Niti-London i pokazao. Dobro je sto nema konstantnosti.
Kada bi Rafa mogao da igra svih 5 setova kao drugi iz finala bio bi neugodan, ovako nisam siguran da će biti težak zalogaj.
Jedino bih voleo da Anderson ne bude u Noletovom delu žreba!
Uvek je i samo, zavisilo sve od Noleta.
Da Vas podsetim kada sam u decembru pisao da servis mora da se vežba i da se vidi da nije u treningu. Konačno je shvatio da koliko god da je dobar ne može se bez treninga.
Ovo sto videsmo sada je posledica jednomesečnog treninga (i sam je pričao o tome).
Koliko god da ne volim Bekera, u pravu je; ako Nole misli da dominira mora da bude u “kancelariji”.
Izuzetno je i sto ima nameru da više igra. Ništa (trening) ne može da zameni mečeve protiv vrhunskih igrača.
Zena i deca neće pobeći kao ni nama sto nisu.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
2 hours ago, Srecko said:

ZAHVALJUJEEEEEEEEM ONOLIKO!!!
Miko, još bolji Avatar nego sto sam i sam predlozio!
Miku za Precednika!

:hihihihi:

Eee, kad bi mi svi cekali na Miku da nam nesto poradi oko voruma... isti bi brgo propo :buehehe:

Videh zelju Srecko, pa je uslisih :)

btw. Ali hajka koja se digla oko izjave bugarskog ambasadora kosov.. hm, pardon, kosovskog ambasadora bugarske..... ne, cekaj, izjava tamo nekog lika o pevanju Noleta. Nisu normalni po meni ovi koj su to uopste objavili ao vest :)

Ko sve nece da se vezuje za Novakovo ime, propas......

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

uvek realni srećko :D

kad bi nadal igrao najbolje što može, niko ga ne bi dobio

kad bi federer igrao najbolje što može i da je 10 g mlađi, niko ga ne bi dobio

kad bi baba imala točkove, bila bi tramvaj :) 

ali na žalost nolinih navijača, nije tako...ostaje statistika koja je surova...nolo dere fedexa i rafu, dok njih dvojca deru sve ostale

nolo da zapne i da ih stigne ili ostaje večiti treći

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
default_hihihihi.gif

Eee, kad bi mi svi cekali na Miku da nam nesto poradi oko voruma... isti bi brgo propo default_buehehe.gif

btw. Ali hajka koja se digla oko izjave bugarskog ambasadora kosov.. hm, pardon, kosovskog ambasadora bugarske..... ne, cekaj, izjava tamo nekog lika o pevanju Noleta. Nisu normalni po meni ovi koj su to uopste objavili ao vest

Aleks hvala onda Vama za NAJBOLJI AVATAR NA FORUMU!

Potpuno saglasan da su ovi naši nenormalni sto daju prostor nekome ko to ne zaslužuje.

No šta je se drugo moglo očekivati od Marka Đurića i njemu sličnih.

Da se razumemo verujem da je obrazovan i sposoban mlad čovek ali ne sticem utisak da mu je dignitet jača strana.

Teško je biti čovek u današnje vreme. Svi hodaju uspravno (karakteristika čoveka) ali je nažalost malo ljudi među njima.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
26 minutes ago, Aleks said:

Pazi ga, ambasador, danas svako može biti ambasador. :o Mogu samo da nas mrze, ovi što nas ne voleeeee. Mitar Mirić.:disco:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
33 minutes ago, Srecko said:

No šta je se drugo moglo očekivati od Marka Đurića i njemu sličnih.

Da se razumemo verujem da je obrazovan i sposoban mlad čovek ali ne sticem utisak da mu je dignitet jača strana.

Teško je biti čovek u današnje vreme. Svi hodaju uspravno (karakteristika čoveka) ali je nažalost malo ljudi među njima.

od svega nabrojanog mđ je samo mlad...nit je obrazovan, nit sposoban, a ponajmanje čovek

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
7 hours ago, Srecko said:

DejaneM, ako Nole bude igrao kao juče, nemojte da brinete o Medvedevu uopšte. Može samo da bude bolje-ubedljivije.
Sto više puta budu igrali to su Medine šanse manje (privikavanje na servis). Isto važi i za Šapovalova. Cicipas od trnja do zvezda. Tim, njega se i ponajviše plašim jer je smiren bez dimenzije “ludila” karakteristične za prvu trojicu.
Najviše se pribojavam Federera. Već je na Wimbledone bio blizu sto je na Niti-London i pokazao. Dobro je sto nema konstantnosti.
Kada bi Rafa mogao da igra svih 5 setova kao drugi iz finala bio bi neugodan, ovako nisam siguran da će biti težak zalogaj.
Jedino bih voleo da Anderson ne bude u Noletovom delu žreba!
Uvek je i samo, zavisilo sve od Noleta.
Da Vas podsetim kada sam u decembru pisao da servis mora da se vežba i da se vidi da nije u treningu. Konačno je shvatio da koliko god da je dobar ne može se bez treninga.
Ovo sto videsmo sada je posledica jednomesečnog treninga (i sam je pričao o tome).
Koliko god da ne volim Bekera, u pravu je; ako Nole misli da dominira mora da bude u “kancelariji”.
Izuzetno je i sto ima nameru da više igra. Ništa (trening) ne može da zameni mečeve protiv vrhunskih igrača.
Zena i deca neće pobeći kao ni nama sto nisu.

Slazem se ... Samo dug je put do titule AO. Bice tesko. Ako medjutim utegne servis da radi kao juce - onda su samo zvezde granica. Sada je imao dosta teskih meceva i neophodno je u ovoj preostaloj nedelji odraditi zavrsno brusenje forme.

Ali Srbiji treba jos jedan Top 10 igrac. Bilo bi kao u snu kada bi neko od ovih mladih ... Kecmanovic, Lajovic, Djere, ... napravio cudo i probio se u sam vrh. Realno oni nisu na nivou jednog Medvedeva ili Rubljeva, ali cuda se ponekad desavaju u sportu.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Nažalost ni na vidiku igrača za prvih 10 uz GOAT-a.
Dvojica pomenutih nisu više u teniskoj mladosti (čak i Dere), a Kecmanović je bolji nego sto sam i očekivao ali nema ono nešto.
De Minaur-neverovatna brzina.
Meda-fantastično kretanje i skoro 2 metra.
Slično i Kacanov i Rubljev.
Cici ima sve i više nego sto treba.
Zato mu dođe posve normalno da ga (Kecmanovica) Rubljev demolira.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Bas bas dugo necemo imati tenisera poput Novaka... Ako ikad vise.

Pa Janko se probio u top10 tek kada mu je Nole dao motivaciju. On je to priznao javno, citao sam.

Tako da...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

sve je to lepo sto pricate za AO... ali koliko vidim danas po vestima, bice tesko boriti se sa vazduhom, dosta odustajanja. Izgleda da su nenormalni uslovi.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
12 hours ago, Aleks said:

Bas bas dugo necemo imati tenisera poput Novaka... Ako ikad vise.

Retki su to slučajevi, pogledaj ostale velike teniske nacije, koga Englezi recimo imaju danas, nikoga. Endi se ne računa nije Englez, a nije ni blizu ovoj trojici, on je u rangu recimo Vavrinke.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
6 minutes ago, NIXIE said:

Retki su to slučajevi, pogledaj ostale velike teniske nacije, koga Englezi recimo imaju danas, nikoga. Endi se ne računa nije Englez, a nije ni blizu ovoj trojici, on je u rangu recimo Vavrinke.

Po ovome Head2Head, Varinka i nije baš u rangu Mareja. 

Endi je ipak od ovih trenutno aktivnih tenisera - dobar četvrti ( ukupno ). :)

https://www.atptour.com/en/players/fedex-head-2-head/andy-murray-vs-stan-wawrinka/MC10/W367

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...