Jump to content
Srecko

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Preporučeni Komentari

Msm, ne znam da li da čestitam Partizanu bod, ili da zezam grobare, ili šta... AZ, kod kuće, pred mališanima, i još oni dobili crveni... pa ja da nastupam za Partizan, uneo bi bre rukama loptu u gol... ginuo za pobedu, bar da obradujem onu decu.

2770 registrovanih fudbalskih klubova ima u Srbiji, nemaju baš svi svoj stadion, ali ima odprilike 2500 fudbalskih terena. To je oko 1250 hektara obradivog zemljišta, uglavnom odličnog kvaliteta.

Ako posluži godina, a zadnje dve jesu, može da se požnje i do 14 tona kukuruza po hektaru, dakle od 17500 tona kukuruza godišnje naša mala lepa zemlja može da prihoduje (uz trenutnu cenu kukuruza od 13.5 din/kg) odličnih 236.250.000 dinara, što je nešto oko (odbivši troškove sadnje, prskanja i berbe) 1,8 M eura.

Ja ne vidim zašto bi i dalje trošili naše plodne oranice na loptanje, nama to ne ide, a i sve je više gladi u svetu...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Deca su se radovala, uzbudjenja koliko hoces. 4 gola... Nebitno je da li se pobedilo.
Nismo u grupi sa Real Madrid da na utakmici nismo sutnuli nijednom na gol.
Ali dobro, imali smo jedan penal

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ćuti, ja srećan, kažu Zvezda dostojanstveno izgubila, super ono.

U kukuruzu je spas, videćete jednog dana! :D 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
znaš li bre koliko je to kokica bree

Kokice kod nas od pucke, tako se zove... Ovo sto Aleks spominje je za druge zivotinjske vrste...
Nego kad vec kod toga, Nole nam dao ideju, krompiri... Rece jednom i Popaj, krompiri su zlato

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Jedan od komentara:

Kad plaču Nadal i Federer to je zato što su pi*ke, kad plače Nole to je jer ima dušu, dobar momak, osetljiv :D

Ma dobro je plakati, pogotovu kad imaš 38 godina, 750 M na računu, i umakne ti još jedan milion zbog jedne promašene loptice... :D

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
Jedan od komentara:
Kad plaču Nadal i Federer to je zato što su pi*ke, kad plače Nole to je jer ima dušu, dobar momak, osetljiv
Ma dobro je plakati, pogotovu kad imaš 38 godina, 750 M na računu, i umakne ti još jedan milion zbog jedne promašene loptice...
Pa da...to su nasi a ne tamo neke belosvetske bitange
Postoji tu i... Olimpijske igre, kad se Djokica rasplakao, uz svu njegovu nemoc zbog povrede, da donese medalju Srbiji... Pikea kad pitali kako ubedio Djokicu da igra, vrlo prosto... Treba te Srbija.
U situaciji kada se balerina rasplace, mislim da kod Djokice ne bi bio slucaj vec ono sto crni kaze zasto mu je antipatican. Tad bi Djokica vrlo prosto 'nap...io i nahranio sa svakakve materije'.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Tooo se i traži B)

Meni jedan od omiljenijih klipova Noleta. Iz razloga što ga drug crni ne voli, ja ga volim još više.

Pokazuje da je običan čovek iz naroda, sa osećanjima, sa inatom, sa velikom mentalnom snagom... A ne, sve lepo, kiseli osmesi, a iza leđa najstrašnije pljuvanje i lom :) 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
45 minutes ago, Aleks said:

Tooo se i traži B)

Meni jedan od omiljenijih klipova Noleta. Iz razloga što ga drug crni ne voli, ja ga volim još više.

Pokazuje da je običan čovek iz naroda, sa osećanjima, sa inatom, sa velikom mentalnom snagom... A ne, sve lepo, kiseli osmesi, a iza leđa najstrašnije pljuvanje i lom :) 

pa što  mu to nije rekao kad je primao čestitke, nego kad je okrenuo leđa?

kažem ja, čkapi

nego, zadivljujuća je ta motivacija klinčeta iz leposavića da po svaku cenu i u svakoj prilici pokaže da mu ne viri praziluk iz dupeta, da bude deo velikog sveta, ali ovakvo ponašanje ga stalno vraća tamo podno kopaonika...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ma Nole je seljačina... dokazano. Takav i treba da bude, i nikad da se ne menja. I da glumi "dobrog momka" da bi nervirao druga crnog i druga Rogera :)

Živ bio Nole!

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...