Jump to content
Srecko

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Recommended Posts

Braaavo Cigani . . . .  Marina da uokvirite za sva vremena ( Boaci fino namestio nogu samo ).  :baklja:

Od srca vam zelim prolaz u plejof i susret sa Mladim Momcima. :)

3 hours ago, crni. said:

kritikovati teodosića znači nepoznavati košarku

čovek je jedan od onih igrača koji igraju glavom, a ne mišićima...kao bjelica, jokić, medžik, lari I sl.

:D

Hvaliti Teodosica znaci ne poznavati kosarku.

Mislim, ok je on, tu i tamo pogodi i kos, ali to nema veze sa vrhunskim igracima. Pogotovo sto smo mi imali bas veliku tradiciju velikih igraca, koji su znali sami da resavaju utakmice kada je bilo zbilja gusto i vazno. Meni je jasno odakle potice ovakvo obozavanje Teodosica, i po medijima i medju navijacima: jedan dobar potez se pamti, dva promasaja se brzo zaboravljaju. A kad smo vec kod glave i misica: koliko puta smo gledali kada pukne trojku bez ikakvog rezona i naravno promasi a rezultat se lomi ...

Ali nije to vise ni bitno ... Bitno je da su nasi ponovo dobili Litvaniju, da je Bogdanovic odigrao odlicnu utakmicu, i da se polako tim zahuktava za Sv. Prvenstvo.

11 minutes ago, DejanM said:

:D

Hvaliti Teodosica znaci ne poznavati kosarku.

Mislim, ok je on, tu i tamo pogodi i kos, ali to nema veze sa vrhunskim igracima. Pogotovo sto smo mi imali bas veliku tradiciju velikih igraca, koji su znali sami da resavaju utakmice kada je bilo zbilja gusto i vazno. Meni je jasno odakle potice ovakvo obozavanje Teodosica, i po medijima i medju navijacima: jedan dobar potez se pamti, dva promasaja se brzo zaboravljaju. A kad smo vec kod glave i misica: koliko puta smo gledali kada pukne trojku bez ikakvog rezona i naravno promasi a rezultat se lomi ...

Ali nije to vise ni bitno ... Bitno je da su nasi ponovo dobili Litvaniju, da je Bogdanovic odigrao odlicnu utakmicu, i da se polako tim zahuktava za Sv. Prvenstvo.

Ovom recenicom si samog sebe dikvalifikovao da nastavimo o kosarci. 

Cao, zdravo. :bye:

29 minutes ago, Doktor said:

Bravo  Sve najbolje u plejof-u. :clapping:

Brate, mislim, hvala, ali ovo je bilo toliko tužno... Zvezda od prošle sezone bi demolirala ovaj Kopenhagen ukupnim rezultatom 5:0. MINIMUM

Ovi bre mnogo loši, ja sam odgledao obe utakmice, i sad ne znam da li smo bili gori ili smo bili lošiji ili ne znam kako, nekako :D 

Stoji da su nas zakopale obe sudije, i onaj u BG i ovaj ovde džiber. Mnogo je bezveze vaditi se na sudije, ali ovo je fakat.

Ali, ok. Ko zna zašto je ovo dobro :) Mislim da ima dovoljno vremena da se konsoliduju i uozbilje za Mlade Dečake iz Švice.

Sve u svemu

BIĆE DANA BIĆE LETA BIĆEŠ ZVEZDO OPET PRVAK SVETA  ! ! !   

26 minutes ago, shonne said:

. . . 

Nego, Djokica se nesto muci danas...

Jos je pod utiskom boravka u Marbelji i blizine Pepe Imaza. :D

Mora pod hitno na jedan instant detox.

Djokovic - Querry: 7:5 6:1 za 78 minuta.

Mec koji se sigurno nece pamtiti, ali se nije moglo vise ni ocekivati nakon pauze. Vazno je da je Nole prosao dalje ...

Ono sto mene medjutim pomalo brine jeste da su mu namestili zreb u kom u prva dva, a mozda i u prva tri kola, igra protiv servera: sto znaci da nema igre i da ce se sve zavrsavati nakon par udaraca. To dalje znaci da nece moci da udje u svoj ritam i igru na vreme ... mada to zavisi i od protivnika koje bude imao u tim zavrsnim kolima.

Opa, Busta dobio Iznera tako da ce Nole sutra protiv njega na teren. To je iznenadjenje, pogotovo sto Busta vec duze vremena nikako nije mogao da pronadje formu. Svojevremeno velika nada, Busta je u zadnjih godinu a mozda i vise, prosto potonuo u prosecnost. Da li ova pobeda znaci njegov povratak na veliku scenu - to cemo sutra da vidimo ... U svakom slucaju protiv Buste ce Djokovic morati da igra duze poene.

prođoše gani...na čistu sreću pošto pojma nemaju, ali ipak idu dalje

ja im takođe želim prolazak (mada sumnjam) pa da se u lš nastavi trpanje tamo gde je stalo prošle godine...valja oboriti rekord u primanju golova :sarcastic_hand: