Jump to content
Srecko

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Preporučeni Komentari

Nole na svom Twitter nalogu podrzao litije u Crnoj Gori. To znaci da je na istoj talasnoj duzini kao i Crni. A mi izgrdismo coveka .... :(

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ako ce stvarno biti otkazani svi turniri do RG (pa ako bude otkazan i RG), onda bi ipak, po mojoj gruboj racunici, Nole trebao da ostane br.1 jer brani otprilike isti broj bodova kao i Nadal. Ako se racuna i RG onda brani i manji broj bodova ... Tako da to onda i nije tako lose osim sto je Nole bio u naletu, u dobroj formi a sad se sve vraca na pocetak. Takodje, neigranje GSova odgovara jedino Federeru ...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
WWW.NOVOSTI.RS

Prema pisanju medija sem Jovića, mere samoizolacije prekršio je i fudbaler italijanskog Askolija Nikola Ninković

Htedoh napisati ime jedne korisne domaće životinje, ali sam se predomislio. 

Ljudski talog. :(

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Vidim da postoji predlog da se zamrzne ATP ranking lista ali sta to znaci za broj nedelja na prvom mestu ? Da li se i one sada zamrzavaju ? Ili bar tu sat nastavlja da kuca ?

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Djokovic je u Marbelji gde provodi ova cudna vremena sa porodicom, citajuci Radovana Damjanovica: Srpsko-Srpski recnik (dobar izbor). Donirao je milion dolara Srbiji i tako se poridruzio Ani Ivanovic koja je pre njega takodje donirala pozamasnu sumu novca za nabavku respiratora. A pre nje je to isto uradio i Dejan Stankovic ... Bravo za nase sportiste.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...