Jump to content
Srecko

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Recommended Posts

Mislim da je besmisleno da nosite rekete na FAK.

Dolazim sa Srećkom, a on u šteku ima uvek jedno 3-4 xtra reketa. :)

Ima sve đuture da vas "ispresavija", kao što neko onomad napisa ovde za old school tenisere vs. ovi moderni, neće niki od vas ni gem da uzme.

Pitanje je i za poen, sem ako nije Srećkova dupla sevis greška. :roll1:

najbrži svecki servis (Semjuel groth) 263,4 km/h

prosta pitagorina teorema i dimenzije terena kažu da je vreme putovanja lopte .25 sec. Vreme za reakciju na servis tj retern.

Za to vreme treba proceniti gde će ići servis (T, sredina ili ukoso), namestiti se za tu poziciju, zamahnuti i reternirati

Samo da se shvati kakav je današnji atomski tenis

1 hour ago, Doktor said:

Mislim da je besmisleno da nosite rekete na FAK.

Dolazim sa Srećkom, a on u šteku ima uvek jedno 3-4 xtra reketa. :)

Ima sve đuture da vas "ispresavija", kao što neko onomad napisa ovde za old school tenisere vs. ovi moderni, neće niki od vas ni gem da uzme.

Pitanje je i za poen, sem ako nije Srećkova dupla sevis greška. :roll1:

srećko je profi, meni on treba da me nauči top spin i servis,  koliko toliko...u igri sam smešan :)

1 minute ago, sir Oliver said:

preterano lupaš

Nema razloga za ovakve kvalifikacije, tačnije rečeno uvrede.

Ovde te neću prijavljivati moderaciji ( moderator prati ovu temu i piše ovde ), već ću upaliti motornu testeru, pa ću ti sledeći put vratiti istom merom.

Zaključujem da se ti ipak ne možeš kultivisati, razumeti šalu i biti pristojan. Jbga. 

Malo se kultiviši i pripazi šta drugima pišeš. Da li samo ti možeš drugima da napišeš da nemaju pojma?

Ili ne primećuješ kad vređaš?

Trebao bc da te prijavi.

bc aka @black coffe nije sa insuficijencijom humora kao ti i on dobro zna šta sam ja napisao tamo, tako da tu nema mesta tvojim naklapanjima da su to uvrede.

Za tebe, eto, isto pitanje. Da li znaš zašto sam napisao ja to njemu tamo u temi ? ' si pratio ?

Btw, pali od sada što dalje od mene. Lepo ti maločas rekoh. Sada sam ozbiljan.

Pretpostavljam da je neko od članova foruma iz BG sa NBG i da je bio u bloku 23 i video terene TK Gazela.

Moj pokojni drug Mirko Ratkovic (ne zamerite što sam osetio potrebu da napišem puno ime, slava mu), ja nekoliko naših drugara i još grupa tada dečaka iz kraja napravili smo klub na "đubrištu" ni iz čega (sopstvenim sredstvima "snalazljivošću....) i on opstade preko 30 godina na ponos i zadovoljstvo cele mesne zajednice.

Klub je postao središte svih zbivanja u zajednici a mislim da je i cena svakog od stanova u bloku povišena za bar 100€ po kvadratu zbog apsolutno nove dimenzije koju je blok dobio izgradnjom kluba.

U klubu-kafeu je zaposlenje našlo desetak mladih ljudi, a na njemu je od vama poznatih najčešće igrao Janko Tipsarević.

Siguran sam da vam je jasno koliko su kojekakvi (iz vlasti) dok sam bio predsednik kluba vršili na mene pritisak da ga privatizujemo. Verujte nije bilo ni malo lako odupreti se "veoma primamljivim" ponudama. Hvala bogu ako sam nešto dobro i pametno uradio u životu to je što sam uspeo (uvek je potrebno imati i sreće) da se svemu oduprem i da sačuvam klub (naravno uz pomoć drugara) za mnoge generacije iza nas.

Nisam pristalica mešanja zadovoljstva i posla što se u ovom konkretnom slucaju pokazalo kao dobitna kombinacija.

Mogu da kažem da sam apsolutno ponosan na to šta smo uspeli da napravimo, pogotovo kada vidim koliko to građanima bloka znači.