Jump to content
Srecko

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Preporučeni Komentari

Malecki korona siljak, kao deo mene, je u saglasju sa opaskom Vesne Pesic, odnosno, samo u slucaju ako svesno odrzava debatu i drzanje Novaka u centru paznje.

Ako napada njegovu logiku, to je vec kvaziintelektualni kretenizam, posto ni usko strucni eksperti, takodje intelektualci, nemaju jasnu perspektivu vakcine, a slabo ko javno cima pare u tom smeru...

Ulazi u gresku da sa jedne intelektualne strane arbitrira nesto o cemu je duduk...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Nemoj neko slučajno da citira kako ona đubrad: Šešelj, Aca Lukas, Teofil Pančić ..... krpe “mog” Noleta na Facebook-u, zbog vakcine.
Možete da citirate, Zukorlića, on “mi” brani Noleta.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Mm Seselj, daleko da je on glup, ili nije citao napisano, ili i on koristi guzvu...on ne gresi u analizi teksta.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

BTW, ja bih tim "javnost bilmezima" sklonim iznosenju plicak stavova bez osvrta na sustinu, mada je to njihov ciljni domet, samo porucio, da pazljivo citaju i hvataju smisao...

https://www.republika.rs/sport/tenis/201242/bergamo-dalje-slavi-novaka-djokovica-noletova-donacija-spasava-zivote-otkriveno-sta-trosi-novac

Direktor zdravstvenog centra Bergama otkrio je zanimljive detalje.

- Njegovom donacijom doslovno spasavamo živote. Povećavamo sobe, jer to nam je nužno s obzirom na to da su nam do sada ljudi u agoniji ležali, pa i umirali u čekaonicama. Zatim, kupujemo aparate, od defibrilatora do monitora, kao i nužnu zaštitnu opremu za osoblje - kaže Peter Asembergs.

On ističe da je Nole motivisao mnoge.

- Đokovićev dar, ali i ono što je rekao nakon što je donirao milion evra, pokrenuli su lavinu. Donacije su krenule sa svih strana. Za manje od 48 sati nakon što smo objavili njegov poklon i iznos koji je priložio, dobili smo 10.000.000 evra. Svoje velike priloge između ostalih dali su slavni pevač Robi Fakineti, trofejna plivačica Federika Pelegrini... - istakao je doktor.

A posebno

- Priznajem, bio sam šokiran u tom trenutku. Da, to je pravi izraz za ono kada mi je prvi teniser sveta na pitanje želi li da objavimo koliko puno nam je dao odgovorio: 'Iskreno, meni uopšte nije bitno hoćete li to objaviti i ne mora se znati da sam ja uopšte išta dao, a kamoli koliko. Osim, naravno, ako smatrate da će objavljivanje takve informacije podići svest i kod drugih potencijalnih donatora da učine isto što i ja - ispričao je još ranije Asembergs, a te reči su u stvari izvršile pritisak da mnogi drugi doniraju i pomognu.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
Nije valjda da ga je i Teofil potkačio ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da!

Veomaaaaa oštro!

Svi pomenuti su bili oštri izuzev Zukorlića.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
1 hour ago, vladd said:

Mm Seselj, daleko da je on glup, ili nije citao napisano, ili i on koristi guzvu...on ne gresi u analizi teksta.

ni gebels nije bio glup, dapače

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

intelektualni nivo ni malo ne mora da bude u saglasju sa moralnim nivoom

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Upravo odgledah konferenciju KZN (prestao sam da gledam), zbog izrazito negativnih komentara ljudi sa foruma koji uglavnom imaju mišljenje jakoooooo slično mom.
Naravno da je dovoljno čuti pitanja goveda (to nisu novinari) iz: Južnih vesti, Telegrafa, Informera ...... i MEDIJATORKU (apsolutno najgora) pa da se dovede u pitanje celishodnost i učestvovanje na svakoj konferenciji KZN.
Izbor je prost-jadan: bojkotujete takvu konferenciju ili ako učestvujete postavljate pitanja KOJA BI VAS IZDVOJILA PO BILO ČEMU I ZAINTERESOVALA GLEDAOCE.
Tragično je sto su novinari (i ovi “naši” potpuna katastrofa). ZA SVE SU KRIVI ONI SAMI zbog sledećih razloga.
Sva pitanja koja su postavljena izuzev pitanja Insajdera, bila su takva da su sva trojica članova KZN mogla da izreknu hvalospev sebi i ostalima, i sa pravom omoguce AV-u još poena pred izbore.
Pitanja i svađa pojedinih (“naših”) novinara je potpuno suicidan pristup za sticanje pristalica u gledateljsjoj populaciji.
Dozvolili su Ministru da im drži predavanje da zdravstvo i pandemiju ne treba politizovati.
TRAGIČNO!
Ovi “naši” novinari (a i opozicija) ne mogu u jednoj situaciji (pandemija) da isprave sve gluposti koje su cinili i cine, i koje su AV-a doveli u ovakvu prednost u biračkom telu.
Pogotovo sto ni jednoj opoziciji u svetu to nije upelo niti će.
Jednostavno u ovakvim situacijama uvek pozicija dobija poene a tek ovaj naš Despot, zbog izbora, učinio je sve da to bide tako i ko zna koliko nas je zadužio (trošio je i šakom i kapom).
Objektivno naše (Srbije) sučeljavanje sa pandemijom generalno je bilo mnogoooo bolje nego kod mnogih pa i najrazvijenijih.
A ovi “naši” novinari ako nisu mogli da dobiju insajderske snimke i intervjue iz bolnica da potvrde stavove iz pitanja koja postavljaju (PA U KINI SA SIJEM JE BILO ONOLIKO KLIPOVA IZ BOLNICA) treba da se pokriju po glavi (to znaci da su nesposobni ili je u bolnicama raj) i da ćute a ne da na ovaj način i ono neopredeljenih gledalaca guraju u naručje AV-u.
PRILIKA ZA PRAVA PITANJA BIĆE KADA SVE PROĐE. OZBILJNO ISTRAŽIVANJE TROŠENJA SREDSTAVA TOKOM PANDEMIJE BI TREBALO DA BUDE POGUBNO ZA AV-a.
I KAPONE PAO NA “LOVI” (porez).

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Izgubila se kultura kritickog misljenja i kulturne debate. Sve postalo advertising, lobiranje za i protiv sa srozavanjem druge strane.

Politicari, novinari, naucnici, intelektualci vecina se ponasa kao marketing botovi, a ne ljudi koji bi trebalo da traze istinu koja nije uvek crno bela. Korporativni virus je davno zarazio mozak cele planete. Recimo koncept da antitela mogu da pomognu sticanju imuniteta moze biti + za vakcinu, ali nije opravdanje ako koristite visoke koncentracije opasnih metala - ili ako izlobirate da mozete da izbegnete visoke troskove  atestiranja ili da niste u obevezi da platite eventualno nacinjenu stetu. Djavo je u detaljima...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
7 hours ago, Srecko said:

Kad pogledah šta ste napisali izgleda da sam ja u krivu.
Naročito je dobar onaj argument sa prasencetomemoji16.png.
Ovo sto navedoh, nisam saglasan.
Setite se lakta i godinu dana izgubljenih na verovatno “nadrilekare” a zapadna medicina mu je to resila za nekoliko nedelja.
Uopšte je sklon nenaučnim stavovima.
Nije sloboda mišljenja i izražavanja ako kažem 2+2 su 7.
No ne bi ni valjalo da je savršen (trenutno je tu na 99%)emoji16.png.
IDEMOOOOOO NOLEEEEE !!!

Uf, vec sam se bio zabrinuo ... Ovo je Srecko kakvog znamo.:D

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

"Примитивац, нажалост. Игра одлично, али нешколован", написала је Пешић у коментару на Твитеру испод вести Дојче велеа у којој се преноси Ђоковићева изјава.

to je ta...čuvena vesna beli listić pešić

skraćeno, gomno

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
Pošto je naslov teme Sport (a slobodno može da se preimenuje u Tenis ili Novak pošto je to 90% sadržaja), ja bih samo iskoristio priliku da podsetim da su izašle prve dve epizode dokimentarca o '98 sezoni Bullsa i Jordanu, zove se "The Last Dance"
Odgledao prve dve epozode. Sjajno!

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Taman procitah clasnak o donaciji Djokovica srpskom zdravstvu kad naletih na ovaj clanak:

https://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:861294-Pobedicemo-zajedno-hrabra-Italijo-Srbija-salje-osam-aviona-pomoci-predsednik-poslao-snaznu-poruku-sa-aerodroma-FOTOVIDEO

Sta ovaj covek radi, to vec prevazilazi okvire zdravog razuma .... Znaci dok Djokovici i drugi salju pomoc Srbiji, on je ne salje na Kosovo ili Rep. Srpsku, vec u Italiju ??? I zar je istina da mi imamo toliko viska ? Pa do juce je kukao Kinezima i Rusima da nam posalju pomoc ...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...