Jump to content
Srecko

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Recommended Posts

3 hours ago, Kuršum said:

Dobra analiza i jos bolji zakljucak. Svako ko se i malo razume u tenis zna da je Novak najbolji igrac svih vremena i da tenis koji on igra nikada niko nije igrao. Samo da jos malo pogura GS titule i da izdrzi na prvom mestu jos godinu dana i da tako i formalno oduzme bilo kakvu protiv argumentaciju ...

a sutra teniski kalsik...najveće rivalstvo u istoriji tenisa...dva kralja udaraju jedan na drugog...finale pre finala

finale 2008. je najbolji teniski meč ikada...da li to mogu ponoviti?

rafa je u strašnoj formi, ubica, ali je fedex na travi kao riba u vodi, mada je ove godine trava nešto sporija što svakako odgovara rafi

biće zanimljivo

6 hours ago, crni. said:

a sutra teniski kalsik...najveće rivalstvo u istoriji tenisa...dva kralja udaraju jedan na drugog...finale pre finala

rafa je u strašnoj formi, ubica, ali je fedex na travi kao riba u vodi, mada je ove godine trava nešto sporija što svakako odgovara rafi

biće zanimljivo

Sve sam se naježio. :shok:

Kuršume, pretpostavljam da ste ove divne linkove “zakačili” prvenstveno da bi poznati sportski novinari pomogli gospodinu Crnom (čini se da su ostala mišljenja saobrazna i za Noleta) da sagleda ispravno rang teniskih majstora.

Mislim da i gospodin Crni u dubini duše zna da smo u pravu, no takođe zna jako dobro da bi forum-tema “izgubila dušu” bez njegovih postova.

2 hours ago, Srecko said:

Kuršume, pretpostavljam da ste ove divne linkove “zakačili” prvenstveno da bi poznati sportski novinari pomogli gospodinu Crnom (čini se da su ostala mišljenja saobrazna i za Noleta) da sagleda ispravno rang teniskih majstoraemoji16.png.

Mislim da i gospodin Crni u dubini duše zna da smo u pravuemoji16.png, no takođe zna jako dobro da bi forum-tema “izgubila dušu” bez njegovih postova.

razumem običnog, prostog navijača...sviđa ti se neko iz nekog razloga (bio prvi na tabeli pa navija za prvog, tata mu navijao pa sad I on, naravno, pripadnik mog naroda pa su svi ostali neprijatelji, zvezdaš je, svakako je car Itd itd), kupiš kokice, lav pivo, upališ tv I arlaučeš, psuješ engleze, amere, sudije, mrežicu I skupljače lopti, ali neko ko se bavio tenisom ne bi smeo da bude tako pristrasan I isključiv...potrebno je više sportskog doživljaja a manje niskih navijačkih strasti

zbog navijača koji ga kuju u zvezde kad pobeđuje, a pozivaju na ćevape i slaninu kad gubi, mi se nolo I ta cela priča oko njega ogadila, naravno, pored njegovih postupaka I ponašanja zbog koga ga pola sveta ne voli

11 hours ago, crni. said:

biće zanimljivo

Biće zanimljivo Crni Legendo i potljevo onoga kralja koji bidne bedijo privati Djokalj i oseksa ga qualitetno da mu dupe prosvira ko dixilend band.

pored njegovih postupaka I ponašanja zbog koga ga pola sveta ne voli

A ja sam upravo zbog toga pristrasan i navijam za njega.
Da ga oni vole možda ja ne bih bio tako pristrasan i navijački nastrojen kada je njegova igra u pitanju.

Biće zanimljivo Crni Legendo i potljevo onoga kralja koji bidne bedijo privati Djokalj i oseksa ga qualitetno da mu dupe prosvira ko dixilend band.

Jel postoji način da ovaj post višestruko lajkujem?

10 hours ago, Srecko said:

A ja sam upravo zbog toga pristrasan i navijam za njega.
Da ga oni vole možda ja ne bih bio tako pristrasan i navijački nastrojen kada je njegova igra u pitanju.

Ovo je sustina ! Inat.

22 hours ago, crni. said:

mada je ove godine trava nešto sporija

Kako turnir odmiče, sve je manje trave, a to Rafa voli, tako da ne očekujem da će balerina da ima bilo kake šanse.:farmer: