Jump to content
Srecko

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Recommended Posts

Mi porodicno sve selske poslove batalimo i muski prate sva desavnja pored tenisa, F1 i GP... Taj moto je vec poseban krug pakla. Treninzi, kvalifikacije, trka,.. Sjajno

9 hours ago, shonne said:

20.aprila pocinje Shefild. Roni, Roni... Raketa emoji3.png

Shefild ne propustam, a "Raketa" ume da bude veoma naporan za gledanje, kad mu  nije do igre, nesto pout Djokovica . Obrnuto, kad igra, igra savrseno i to je pravi praznik za oci.

14 minutes ago, Doktor said:

Jel' aktivan još O'Saliven ili se penzionisao ?

Da, o njemu i pricamo. Ronnie O'Sullivan - Rocket.

4 minutes ago, Gosha said:

Da, o njemu i pricamo. Ronnie O'Sullivan - Rocket.

E sad', jbga, ko će vas snukeraše da po'vata. :rofl:

Meni omiljen lik. Sećam se i nekih njegovih posrtanja kada je ogrezao u etil, a bilo je tu i povremeno nekih jačih stvari, i kako ga je onaj bokser pod nadimkom Princ uveo u Islam i puno mu pomogao što se tiče rehab mera.

Btw, Princ je poznat po tome što je uvek nosio one gaćice, imitacija leopardove kože, a nije imao gard, spuštene ruke, izbačena donja vilica, prosto se nudio supraniku. Međutoa, neverovatno brz, pa je rekotririao i slao oponente na pod.

Nešto slično kao i naš Beneš nekada. 

Thnx 4 info. Ću pratim Raketu od sada. :D

nolo igra kao čkapi i uvek je tako igrao, šibicarski, besomučno prebacivanje loptice i podlački čekajući grešku protivnika

ali nije jedini...tako igraju i dvometraši bedrih, raonić, del potro, izner...muka za gledati

nema više svestranih tenisera kao sampras, edberg, lendl...ima jedan, fedex, koji sa stomačićem i tankim ručicama teroriše već 20 godina tenisere širom sveta...teniski mocart, teniski pele, teniski kasijus klej...jednostavno, umetnik

Sada kada si pobrojao ove "istorijske" tenisere moram navesti i moje pik-ove.

Obožavao sam Pet Keša zbog onih izlazaka na mrežu i agresivne igre.

Za Džimi Konorsa sam uvek navijao protiv svih tada aktuelnih igrača.

A Nolo - ovaj mlađani Fitc može da mu skrati muke danas, jerbo ga već u sledećem kolu čeka nezgodan Cicipras. :)

@crni. ko je gledao finale nedavnog AO video je sve osim pasivnog Noleta "prebacivača loptice".... Super agresivnošću ostavio Nadala u nekom kvazi stanju blagog šoka. E to je ono što iritira sve Noletove fanove, što kaže Gosha, kao Sullivan: Kad hoće melje, praznik za oči, kad neće, otaljava, prebacuje lopticu - muka za gledati.... igra samo tek da pobedi.

28 minutes ago, Aleks said:

@crni. ko je gledao finale nedavnog AO video je sve osim pasivnog Noleta "prebacivača loptice".... Super agresivnošću ostavio Nadala u nekom kvazi stanju blagog šoka. E to je ono što iritira sve Noletove fanove, što kaže Gosha, kao Sullivan: Kad hoće melje, praznik za oči, kad neće, otaljava, prebacuje lopticu - muka za gledati.... igra samo tek da pobedi.

tako igra i simona halep

ali ona je žena

nema više svestranih tenisera kao sampras, edberg, lendl...ima jedan, fedex

Ukusi su čudo.

Uvek sam se pitao šta ljudi vide u Federerovoj igri.

Servis, retern pa dum viner ili aut.

Gde je tu "šah" (i tenis je misaona igra)? Šta je tu ideja? Kako da uživam u toj igri kad jedino da brojim (oslanjajući se na statistiku) da li će biti viner ili aut. Gde mi je tu uživanje da "provalim" šta je sledeći udarac i shvatim šta je ideja tog kako mnogi kažu "besomucnog prebacivanja", gde i kako će da napravi višak (prostora ne igrača); da bi IZGRADIO viner (a ne pogodio ili promašio).

Ako bi vec trebalo birati po ukusu tu Fedex nije ni u prvih deset (naravno preterujem ali ni približno kao Fedex-ovi fanovi). Ne mislim u smislu da nije baš razumljivo kako on može biti najbolji-moralna vertikala za mnoge kad protiv glavnih konkurenata (Nadal i Nole)je poprilično negativan pogotovo u finalima i polufinalna važnih turnira (slamovi i mastersi). U mom sistemu vrednosti najbolji ima pozitivan skor sa svojim oponentima (takmacima, ne Ivo Karlovic ili Kirios). Još da nije nabio skor dok su Nole i Nadal bili deca i poosvajao to što je osvojio dok mu je najveći oponent bio njegov drug Safin (kakav igrač), ne bi se imalo potrebe ni pozivati na statistiku (koja je za njega poprilično loša VS. Nadala i Noleta).

Pohvalio bih ukus [mention=52]Doktor[/mention] mada moram da kažem da sam ipak za nijansu više voleo Patrika Raftera. Nije bio samo car na terenu nego i faca generalno.

Zaboravio sam Meka. Ono što je on radio to ne može svako ("ludak" u pravom smislu reči). Uživanje je bilo gledati ga jer, uveren sam, ni on sam nije znao šta će mu biti sledeći potez.