Jump to content
Srecko

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Recommended Posts

1 hour ago, shonne said:
[mention=52]Doktor[/mention]
nije prvi put da kazs ovo za Nadala, ali kuce se uvek vrati i osvoji jedan -dva GS u sezoni. Volio bih i ja da je tako, ali...

Nije. Takodje, nisam ni verovao da ce se Spanac ponovo drznuti da ukljuci hemiju u rutinu, a sto je uradio prosle godine. Pishao bi taj meni u uzorak casu 3 x nedeljno najmanje. Nego, nazalost, to su uvek neke najnovije supstance, koje ce tek za par godina biti skapirane i zabranjene. Veliki je to ulog i lova sto se vrri. Pa taj tip i nema vise kolena. Potrosio je do koske (bukvalno) meniskuse aka hrskavice u njima.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2 hours ago, Doktor said:

Nije. emoji846.png Takodje, nisam ni verovao da ce se Spanac ponovo drznuti da ukljuci hemiju u rutinu, a sto je uradio prosle godine. Pishao bi taj meni u uzorak casu 3 x nedeljno najmanje. Nego, nazalost, to su uvek neke najnovije supstance, koje ce tek za par godina biti skapirane i zabranjene. Veliki je to ulog i lova sto se vrri. Pa taj tip i nema vise kolena. Potrosio je do koske (bukvalno) meniskuse aka hrskavice u njima.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovde se slazem sa doktorom. Njegov lekar je bio lekar spanske fudbalske reprezentacije, poznat po spravljanju "magicnih koktela". Bivsa francuska ministarka sporta ga je javno optuzila da se dopinguje ali ju je Nadal tuzio sudu i ona je na sudu izgubila. Ako to nesto uopste znaci ... Ono sto je medjutim sasvim sigurno. kada prodju godine i kada Nadal zavrsi karijeru, imace mnogo problema sa hodanjem a da ne govorim o njegovoj neurozi i izvodjenju prinudnih radnji (redjanje flasica, brisanje znoja na uvek isti nacin, itd)

Za Djokovica ne verujem da uzima zabranjene supstance. On je fanatik po pitanju ishrane i treninga. Uveo je jogu i meditaciju u deo svojih priprema i insistira na sasvim drugacijem pristupu fizicke pripreme od Nadala: umesto nabijanja mase i misica, Nole radi na elasticnosti i pokretljivosti. Zato Nole deluje gotovo neuhranjeno u odnosu na Nadala ali je zato i mnogo brzi i elasticniji od njega. Meni je uvek bilo zabavno da citam reakcije nas Srba na njegov nacin ishrane ... :D Sve ce mu uvek biti oprosteno, ali to sto ne jede slanincu ... e to je vec neoprostiv greh ... :D

5 hours ago, Srecko said:

Aleks, nećemo imati više tenisera poput Noleta nikada ali ni ostale zemlje jer on je GOAT-najbolji ikada; a to se radja jednom u vekuemoji4.png.

Moram da opravdam avataremoji4.png.

Srecko, jednoglasno te biramo za Noletovog predstavnika na Zemlji. Ovaj avatar je zvanicna titula koja ti daje moc da odlucujes sta je u skladu a sta ne sa Noletovim "ucenjem". Amen ... :D

1 hour ago, DejanM said:

Ovde se slazem sa doktorom. Njegov lekar je bio lekar spanske fudbalske reprezentacije, poznat po spravljanju "magicnih koktela". Bivsa francuska ministarka sporta ga je javno optuzila da se dopinguje ali ju je Nadal tuzio sudu i ona je na sudu izgubila. Ako to nesto uopste znaci ... Ono sto je medjutim sasvim sigurno. kada prodju godine i kada Nadal zavrsi karijeru, imace mnogo problema sa hodanjem a da ne govorim o njegovoj neurozi i izvodjenju prinudnih radnji (redjanje flasica, brisanje znoja na uvek isti nacin, itd)

Za Djokovica ne verujem da uzima zabranjene supstance. On je fanatik po pitanju ishrane i treninga. Uveo je jogu i meditaciju u deo svojih priprema i insistira na sasvim drugacijem pristupu fizicke pripreme od Nadala: umesto nabijanja mase i misica, Nole radi na elasticnosti i pokretljivosti. Zato Nole deluje gotovo neuhranjeno u odnosu na Nadala ali je zato i mnogo brzi i elasticniji od njega. Meni je uvek bilo zabavno da citam reakcije nas Srba na njegov nacin ishrane ... :D Sve ce mu uvek biti oprosteno, ali to sto ne jede slanincu ... e to je vec neoprostiv greh ... :D

mda, gde bi nolo...

on se zdravo hrani, trenira, ide u teretanu, meditira...a svi drugi se rokaju stereoidima, imaju dve leve ruke i piju viski od rane zore

:dubbio:

mda, gde bi nolo...

on se zdravo hrani, trenira, ide u teretanu, meditira...a svi drugi se rokaju stereoidima, imaju dve leve ruke i piju viski od rane zore

To Crni!

Gde ste do sada?

Ovo je definitivno falilo.

Ne volim ova reprezentativna takmicenja, pišete tada kao ja. Nema sa kim tada da se raspravljam. Ispalo bi kao da se raspravljam sam sa sobom.